moto susreti i sl u srbiji (iskustva +/- )

zagi1 said:
Da ima na bjb dosta stvari.Oni su, kolko ja znam, vise forumasi nego putnici.Ako nekog nesto interesuje u vezi sa skupovima u srbiji imate i na http://www.motoasocijacijasrbije.com/ .Sad se sprema jedan dobar skup u Novom Sadu,u organizaciji Mk Otpisani.Datum odrzavanja 8,9 i 10.05.2009 .Sve detalje cu objaviti cim dobijem zvanicno od njih(ovo je sve nezvanicno).
dezinformacija,i to nije u redu  :palacdolje:
oni su kao i ti  bikeri iz Srbije i imao sam cast upoznati neke,sto kod Vas sto kod nas  (y)  :piva:
 
sve već rećeno, prvi puta sam sa nelagodom otišao mislim 2002. na NS riderse u Kamenićki park i bilo je fenomenalno, bilo je par diklova , ali toga uvijek ima , bio sam na dosta susreta u Srbiji , proputovao je uzduž i poprijeko isto tako i Crnu Goru, nikada nikakvih nepijatnosti , a kada se i desila , domačin je to riješavao ekspresno.Sve pohvale ,jedina zamjerka što naplačuju upad na surete  :mrgreen: no kod njih je to obićaj , ali obićno kada nas vide samo nas propuste počaste da ni pivo nemožemo platiti (y)
 
Držim do svoje domovine  (y) ali i poštujem tuđe  (y)
E kako je tek meni bilo  :mrgreen: nakon tog prokletog rata i 9 mjeseci od Staićeva Niša Mitrovice bogami trebalo mi je malo više od hrabrosti u ovom slučaju VEKIJA .
Ženo ja odoh u Apatin bile su riječi mojoj dragoj koja je razrogačila oči-ti da ideš preko ma daj zezaš -daj putovnicu odoh kod baraba  :jesus: To je nekih 50-ak km od Vukovara Vekija me držala sve do Apatina -došao u kafić gdje su me dečki iz Pantera dočekali .Kako mi je bilo  :misli: Prvo artiljerija zvana rubin vinjak,zatim lako topništvo zvano jelen pivo :bananapivo: nakraju sam završio u autu malo da odmorim haha potom na spavanje kod barabe ćabe-nisam imao nikakvih neugodnosti i bilo mi je odlično svi su znali tko sam odakle i da sam Vukovarski branitelj  (y)Budala i idiota ima svugdje tako da mislim da ako si sa pravom ekipom nema problema, al kao što kaže kolega iz gornjeg posta treba izbjegavati kafane isto kao i kod nas. Prvom prilikom idem opet kod njih  (y)





(Powered by frubar.net)
 
Sto se tice placanja ulaza, mislim da je u mitrovici bilo kojih 5 eura, ali za to dobijes upaljac, naljepnicu, i vezicu ili privjesak, sa njihovim logom.. Nije nesto, ali ti ostane neka uspomena.. A i cijene pica su toliko smijesne, da tih 5e, za upad nije puno (y)
 
figure said:
Sto se tice placanja ulaza, mislim da je u mitrovici bilo kojih 5 eura, ali za to dobijes upaljac, naljepnicu, i vezicu ili privjesak, sa njihovim logom.. Nije nesto, ali ti ostane neka uspomena.. A i cijene pica su toliko smijesne, da tih 5e, za upad nije puno (y)
ne zaboravi i vrećicu za povraćanje ... također sa njihovim logom ...  :mrgreen:

besplatan grah.... 1€ pljeskavica veča od promjera kacige, 1€ pola litre piva i da ne nabrajam dalje...  (y)
 
Ma znala sam da sam nesto zaboravila... uglavnom, htjela sam reci da taj upad sto se placa, nije isti kao i kod nas kad trebas platit.. Al to je vec druga tema...
 
djuke098 said:
Držim do svoje domovine  (y) ali i poštujem tuđe  (y)
E kako je tek meni bilo  :mrgreen: nakon tog prokletog rata i 9 mjeseci od Staićeva Niša Mitrovice bogami trebalo mi je malo više od hrabrosti u ovom slučaju VEKIJA .
Ženo ja odoh u Apatin bile su riječi mojoj dragoj koja je razrogačila oči-ti da ideš preko ma daj zezaš -daj putovnicu odoh kod baraba  :jesus: To je nekih 50-ak km od Vukovara Vekija me držala sve do Apatina -došao u kafić gdje su me dečki iz Pantera dočekali .Kako mi je bilo  :misli: Prvo artiljerija zvana rubin vinjak,zatim lako topništvo zvano jelen pivo :bananapivo: nakraju sam završio u autu malo da odmorim haha potom na spavanje kod barabe ćabe-nisam imao nikakvih neugodnosti i bilo mi je odlično svi su znali tko sam odakle i da sam Vukovarski branitelj  (y)Budala i idiota ima svugdje tako da mislim da ako si sa pravom ekipom nema problema, al kao što kaže kolega iz gornjeg posta treba izbjegavati kafane isto kao i kod nas. Prvom prilikom idem opet kod njih  (y)





(Powered by frubar.net)
Panteri su dobri domacini.Prosle godine je bas dosta gostiju bilo iz Hrvatske sa kojima sam se upoznao,bili su iz Zagreba.A izuzetaka uvek ima ali to su uglavnom lokalni pijanci,medju motoristima mislim da se to ne desava.
 
High 46 said:
29.11.09.  Novi Sad - party MK Otpisani (zabijačka)  bilo nas 7

utisci  (y)

ostalo  :naklon:

loše ...... zabranjeno nam bilo vađenje novčanika 3 dana ...........  :palacdolje:
Mislim da smo se i upoznali jer ja sam razgovarao sa nekoliko momaka iz Istre,Milan,Pino,Željan....iz Poreča ili okoline su.Valjda si bio sa njima!?
 
VooDoo said:
dezinformacija,i to nije u redu  :palacdolje:
oni su kao i ti  bikeri iz Srbije i imao sam cast upoznati neke,sto kod Vas sto kod nas  (y)  :piva:


Nisam hteo nikoga da vredjam,nego samo sam rekao kakve ih smatraju ovde kod nas,nisam mislio da su losi momci.Poznajem dosta Bjbajkersa i sasvim su ok.Nego u Srbiji u motoraskom svetu njih zovu "forumasi",bar sam ja tako cuo.....
Izvinjavam se ako sam nekog uvredio,nadam se da nisam. :cool: :piva:
 
zagi1 said:
Nisam hteo nikoga da vredjam,nego samo sam rekao kakve ih smatraju ovde kod nas,nisam mislio da su losi momci.Poznajem dosta Bjbajkersa i sasvim su ok.Nego u Srbiji u motoraskom svetu njih zovu "forumasi",bar sam ja tako cuo.....
Izvinjavam se ako sam nekog uvredio,nadam se da nisam. :cool: :piva:

pazi dobro šta pričaš ... i ovi naši FORUMAŠI su jako osjetljivi na kilometre .... :lolcry:
 
High 46 said:
lako moguće  (y)

nas je bilo 7 MK Highlanders   (y)


Verovatno sam i tebe video.Sad u 4 mesecu dolazimo  na Blagoslov MK Vitezovi,Mk Otpisani i dr.,tako da ako dodjes tamo,vidimo se i da popijemo koju :piva:
 
zagi1 said:
Nisam hteo nikoga da vredjam,nego samo sam rekao kakve ih smatraju ovde kod nas,nisam mislio da su losi momci.Poznajem dosta Bjbajkersa i sasvim su ok.Nego u Srbiji u motoraskom svetu njih zovu "forumasi",bar sam ja tako cuo.....
Izvinjavam se ako sam nekog uvredio,nadam se da nisam. :cool: :piva:
Pa, evo ponavljam pitanje, gdje si ti putovao...
(motorom)
 
Gasho said:
Pa, evo ponavljam pitanje, gdje si ti putovao...
(motorom)


Neznam zbog cega te to toliko zanima?Ali eto bio sam u nekim zemljama europe Austriji,Slovackoj,Ceskoj,Bugarskoj,Rumuniji,bivsim republikama SFRJ,itd.... Mislim da imam dovoljno iskustva na motoru.Od 95-te sam krenuo po skupovima,tako da me uglavnom u srbiji poznaju.A sad se spremam za Rusiju.Koliko mi finansije dozvoljavaju i pasos,veruj i previse vozim :closed:
 
Relativno često sam u Palanci, ali slabo motora sam viđao ... Par komada uvijek parkirano tamo na "Partizanu" pred kafićem i to je manje više to ..

Gdje se inače okupljate, pa da naletim kad opet budem tamo ?!?!
 
strasilo said:
Relativno često sam u Palanci, ali slabo motora sam viđao ... Par komada uvijek parkirano tamo na "Partizanu" pred kafićem i to je manje više to ..

Gdje se inače okupljate, pa da naletim kad opet budem tamo ?!?!

Da na Partizanu ispred Dionisa ili kod uske ulice u Žardenu mozes videti Palanacke motoriste.Ja sam retko sa njima,uglavnom sam u Novom sadu.Ali javi se kad budes dolazio nije problem da se druzimo.Na mom profilu imas moj mail ili msn pa javi kad budes dolazio. :bananapivo:
 
MIHApz said:
pozvan sam u srbiju na mz skup pa ono to bi mi bio prvi put da idem tamo ono da cujem vasa iskustva i prijedloge mislim na one koji su isli tamo (y)
Pozdrav svima i evo da čujete jedno zanimljivo iskustvo vezano za vrime posli rata i do sad. Kad smo održavali prvi susret u Starigradu na Hvaru (kao Sun Ridersi) 1999.god u goste su nam došli bikeri iz Srbije MC SREM, MC ARHANGEL i neki free. Kad su stigli bio sam dežuran na ulazu i ne mogu reć da se nisam iznenadija, u tim godinama tribalo je hrabrosti za to. Nikola iz arhangela je pozdravio "dobro veče" , za pravo reć stavija sam ih sa strane,zamolija ih za "lične karte" i konzultira se s policijom,ni plavci nisu znali kako se postavit pa su zvali Zagreb. Nakon 20 min stiga je odgovor "Pazite da im dlaka s glave ne fali." Sami su ponudili da skinu tablice da nebi bilo eventualnih problema, rekli smo im da to nije potrebno, da se smjeste  a mi ćemo sve svoje obaveze ko domaćini ispunit. U subotu oko pola noći došlo je do sitnog ekscesa oko jedne naljepnice sa tank torbe sa kofera na motoru koja nije bila ništa drugo nego srpski grb. Stvar sam razješio osobno i ko šef osiguranja na najpozitivniji način. Otada pa do dan danas član MC ARHANGEL Beograd, Nikola svake godine za naš božić zove telefonom i čestita. Prošle godine smo posjetili susret u Sremskoj Mitrovici,sada kao članovi MK PRETORIAN i nakon 9 godina ponovo sam sreo Nikolu i ekipu koja je tad bila....emocije,a zna se već. Oni koji me poznaju znaju da guram uvijek poznatu teoriju: Među bikerima postoje samo dvije"nacionalnosti" dobar i loš čovik ka šta bi tribalo bit di je god prisutan zdrav razum,a budala ima na sve strane i priko svih granica. Ako su oni imali hrabrosti prije deset godina doć ode(a kroz BiH su prošli u pratnji "ljutih Hercegovaca" na čelu sa Čukom) ne vidim razloga zašto bi se itko "danas" trebao plašit odlaska preko grane. I u Srbiji i u Crnoj Gori gdje smo god bili naišli smo samo na gostoljubivost i poštovanje.Napominjem da naše oznake šta se vidi iz amblema imaju malo izrazitu šahovnicu i ni s tim nije bilo nikakvih problema. Koristim priliku da pozdravim jednu od legendi srpske moto scene bikera kojeg poznajem skoro 30 god. predsjednika MC ROLLING CHROME iz Beograda Ljubu bikera.


PRESI.MK PRETORIAN,Nikša    RESPECT
 
Gasho said:
Pa, evo ponavljam pitanje, gdje si ti putovao...
(motorom)

Gasho nebi ja sad o tome ko je gde isao,nije to tema.
Ako je tebe mozda malo iznerviralo to sto sam ja rekao kako u zargonu zovu BJBikers-e, izvini (mislim ljude koji tamo chatuju). Nebih da vise polemisem o tome,jer ima i mene na tom sajtu s vremena na vreme, nego da se vratimo na temu: Moto susreti u Srbiji.
(y) (y)