moto susreti i sl u srbiji (iskustva +/- )

ja se napio u novom sadu u nekom bircu, kad je kap prelila čašu velim ja, rekao ajmo ja pjevam a vi pratite ...

veli harmonikaš koju ćemo , a ja reko nešto hrvatsko!

jedno vrijeme je bio muk al onda su skužili da sam prepijan da bi bio pametan platili mi dve pive da šutim i nastavili po svoje :)

to bilo prošle godine ,birc se zvao kućerak  :misli:
 
2bad said:
ja se napio u novom sadu u nekom bircu, kad je kap prelila čašu velim ja, rekao ajmo ja pjevam a vi pratite ...

veli harmonikaš koju ćemo , a ja reko nešto hrvatsko!

jedno vrijeme je bio muk al onda su skužili da sam prepijan da bi bio pametan platili mi dve pive da šutim i nastavili po svoje :)

to bilo prošle godine ,birc se zvao kućerak  :misli:
znam ja i kafic gdje su svirali ... pozdrav gazdi caffe bara "NS"  (y)
 
I na Petrovaradinu malo je bio muk , ali su odsvirali do kraja , ipak je ban Jelačić tamo rođen. Sve je bilo OK, red "njihovih " pa red " naših" zalito sa rogatim do sitnih sati  :mrgreen:
 
zagi1 said:
Gasho nebi ja sad o tome ko je gde isao,nije to tema.
Ako je tebe mozda malo iznerviralo to sto sam ja rekao kako u zargonu zovu BJBikers-e, izvini (mislim ljude koji tamo chatuju). Nebih da vise polemisem o tome,jer ima i mene na tom sajtu s vremena na vreme, nego da se vratimo na temu: Moto susreti u Srbiji.
(y) (y)

Možda tako i zovu motoriste sa BJB-a i to me ni ne interesuje, ali da kažeš da su oni uglavnom forumaši i da nigdje ne idu je bez veze, u najmanju ruku. Ti jesi na tom forumu ali nemaš ni jedan post, a da si se malo duže zadržao i pročitao poneki putopis nebi tako govorio. Mnogo putnika i sa ovog foruma, što bi ti rekao, "chatuje" i tamo. Ja ne volim moto susrete, i samu atmosferu na njima, a što se tiče sigurnosti, već sam iznio svoje mišljenje...
 
Gasho said:
Možda tako i zovu motoriste sa BJB-a i to me ni ne interesuje, ali da kažeš da su oni uglavnom forumaši i da nigdje ne idu je bez veze, u najmanju ruku. Ti jesi na tom forumu ali nemaš ni jedan post, a da si se malo duže zadržao i pročitao poneki putopis nebi tako govorio. Mnogo putnika i sa ovog foruma, što bi ti rekao, "chatuje" i tamo. Ja ne volim moto susrete, i samu atmosferu na njima, a što se tiče sigurnosti, već sam iznio svoje mišljenje...

Gasho ko da si mene pito meni je moto susret razlog da odem negdje u dobrom drustvu ali ne i da se zadrzavam u tom nekom ogradenom prostru di je motorijada.Sto se tice sigurnosti vise sam puta dozivio kad bi reko odakle sam (iz HR) da su momci iskreno ponudili da mi pomognu ako budem ikad imo ikakav problem i nije mi se nikad dogodilo tako nesto .Svudje mozes naletit na iskompleksiranu budalu ali ako ne provociras mala je sansa za tako nesto Na takvim mjestima se ljudi dodu odmorit od svakodnevnog zivota i razmjenit misljenja sa ljudima koji slicno ili isto razmisljaju a ne dolaze pravit probleme i to i jest smisao motorijada
 
Nebi ti dao ručak sa ekipom sa Du-moto, za ne znam kakav susret... :mrgreen:
 
u životu su mi najveće vrijednosti  VJERA I DOMOVINA
a kad sjednem na motor onda sam povjeri bajker a domovina mi je cjeli svijet
usput GERTHRUDA je ateist
 
pretorianac said:
Oni koji me poznaju znaju da guram uvijek poznatu teoriju: Među bikerima postoje samo dvije"nacionalnosti" dobar i loš čovik ka šta bi tribalo bit di je god prisutan zdrav razum,a budala ima na sve strane i priko svih granica.

PRESI.MK PRETORIAN,Nikša    RESPECT
Ma bravo Niksa, zboris ko da si mene pito! (y)
Drago mi je da i bikeri preko Dunava misle isto, tim prije sto i sam ove godine namjeravam u NS na susret.
 
Vjerojatno nam je svima prošlo dovoljno vremena od rata, a i taj rat nam već na uši izlazi. Bio sam biker prije rata, biker sam i danas. Nisam još bio u Srbiji, što ne znaći da neću, a kojeg bikera iz Srbije sretnem na nekom susretu kod nas možemo samo  :piva:
 
Samo vi braco bikeri dodjite nama u goste u Srbiju,kao sto i ja rado idem u Hrvatsku!
Prosle godine nam drugaru na CBR-u ode crevo za gorivo,a covek iz najblize kuce nam da i alat i jos 1,5L domaceg crnog vina za usput  (y)
 
vudu said:
Samo vi braco bikeri dodjite nama u goste u Srbiju,kao sto i ja rado idem u Hrvatsku!
Prosle godine nam drugaru na CBR-u ode crevo za gorivo,a covek iz najblize kuce nam da i alat i jos 1,5L domaceg crnog vina za usput  (y)

Pa moraš dat žednim putnicima  (y)
 
figure said:
istina  (y)
ni u jednom trenutku nije bilo nikakvih problema.. i bilo je predobro  :mrgreen:
ako ce biti vremena, ove godine opet idem tamo..
:jesus: nemoj da slazes
 
GOJKO said:
Vidio covjek da si izgulio motor pa rece da speres tugu  :LOL:

Motor sam ogulio posle vina,a tad naidje Marjan iz Velika ili Nova Vas(neka mi oprosti sto nisam siguran) i odvede nas na kaficu da se opustim ,a mi ispraznismo pola lokala  :D
 
High 46 said:
:shock: :shock:

dok prijatelju ,pa ja sam te odveo kod Livia u kafić u Novoj Vasi  (y) (y) (y)

Au,vidim tvoj avatar,sto si se prolepsao u poslednje vreme  :D
Veliki pozdrav prijatelju i vidimo se u maju ponovo  (y)
 
No pa da i nas dva :misli: :misli:, nešto napišemo.
Putujemo u nama malko udaljeninu Srbijo, i dosad nismo imali nikakvih konflikata ni sa domačinina da o bajkerskoj sceni uopšte ne pričamo.Uvek bili lepo ugoščeni, prijatno iznenadženi dok je trebalo it spat u ranu zoru samo da se niso bajkeri sa klubova NS riders, mk Vitezovi, MK mužlja MK Odpisani, i meni jako drag prijatelj Zagi (sa prezimenom Zagorac (joj kakvi je to Srbin :misli: :misli:)) po prezimenu i naravno da ne zaboravim i njegove drage Ivane...i da ne nabrajam sve koje znam zamalo nisu potukli kod koga budemo prespavali. Hotel u kojeg smo trebali it spat je preskup (5€ na noč sa doručkom).znači tereba it dole, niko neče požalit.
TRIKER & PROPERTY
RENEGADE