moto susreti i sl u srbiji (iskustva +/- )

TRIKER said:
No pa da i nas dva :misli: :misli:, nešto napišemo.
Putujemo u nama malko udaljeninu Srbijo, i dosad nismo imali nikakvih konflikata ni sa domačinina da o bajkerskoj sceni uopšte ne pričamo.Uvek bili lepo ugoščeni, prijatno iznenadženi dok je trebalo it spat u ranu zoru samo da se niso bajkeri sa klubova NS riders, mk partizan, MK mužlja MK Odpisani, i meni jako drag prijatelj Zagi (sa prezimenom Zagorac (joj kakvi je to Srbin :misli: :misli:)) po prezimenu i naravno da ne zaboravim i njegove drage Ivane...i da ne nabrajam sve koje znam zamalo nisu potukli kod koga budemo prespavali. Hotel u kojeg smo trebali it spat je preskup (5€ na noč sa doručkom).znači tereba it dole, niko neče požalit.
TRIKER & PROPERTY
RENEGADE 


Hvala na lepim rečima Triker. Nadam se da smo vas lepo ugostili i drago mi je sto se lepo osećate u Srbiji.Pozdrav za tebe i property....
 
Gasho said:
Gasho ako dolaziš kod NS Ridersa uovog leta dojdi do nas da koju popijemo :piva:
A tak nas budeš prepoznao ( samo lasi više nemamo )
TRIKER & PROPERTY
RENEGADE
 
Ne idem ti ja na te moto susrete. Nisu mi nešto, ali zato znate dje sam, pa se vidimo... (y)
 
Na jednom SRB moto forumu na pitanje iskustva u HR na susretima ja sam odgovorio ovako:
"Po pitanju HR, sve naj najbolje. Ljudi kulturni, usluzni, zele da pomognu i da se potrude da ti boravak ucine sto lepsim. Isao sam u Umag na susret, pa posle u avgustu na more isto u Umag. Prelepo se proveo. Evo jedan primer: krenuli devojka i ja motorom na susret. Ajde da napravim pauzu u ZG da rucamo. Stajem na ulazu u ZG i gledam kako dalje. Ja sam od ZG znao samo Trg Bana Jelacica. Zaustavlja se jedan auto (muz i zena u kolima) i pita me jel treba neka pomoc. Ja ga pitam kako da dodjem do centra grada. Oni mi kazu da vozim za njima i ljudi me dovedu do samog centra grada. Hvala im. Poredjenja radi, to je kao kad bih ja stojao na ulazu u BG kod Galenike i pitao nekog da me odvede do Konja kod Knez Mihajlove ulice. U subotu sam bio na koncertu Saxon-a u ZG i opet se prelepo proveo. Sve preporuke.

P.S. Ko trazi djavola, moze ga dobiti i u svojoj ulici
." - kraj citata.

Prosle godine idem putem motorom i sretnem dvojicu motorasa (mislim da je jedan od njih iz N. Gradiske), vidim na ledjima im pise MK Gremium, nisam do tada cuo za taj kub, ali sam ljude zaustavio, svratio ih u prvo mesto, pocastio picem, pitao jel ima treba nesto, malo se druzili i ljudi nastavili dalje svojim putem, evo i slika (ja sam u rozoj maici na pruge, a R1, moja bivsa masina :) ). Ja Vam uvek stojim na raspolaganju za klopu, pice i smestaj kod mene u NS. Slobodno mi se mozete javiti.
 
vili otpisani mc said:
............jao nasta izgledam... :shock:........slovenac bas si tu nasao..... :misli:.....pozdrav zagi  :jesus:
Pa na čoveka sa čašicom :piva:
poz sa sunčane strane ALPI
TRIKER & PROPERTY
RENEGADE
 
K_A_W_A said:
Na jednom SRB moto forumu na pitanje iskustva u HR na susretima ja sam odgovorio ovako:
"Po pitanju HR, sve naj najbolje. Ljudi kulturni, usluzni, zele da pomognu i da se potrude da ti boravak ucine sto lepsim. Isao sam u Umag na susret, pa posle u avgustu na more isto u Umag. Prelepo se proveo. Evo jedan primer: krenuli devojka i ja motorom na susret. Ajde da napravim pauzu u ZG da rucamo. Stajem na ulazu u ZG i gledam kako dalje. Ja sam od ZG znao samo Trg Bana Jelacica. Zaustavlja se jedan auto (muz i zena u kolima) i pita me jel treba neka pomoc. Ja ga pitam kako da dodjem do centra grada. Oni mi kazu da vozim za njima i ljudi me dovedu do samog centra grada. Hvala im. Poredjenja radi, to je kao kad bih ja stojao na ulazu u BG kod Galenike i pitao nekog da me odvede do Konja kod Knez Mihajlove ulice. U subotu sam bio na koncertu Saxon-a u ZG i opet se prelepo proveo. Sve preporuke.

P.S. Ko trazi djavola, moze ga dobiti i u svojoj ulici
." - kraj citata.

Prosle godine idem putem motorom i sretnem dvojicu motorasa (mislim da je jedan od njih iz N. Gradiske), vidim na ledjima im pise MK Gremium, nisam do tada cuo za taj kub, ali sam ljude zaustavio, svratio ih u prvo mesto, pocastio picem, pitao jel ima treba nesto, malo se druzili i ljudi nastavili dalje svojim putem, evo i slika (ja sam u rozoj maici na pruge, a R1, moja bivsa masina :) ). Ja Vam uvek stojim na raspolaganju za klopu, pice i smestaj kod mene u NS. Slobodno mi se mozete javiti.
MC Gremium....iz Bosanske Gradiške BiH
 
oracle said:
MC Gremium....iz Bosanske Gradiške BiH
E, jeste. Podsetila si me sad. Mislim da je ovaj levo rekao da je iz B. Gradiske. Hvala ti.
 
K_A_W_A said:
E, jeste. Podsetio si me sad. Mislim da je ovaj levo rekao da je iz B. Gradiske. Hvala ti.
ma nema čemu....btw.ja žensko :wink:
 
Zamrla nam tema, pa da ja pitam: kad je ove godine susret u Novom Sadu, (jos ga nema u nasem kalendaru)? :misli:
 
Gato said:
Zamrla nam tema, pa da ja pitam: kad je ove godine susret u Novom Sadu, (jos ga nema u nasem kalendaru)? :misli:

Skup je 29,30,31.05.2009 god.Mozes pogledati ceo kalendar na www.mcnsriders.com
 
zagi1 said:
Skup je 29,30,31.05.2009 god.Mozes pogledati ceo kalendar na www.mcnsriders.com
Hvala kolega! U planu je ove godine odlazak tamo, pa da znam planirati... (y)
 
Ima na BjBikers.com kalendar moto-skupova i za svaki posebno otvorena tema sa detaljima...
Pozdrav  :wink:
 
Vojvodjani uvek domacinski raspolozeni  :wink: a naravno i svi ostale.Takodje mislim sve zavisi od situacije ali kao da je opasno doci to su ciste gluposti.
Ja bih bas voleo doci jednom u Vukovar na motosusret
 
prije dva tjedna sam zbog kiše stao na b. pumpi pred Nišom i tada je več bio zx 10 r iz Novog Sada i momak me je pozvao da vidim kako je to kod njih a i na pivo. Pristao sam makar sam žurio dalje prema Bug. granici. Da slučajno nisam otišao sa njim bio bih uskračen za jedan lijepi doživljaj. Platio mi je ulaz od 5 eura, dobio sam majcu, bon za ručak i jedno deset piva sa raznih strana i  upoznao desetak njih a svki mi je dao broj i pozvao na susret u njihovom gradu sa spavanjem, klopom i nemogučnošču da kod njih nešto platim dok sam tamo. Tijekom stajanja po Srbiji prijateljski pozdravi i upiti : " kako je kod vas". Cico (zx 10r)prijatelju ako se desi da pročitaš ovo želim ti veliki pozdrav iz Pule i hvala još jednom.

 
Nama se prije tri tjedna desilo nešto slično u Vranju na jugu Srbije. Stali smo na benzinskoj i u prolazu nas je vidio dečko na GSX-u i došao do nas. Odmah nas pozvao na piće u klub. Vani je bilo 35˙C pa smo poziv bez razmišljanja prihvatili. U kafiću čiji je vlasnik predsjednik kluba su nas dočekali kao da se znamo 100 godina.  (y)
Popili smo cugu, malo popričali sa ljudima, razmjenili brojeve telefona i krenuli dalje svojim putem.
Svaka čast dečkima.  (y)  (y)
Pozdrav Goranu i dečkima iz MK "Free Bikers" Vranje.