Moto Touring Party Skopje/Katlanovo, Makedonija 31.07.2012-4.08.2012

Added to Calendar: 31-07-12, 01-08-12, 02-08-12, 03-08-12, 04-08-12

Več se neko vrijeme dogovaramo o dolasku do vas :wink:....nadam se da se vidimo (y)
 
Pratim temu..... (y) (y)
 
Hvala svima na podršci...
radimo momentalno na detalje programa, pa evo nekoliko hintova:
1 vece party za dobrodošlicu uz ritmove odlicnog benda, jako popularni kod nas lokalno, repertoar- taman za razgorivanje atmosfere
2 vece smo rezervirali za prijatne zvukove makedonske melodije... verujem da ce vam se dopasti
3 vece lokalni bend sa repertoarom domacih, ex-yu i stranih hitova...
4 vece- veliko iznenadjenje, nešto što vas nece ostaviti ramnodušnim... i plus natjecaj Miss wet T-shirt... a necemo izostaviti ni  :slinavac: - program za naše drage koleginice i suvozacice ;)
 
dvormak said:
Hvala svima na podršci...
radimo momentalno na detalje programa, pa evo nekoliko hintova:
1 vece party za dobrodošlicu uz ritmove odlicnog benda, jako popularni kod nas lokalno, repertoar- taman za razgorivanje atmosfere
2 vece smo rezervirali za prijatne zvukove makedonske calgiske pjesme... verujem da ce vam se dopasti
3 vece lokalni bend sa repertoarom domacih, ex-yu i stranih hitova...
4 vece- veliko iznenadjenje, nešto što vas nece ostaviti ramnodušnim... i plus natjecaj Miss wet T-shirt... a necemo izostaviti ni  :slinavac: - program za naše drage koleginice i suvozacice ;)
pratim :)
 
Kao što reče mali bandit, pokrenulo se!
Čestitam na ideji, odlična je, a za realizaciju ne sumnjam! A mi se vidimo i prije tog datuma!
Pozdrav!
 
Ej Mare, ja vas racunam kao domaci, a ne kao gosti :)
znaš da mi je uvijek drago kad dodjete i da ste dobrodošli bilo kad... mi casa es tu casa ;)
 
lory said:
Beni, pitaju suvozačice ima li kakvih bungalova u kampu ?

nažalost zasad nema, ali oni koji ne bi htjeli u šator, ima mogucnost unajmljivanja sobe u blizini ;)
javicu na vrijeme što kako i gde, a cijene ce biti pristupacne
 
Ima li kakvih slika lokacije, događanja?!  :misli:
Detaljnijih programa gdje, šta i kako?!
Svakako zanimljiva destinacija za  :021: ...
 
kliker-vk said:
Ima li kakvih slika lokacije, događanja?!  :misli:
Detaljnijih programa gdje, šta i kako?!
Svakako zanimljiva destinacija za  :021: ...

druže, snijeg se tek otopio  :mrgreen:
slike ce uskoro, a i detalji, veruj bicete svi blagovremeno obavešteni.
Zasad datum, mesto i ture stoje, detalje razradjujemo polako a i slike ce biti dovoljno kad se pocne teren pripremati... ;)
 
u planu, ako sve bude kako treba...vidimo se  (y)
 
Kada dođe vrijeme za ić , i mi iz ovog dijela Lijepe naše ćemo se izdogovarat pa zajedno.  :021: :021: :021:
Nego, Beni stiglo je proljeće, daj nam malo slika i materijala za priču i planiranje. :D
 
lory said:
... Nego, Beni stiglo je proljeće, daj nam malo slika i materijala za priču i planiranje. :D

Ajde onda polako da pocnem sa slikama...
za start mapa gde se lokacija tacno nalazi i kako lokacija izgleda prije spremanja...

1.jpg


IMG_0064.jpg


IMG_0067.jpg


IMG_0070.jpg


IMG_0057.jpg


IMG_0058.jpg


uskoro pocinju radovi za sredjivanje i ramllenje puta, a i konstrukcija na licu mjesta ;)