Moto Touring Party Skopje/Katlanovo, Makedonija 31.07.2012-4.08.2012

Added to Calendar: 31-07-12, 01-08-12, 02-08-12, 03-08-12, 04-08-12

Sav novac u humanitarne svrhe?!
Svaka čast... Ovo je jedna hvalevrijedna akcija koju bi trebalo daleko bolje medijski popratiti...
Želim Vam lijepo vrijeme i puunoo bajkera!
 
:ludjak: uh nismo normalni...
da samo znate što se sve spema i ko se sve najavio...  :shock:
 
lory said:
Pričaj, šta čekaš  :misli:

a, ne  :skriven: nek zasad samo golica, a objavicu kasnije kad sve bude finalizirano  :rolleyes:
 
dvormak said:
:ludjak: uh nismo normalni...
da samo znate ko se najavio...  :shock:
garant dolazi Severina!  :LOL:
 
Hahaha.. Kažeš iznenađenje?!  :misli:
Samo da ne bude iznenađenje kao što je Harley-Davidson u Daytoni slavio rođendan i najavio iznenađenje godine! Pred gomilu H-D vozača, rokera u srcu, ljudi koje ne može ništa izbaciti iz "takta", koji su očekivali u najmanju ruku Guns`n`Roses, AD/DC ili Meallicu, na binu je izašao ni manje ni više nego sir Elton John i to u roza sakou i pipeta mašnicom... :mrgreen:
Hebote, koji je to bio šok! Ljudi izgledali još sat vremena k`o da ih je tsunami izbacio na obalu!!!! :LOL:
 
U sklopu manifestacije održace se i humanitarna rasprodaja nove i polovne moto-opreme koju su sami bajkeri donirali.
Oprema ce biti rsprodata po simbolicnim cijenama, a skupljene pare ce se pridružiti fondu za djecu i omladince s posebnim potrebama...
Ukoliko netko od vas ima nešto viška opreme i želi donirati može donjeti sa sobom na licu mjesta.
Eto, netko ce se necega riješiti, a netko ce doci do komada opreme po simbolicnoj cijeni... oboje ce imati puno srce znajuci da su pomogli!
PODRŽITE POSEBNI OSMIJEH!
logo-malo.jpg
 
dvormak said:
U sklopu manifestacije održace se i humanitarna rasprodaja nove i polovne moto-opreme koju su sami bajkeri donirali.
Oprema ce biti rsprodata po simbolicnim cijenama, a skupljene pare ce se pridružiti fondu za djecu i omladince s posebnim potrebama...
Ukoliko netko od vas ima nešto viška opreme i želi donirati može donjeti sa sobom na licu mjesta.
Eto, netko ce se necega riješiti, a netko ce doci do komada opreme po simbolicnoj cijeni... oboje ce imati puno srce znajuci da su pomogli!
PODRŽITE POSEBNI OSMIJEH!
logo-malo.jpg


svaka čast ekipi  (y).......nadam se da ću učestvovati  :wink:....vidimo se u srpnju  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Još jedna novost:
tokom trece ture (dan jezera) kolona motorciklista koji sudjeluju na ovu manifestaciju procice kroz prirodni rezervat "Jasen", inace mjesto koje nije dostupno javnosti, a krije divne prirodne lepote i životinjski svijet, a i cesta koja je kao stvorena za vožnju motorom...
U suradnju s direkcijom ovog rezervata naši gosti dobice dozvolu da prodju i vodstvo kroz rezervat, a na mjesto zvano Kula bice usluženi i malom zakuskom  :)
 
Kakva je momentalno sigurnosna situacija u MK? Mislim da prethodne nemile političke događaje (da ne navodim sada skupine znate na što mislim!)?
 
Direktor said:
Kakva je momentalno sigurnosna situacija u MK? Mislim da prethodne nemile političke događaje (da ne navodim sada skupine znate na što mislim!)?

Situacija je svakodnevno ok...
neznam zbog cega se diglo toliko prašine, radi se o 5-kratnom ubojstvu, a tko, kako i zašto još se nezna, sve što izlazi kroz medije su ciste špekulacija...
U drugim državima zapadne europe takva ubojstva pa i gore dešavaju se svakodnevno, pa nikomu ništa...
jedno je vrijeme makedonija bila nestabilna na medjuetnicki plan, ali ne zbog samog naroda, vec zbog raznih mešanja sa strane... u medjuvremenu oni ljudi koji su i prije 20-30-50 godina živjeli složno i dalje tako žive, izgleda da to nekome ne odgovara, pa se zato lansiraju zavjere o medjunarodnoj netrpelivosi...jbg, politika je kurva ! ...
 
dvormak said:
Još jedna novost:
tokom trece ture (dan jezera) kolona motorciklista koji sudjeluju na ovu manifestaciju procice kroz prirodni rezervat "Jasen", inace mjesto koje nije dostupno javnosti, a krije divne prirodne lepote i životinjski svijet, a i cesta koja je kao stvorena za vožnju motorom...
U suradnju s direkcijom ovog rezervata naši gosti dobice dozvolu da prodju i vodstvo kroz rezervat, a na mjesto zvano Kula bice usluženi i malom zakuskom  :)
jel to ono područje koje je dobilo naziv "rezervat" iz razloga jer zapravo krije objekte "od posebnog armijskog značaja" ?!?  :misli:
 
goc said:
jel to ono područje koje je dobilo naziv "rezervat" iz razloga jer zapravo krije objekte "od posebnog armijskog značaja" ?!?  :misli:

:misli: ne, mislim da to nije to.
ovo je bilo, i još uvijek je mijesto za uzgoj divljih životinja i VIP lovište.
www.jasen.com.mk
 
jel se zna ponuda hrane i pića i cijena istih, ili je rano za to.
Pitam jer postoje kalkulacije da se opet vidimo. :LOL:
 
malo je rano, još dogovaramo te detalje, jedno je sigurno- bice dovoljno piva ;)
 
Kad citam sto ce sve bit tamo i ko sve dolazi, dodje mi da do tad nikud ne idem, samo da skupim lovu da i ja mogu doc.  (y)
Sorry about my French, ali: mamicu im nabijem i njima i cijenama goriva...! :eek:pakoljut: