Moto Touring Party Skopje/Katlanovo, Makedonija 31.07.2012-4.08.2012

Added to Calendar: 31-07-12, 01-08-12, 02-08-12, 03-08-12, 04-08-12

ovo izgleda stvarno zanimljivo i privlačno,svaka čast!  (y)

2 dvormak:
s obzirom da je lokacija takva kakva je,bez ikakve popratne infrastrukture, dal se radi išta na tom planu, jer ipak je to 4-5 dana "divljine" u igri?!?
 
goc said:
2 dvormak:
s obzirom da je lokacija takva kakva je,bez ikakve popratne infrastrukture, dal se radi išta na tom planu, jer ipak je to 4-5 dana "divljine" u igri?!?

pa i nije neka divljina, ima struja, to je najvažnije zasad, voda za sami event ce biti obezbedjena u rezervoarima kao tehnicka voda, a voda za pice bice dostupna flaširana svakom ko poželi bez ogranicenja. Uz to idu i Toifor toaleti i kabine za tuširanje, štandovi za jelo i pice i naravno bina za "kulturno-umjetnicki" program ;)
 
BMW MK SPLIT prati temu vjerovatno stižemo sad u kolikom broju ,ovisi o dosta faktora .
Pozdrav i svaka čast na ideji, prošle godine ste bili izvrsni domaćini tako da svima možemo preporućit dolazak  (y)
 
marimar said:
Ako krečete vi iz Splita ,jel primate kakvo društvo ?

naravno...ima još vremena, dogovorit ćemo se  (y)
 
godisnji upisan..pratimo temu i nadam se da ce kocka pasti na ovaj susret,cini se jako zanimljivo..samo naprijed i nadam se da nece bit problema u organizaciji te da cemo se vidjeti dole  (y) cekamo detalje..
 
Koliko nas se sprema za dolje (bar po priči), treba jedno ono brdo za Brođane.  :wink:
 
Enigm@ said:
Inati se Slavonijo!  (y)
Još će nas se skupiti za karavanu  :021:

Karavana!?
Pa nije loša ideja!
:D
Najavljuju se grupe iz Broda, Osijeka, Požege, Vinkovaca... Možda bude i tko iz Đakova, Županje, Gunje... Tko zna, ali kraj 7. mjeseca će brzo doći! (y)
 
kliker-vk said:
Karavana!?
Pa nije loša ideja!
:D
Najavljuju se grupe iz Broda, Osijeka, Požege, Vinkovaca... Možda bude i tko iz Đakova, Županje, Gunje... Tko zna, ali kraj 7. mjeseca će brzo doći! (y)

Baš bi to htio vidjeti, bilo bi fenomenalno  :shock:

btw, za vrijeme održavanja ove manifestacije, 2 dana prije i 2 dana posle, motociklisti ce i oficijalno biti oslobodjeni placanja cestarine u makedoniji  (y)
 
dvormak said:
Baš bi to htio vidjeti, bilo bi fenomenalno  :shock:

btw, za vrijeme održavanja ove manifestacije, 2 dana prije i 2 dana posle, motociklisti ce i oficijalno biti oslobodjeni placanja cestarine u makedoniji  (y)

:misli: šta to znači da se i kod vas počela naplačivati cestarina  :LOL:
 
mali_bandit said:
:misli: šta to znači da se i kod vas počela naplačivati cestarina  :LOL:

Epa pitaj Žutog kad dodješ, od je prošlo ljeto platio kaznu za sve nas koji smo "preskakali"  :LOL:
Citaj izmedju redova... kažem da cemo tih dana oficijalno i s aminom, moci prolaziti rampe bez placanja  :wink:
 
dvormak said:
Epa pitaj Žutog kad dodješ, od je prošlo ljeto platio kaznu za sve nas koji smo "preskakali"  :LOL:
Citaj izmedju redova... kažem da cemo tih dana oficijalno i s aminom, moci prolaziti rampe bez placanja  :wink:

dobro je znati, ja bi sigurno po staroj navici proletel  :mrgreen: dakle gotovo je sa  :hello: i kod vas  :no:

no godina sam držao prvo mjesto u plačanju kazni u MKD  :pandur:
 
dvormak said:
pa i nije neka divljina, ima struja, to je najvažnije zasad, voda za sami event ce biti obezbedjena u rezervoarima kao tehnicka voda, a voda za pice bice dostupna flaširana svakom ko poželi bez ogranicenja. Uz to idu i Toifor toaleti i kabine za tuširanje, štandovi za jelo i pice i naravno bina za "kulturno-umjetnicki" program ;)

Evo i mene da se malo uključim...

Mogu samo reći svima koji imaju namjeru i plan ići na ovo druženje u Makedoniju da se ne ustručavaju, samo sjednite na motore i imajte povjerenja u Benija!!
Ne tako davne 2008. sam isto tako bio skeptičan u pogledu Moto ture Mariovo, sve informacije imao sam samo sa foruma i PP-a. Nisam požalio ni sekunde putovanja i boravka u Makedoniji, jer sve što ovaj čovjek radi - radi sa velikim bikerskim srcem.  (y)  (y)  (y)
 
mrgud_sk said:
Evo i mene da se malo uključim...

Mogu samo reći svima koji imaju namjeru i plan ići na ovo druženje u Makedoniju da se ne ustručavaju, samo sjednite na motore i imajte povjerenja u Benija!!
Ne tako davne 2008. sam isto tako bio skeptičan u pogledu Moto ture Mariovo, sve informacije imao sam samo sa foruma i PP-a. Nisam požalio ni sekunde putovanja i boravka u Makedoniji, jer sve što ovaj čovjek radi - radi sa velikim bikerskim srcem.  (y)  (y)  (y)

:embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:
:0648:
 
Ekipa iz Rijeke i okolice je več debelo u dogovorima za odlazak u Macedoniju ...največi problem je dogovorit rutu jer smo več 4 godine dolje , dolazili smo preko Albanije, Kosova,Srbije,Bugarske, Grčke... :021:
Pozdrav Beniju, Trti i ostaloj ekipi  (y)
 
dvormak said:
Cjeli priliv i skupljena sredstava od ove maifestacije bice donirani u fond UNESCO-a za deca s potrebom!
Na manifestaciji ce biti dostupne bedževi i majice sa ovim logom...
PODRŽITE POSEBNI OSMIJEH!

Logo-Support-jpg.jpg
Savršeno, odmah uzimam jednu...:)
Godišnji odmor je sređen, kičma ozdravila... Balegar i ja spremni... Vidimo se!!!