Moto Tura Mariovo 2010

Added to Calendar: 04-06-10, 05-06-10, 06-06-10

mrgud_sk said:
A gdje si našao baš selo Maja, a gradić Glina ti je odmah u blizini.  :misli:  :mrgreen:
Moj savjet je da iz Prijedora ideš Novi Grad-Bosanska Kostajnica-Sunja (ili Petrinja, svejedno)-Sisak. Cesta od Dvora prema Glini je dosta loša a i nema se što vidjeti osim napuštenih sela.

Jučer smo vračajući se iz bosne prošli kroz to selo Maja  :mrgreen: kad sam vidio tablu sjetio sam se ovog posta, ne nema tu kaj tražiti  :LOL:
 
ja bih krenu 01.06 do vas u sisak,treba ce mi prenociste za mene i moju bolju polovicu javicu vam se na vrijeme,pozdrav svima (y)
 
Samo da potsetim da je rok prijavljivanj sudionika za Moto Turu Mariovo 2010 do 15.05.2010
Ukoliko imate još kojih pitanja, stojim svima na raspolaganju :)
Vidimo se uskoro  (y)
 
karlo 51 said:
ja bih krenu 01.06 do vas u sisak,treba ce mi prenociste za mene i moju bolju polovicu javicu vam se na vrijeme,pozdrav svima (y)


Druže, smislit ćemo već nešto! Ja sam mislio da si ti već u hrvatskoj!
Pozdrav!
 
poster-finalen.jpg
 
Da li je problem ako se suvozač prijavi naknadno (iza 15.05.)....pošto još nije sigurno da li dolazim sam ili s boljom polovicom?
Slobodan od 02. do 07.06. pa mi sve opcije i rute igraju. U nedjelju nakon Ture namjeravam zapizdit do Kruševa, možda i prespavat tamo, pa u ponedjeljak laganini za Zg. Ako ima zainteresiranih za nešto slično, javite se pa se dogovorimo. Vjerovatno će mi društvo praviti frend iz Čazme s gospodičnom.
Kako god bilo, vidimo se dolje i iskreno se veselim, nažalost tek prvoj (meni) Turi Mariovo (y)
 
Kingman said:
Da li je problem ako se suvozač prijavi naknadno (iza 15.05.)....pošto još nije sigurno da li dolazim sam ili s boljom polovicom?
Slobodan od 02. do 07.06. pa mi sve opcije i rute igraju. U nedjelju nakon Ture namjeravam zapizdit do Kruševa, možda i prespavat tamo, pa u ponedjeljak laganini za Zg. Ako ima zainteresiranih za nešto slično, javite se pa se dogovorimo. Vjerovatno će mi društvo praviti frend iz Čazme s gospodičnom.
Kako god bilo, vidimo se dolje i iskreno se veselim, nažalost tek prvoj (meni) Turi Mariovo (y)
prijava ti je samo pro forma ,da organizatori znaju okvirno broj sudionika...vidimo se dole  (y)
 
balegar said:
prijava ti je samo pro forma ,da organizatori znaju okvirno broj sudionika...vidimo se dole  (y)

O, prijatelju. Znači i ti si opet na Mariovu?
Svaki dan imam jedan razlog više da se i ja opet spustim u Makedoniju.  (y)
 
Ja vidim da sva ekipa od prosle godine iz hrvatske ide i ove godine!
Samo nam fali Vedran!
Vedrane javi seeeeee! :mrgreen:
 
po prijavama vidim da ce nas biti duplo pise nego prosle godine mozemo sastaviti dobru nogometnu ekipu (y) (y)
 
Kingman said:
Da li je problem ako se suvozač prijavi naknadno (iza 15.05.)....pošto još nije sigurno da li dolazim sam ili s boljom polovicom?
Slobodan od 02. do 07.06. pa mi sve opcije i rute igraju. U nedjelju nakon Ture namjeravam zapizdit do Kruševa, možda i prespavat tamo, pa u ponedjeljak laganini za Zg. Ako ima zainteresiranih za nešto slično, javite se pa se dogovorimo. Vjerovatno će mi društvo praviti frend iz Čazme s gospodičnom.
Kako god bilo, vidimo se dolje i iskreno se veselim, nažalost tek prvoj (meni) Turi Mariovo (y)

Pusti mi na PP podatke, pa cu ja ubaciti na listi ;)
 
dvormak said:
Pusti mi na PP podatke, pa cu ja ubaciti na listi ;)
(y)
Ok, kad vidim da li će dobiti godišnji....i ako dobije, šaljem ti na PP sve!

Vidimo se (y)
 
tko je zainteresiran iz Hrvatske ili Druge države  da  ide obalom,,  pa preko C G,do odredišta da vozimo u grupi,, (y) (y) (y) (y)
 
maredm1 said:
Ja vidim da sva ekipa od prosle godine iz hrvatske ide i ove godine!
Samo nam fali Vedran!
Vedrane javi seeeeee! :mrgreen:

čuo sam se sa njim ali neide ove godine,
i dogovorili smo stajanku pri povratku  :wink: