Moto Tura Mariovo 2010

Added to Calendar: 04-06-10, 05-06-10, 06-06-10

gumar said:
tko je zainteresiran iz Hrvatske ili Druge države  da  ide obalom,,  pa preko C G,do odredišta da vozimo u grupi,, (y) (y) (y) (y)
ako me posao ne zahebe, ja bi tim putem tamo a natrag pras po autoputu do zegea. ajd stavi neki plan kuda, kako i kada.
 
ako uspijem uganjati slobodne dane vjerovatno cu doci na susret + suvozac

usput zna li neko iz iskustva koliko ima od sarajeva do skopja...

Mirza
MC Rajvosa
 
cartmansa said:
ako uspijem uganjati slobodne dane vjerovatno cu doci na susret + suvozac

usput zna li neko iz iskustva koliko ima od sarajeva do skopja...

Mirza
MC Rajvosa
Imaš nekih 500 km od Sarajeva do Skopja,prošle godine sam se vračao iz Macedonije preko Sarajeva (y)
 
cartmansa said:
ako uspijem uganjati slobodne dane vjerovatno cu doci na susret + suvozac

usput zna li neko iz iskustva koliko ima od sarajeva do skopja...

Mirza
MC Rajvosa

Mirza iz Rajvose?
Znam dvojicu iz Rajvose po imenu Mirza. Mali i veliki.  :mrgreen:
E sad ima li i treći?  :misli:
Jel ti poznato ovo na fotki?
 
Još samo 2 tjedna do starta Moto Ture Mariovo 2010  :bananarace:

Organizacija i pripreme su u punom toku.
Ukoliko ne budem mogao odgovoriti na daljna pitanja ovde na forumu, možete mi se obratiti telefonom ili SMS-om na br. +389 77 510189
Pozdrav svima i vidimo se uskoro  (y)

logo1-1.jpg
 
Pitanje za one koji su već bili tamo....
Koliko je potrebno nosit love za preživit tih par dana  :mrgreen: ? Euri il opet tamo mjenjat?
 
WD-40 said:
Pitanje za one koji su već bili tamo....
Koliko je potrebno nosit love za preživit tih par dana  :mrgreen: ? Euri il opet tamo mjenjat?

Ako ideš samo na Mariovo, za ta 3-4 dana treba ti nešto siće, ali doslovno. Nemaš novce gdje potrošiti. Ako poneseš 300 € vratiti ćeš barem 100 € nazad.
 
evo i mali izvod iz cijenika za ove godina, pa racunajte koliko love ce vam biti potrebno:

- Pivo (toceno) - 60 denara
- Sendvici (plijeskavica, stek ili kobasice + salate) - 60 denara
- porcija od 3 jaja pecena na plotni + kruh i salate - 60 denara

kao za orientaciju, 1 euro = 61,4 denara, znaci skoro sve ti je oko 1 euro

Svima preporucujem kad stignu da promijene novce u denare, bez razlike dali u privatnoj mjenacnici ili u banci svejedno, razlika može biti 0.05 denara, a to vam je zanemarljivo... znaci, nije obavezno, samo preporuclivo  (y)
 
dvormak said:
evo i mali izvod iz cijenika za ove godina, pa racunajte koliko love ce vam biti potrebno:

- Pivo (toceno) - 60 denara
- Sendvici (plijeskavica, stek ili kobasice + salate) - 60 denara
- porcija od 3 jaja pecena na plotni + kruh i salate - 60 denara

kao za orientaciju, 1 euro = 61,4 denara, znaci skoro sve ti je oko 1 euro

Svima preporucujem kad stignu da promijene novce u denare, bez razlike dali u privatnoj mjenacnici ili u banci svejedno, razlika može biti 0.05 denara, a to vam je zanemarljivo... znaci, nije obavezno, samo preporuclivo  (y)
hvala na informaciji,vrlo sažeto i korisno za sve sudionike dotepence!  (y)
 
što se cjena tiče sve je super, (y) al meni pomalo postaje upitno,tehnička narav,ako uspijem otklonit kvarove vidimo se a nadam se da se vidimo,,pozdrav
 
ajde ekipa polazak je uskoro. puno nas se prijavilo da vidimo tko je ostao, a tko ne ide.
 
makai said:
ajde ekipa polazak je uskoro. puno nas se prijavilo da vidimo tko je ostao, a tko ne ide.


Ja se nadam da nas bude dosta dolje!
Samo, tako je uvijek, puno se prijavi, a na put ne krene ni pola! Tako sam i ja odutao na prvoj mototuri, doslovno u pet do dvanaest!
 
maredm1 said:
Ja se nadam da nas bude dosta dolje!
Samo, tako je uvijek, puno se prijavi, a na put ne krene ni pola! Tako sam i ja odutao na prvoj mototuri, doslovno u pet do dvanaest!

Nažalost moj motor je još na popravku i po svemu sudeći da neće biti gotov na vrijeme. :( :?
 
31.05 dvoje iz Vukovara, preko Sarajeva - Dubrovnik - Ohrid.  Ako sve bude u redu vidimo se u petak. (y)
 
Ajd još dvoje prijavljenih! Polazak 1.6. na jug-istok pa ćemo vidjeti kojim putevima do MK.
Lijep pozdrav svima!  (y)
 
meni frendovi odustali pa ak me ko hoće rado mu se prikrpam 8) solo me malo frka a i dosadno do tam.
 
Eto ipak nakon sigurnog dolaska i ove godine, nema nas...nažalost neki prioriteti su ipak važniji a kako smo od prve godine Mariova stalni gosti, a i od prije toga u Makedoniji, valjda nitko nece zamjeriti....odluka je pala jucer i mislim da ce tako i ostati... Žao mi je sto necu vidjeti drage prijatelje ali ima vremena...svi smo  mladi :mrgreen: :wink:
 
makai said:
meni frendovi odustali pa ak me ko hoće rado mu se prikrpam 8) solo me malo frka a i dosadno do tam.

  Ja ću solo, ali tek 03.06. i ne prerano (iz noćne sam). Ako kome paše nađemo se na autocesti oko Županje,
ili na INI na Lubnju, pa dalje skupa :skuter: