Moto Tura Mariovo 2010

Added to Calendar: 04-06-10, 05-06-10, 06-06-10

Veka said:
  Ja ću solo, ali tek 03.06. i ne prerano (iz noćne sam). Ako kome paše nađemo se na autocesti oko Županje,
ili na INI na Lubnju, pa dalje skupa :skuter:
imao sam veliku želju doći ove godine ali nekako sve ode ukrivo. neču forsirati nešto na silu je tako obično na kraju ispadne loše. nadam se da će iduće godine grah pasti kako meni paše i da će mi se ispuniti želja da motorom projašem makedoniju. dobar provod svima koji idu i pozdrav dogodine.
 
karlo 51 said:
krecem 01.06,vidimo se za koji dan u mairovu  (y) (y) :bananapivo: :bananapivo:


Alo drug, jel ideš ti preko Siska?
Niš se ne javljaš! Ak ne vidimo se na Mariovu! Ja krećem u srijedu!
 
tek sam juce dobio internet pa se zbog toga nisam javio a idem najvjerovatnije preko siska gdje mislim prenociti javicu ti se u utorak
 
A šta kažete na ovo??  :misli:
http://www.aladin.info/vremenska-prognoza/MKXX0006-Prilep-Makedonija
http://prognoza.hr/sedam.php?id=sedam&param=ISE&code=13586
:palacdolje:  :palacdolje:
 
Ne ubijaj nas u pojam.Danas baš smontiral bočne kofere pa reko ajd da vidim
i vrijeme-kad ono njesra.I ne samo dole nek i kroz Bosnu i Crnu goru isto.
Sve se nadam da se možda nekaj okrene,možda zapušu povoljniji vjetrovi. (y)
 
Tak mi je i samom, danas pregledao šator i počeo slagati opremu.
Ja sam prije dvije godine krenuo na 1. moto tour Mariovo po kiši i prala me do makedonske granice. Mogu reći da nije ni malo ugodno putovati tako daleko po kiši.
Gledao sam i ja sve varijante, ali svuda kiša. U bosni moguć čak i snijeg i 7' C. A šta je najgore prognoza je da će padati baš za vikend na mjestu događanja.  :(  :(
 
Tak i sam, zglancal motor već treći puta nakon tri puta vožnje po kiši ove godine, spremil torbe, zel lovu iz banke, pa jeb...ti kišu da ti je....kišu oće već jednom stat?
I kaj sada? Bumo ili nebumo kretali?
 
Street Illegal said:
Tak i sam, zglancal motor već treći puta nakon tri puta vožnje po kiši ove godine, spremil torbe, zel lovu iz banke, pa jeb...ti kišu da ti je....kišu oće već jednom stat?
I kaj sada? Bumo ili nebumo kretali?


Meni je i dalje u planu ići! Pa kud puklo, da puklo!
 
fakat loša prognoza a oni koji su bili na Mariovu znaju da je u slučaju kiše čista pušiona  :?
nemre se baš reć da nam je usput pa ko ga hebe,
za sad ne odgađam ali da budem iskren ne vozi mi se i bude dole po kiši jer sam bio i znam da gubimo jako puno, no sve se može brzo okrenuti, još jučer je na DHMZ za Zagreb srijeda bila kiša sa 4 crte (što znači grom i pakao) a sad je drugačije  (y)
 
ja sutra mjenjam lanac i lanchanike, najvjerovatnije i gumu pa da budem spreman za put.
A samo da vrijeme posluzhi.
 
I ja definitivno moram odustati  :( ....zbog financija uglavnom...
Sretan put i dobru zabavu i gostima i domaćinima (y)
 
Ja više nis' pametan  :no: ...šta kaže organizator u slučaju kiše?
 
Mi krećemo za pol sata prema Sarajevu, sve je odlično :eek:pakoljut:, kiša pada kao luda, motor mi se gasi u leru. Ak stignemo do Županje bit će super (y)
 
Danas nije dan za krenuti na put. Gledam sad prognozu za vikend i čini se da ide na bolje.  :misli:

 
Street Illegal said:
Ja više nis' pametan  :no: ...šta kaže organizator u slučaju kiše?

u slučaju kiše biti će te mokri  :LOL:

u zadnja tri dana se bar tri puta mjenjala sedmodnevna prognoza pa kome vjerovati  :misli:

strašno, mislim da su svi svijesni da smo ga nahebali ak bu kiše, neće biti gušta vožnje ni druženja ni razgledavanja ali opet nadam se boljem vremenu, sad pada ko ludo pa možda se to isprazni gore  :LOL:
 
Koliko čujem vukovarci su krenuli jutros za Sarajevo,Karlo i žena sutra (preko Siska),frend i ja sutra ujutro preko Bihača za Sarajevo...pa šta bude  :kisa:
 
sve je spremno cekam sutrasnji dan pa sta bude,tjesi me to da necu biti jedini koji ce pokisnuti pozdrav i vidimo se u mk.moj plan je 01.losinj-sisak 02.sisak-pancevo 03.pancevo-skoplje 04.skoplje-prilep
(y)
 
evo i kod mene odustajanja,supruzi se ne vozi po kisi tako da idem sam i mijenjam rutu idem preko sarajeva sa balegarom i jos jednim bikerom
 
Evo Streat i ja trebali krenut sutra ujutro pa odgodili za prekosutra ak se
situacija popravi. :misli: