Moto Tura Mariovo 2010

Added to Calendar: 04-06-10, 05-06-10, 06-06-10

goc said:
2 dvormak :
daj nam napiši vezano za Subotu,koja su sve mjesta obuhvaćena turom??? koliko je to cca km???  :neznam:

Prve godine smo vozii oko 50-tak, ove je bilo oko 90-tak, a sledece bice isto najviše 90-tak...
Ako vas brine dopuna goriva, mi uvjek mislimo i na to ;) , tko treba, bice dopune goriva u samom kampu...
Još radimo na programu, mjesta obuhvaćena turom bi trebalo biti razliciti, ali videcemo koliko dozvoljava put...
Sve što vas interesira slobodno pitajte... tu sam  :wink:
 
2dvormak

fala na pozdravima od ekipe  :hello:

super što ruta neće biti ista, moći će se upoznati više u toj regiji  (y)
 
čuo sam dosta o moto turu,prošle godine sam planirao doč ali obaveze me spriječile, :cijpadrva:,nadam se da 2010 bit moja godina,pogotovo što je to i obljtnica da :misli:nisam bio u makedoniji punih 25godina :mrgreen:,nadam se da se vidimo (y) (y) (y) (y) (y)
 
dvormak said:
Prve godine smo vozii oko 50-tak, ove je bilo oko 90-tak, a sledece bice isto najviše 90-tak...

Po mišljenju većine sudionika ovih 90 km je bilo previše. Ili je barem trebalo reći ljudima prije nego što se krenulo na koliku turu idu. Ovako se većina vratila sa opekotinama od sunca jer su (smo) išli u kratkim rukavima misleći da idemo na kratku vožnjicu kao i lani.


mali_bandit said:
super što ruta neće biti ista, moći će se upoznati više u toj regiji  (y)


Ne bih htio da me netko krivo shvati jer meni je i na prvoj i na drugoj turi bilo odlično, ekipa i organizatori za svaku pohvalu, regija prekrasna, ali mislim da nemaš šta previše novog za vidjeti i upoznati.
Ako se nešto kod nas promjeni i uspijem doći na 3. Moto Turu Mariovo to će biti isključivo zbog ljudi s kojima sam se sprijateljio, a za upoznavanje i razgledavanje ću odabrati neko drugo podneblje.
Mislim da se i kolega GSX slaže samnom.  :misli:
 
mrgud_sk said:
Po mišljenju većine sudionika ovih 90 km je bilo previše. Ili je barem trebalo reći ljudima prije nego što se krenulo na koliku turu idu. Ovako se većina vratila sa opekotinama od sunca jer su (smo) išli u kratkim rukavima misleći da idemo na kratku vožnjicu kao i lani.

točno mnogi su tako prošli ali treba se sjetiti i kremica na takvom putu, to je još jedan dobar savjet  (y)

mrgud_sk said:
Ne bih htio da me netko krivo shvati jer meni je i na prvoj i na drugoj turi bilo odlično, ekipa i organizatori za svaku pohvalu, regija prekrasna, ali mislim da nemaš šta previše novog za vidjeti i upoznati.
Ako se nešto kod nas promjeni i uspijem doći na 3. Moto Turu Mariovo to će biti isključivo zbog ljudi s kojima sam se sprijateljio, a za upoznavanje i razgledavanje ću odabrati neko drugo podneblje.
Mislim da se i kolega GSX slaže samnom.  :misli:
mislim da se uvijek ima šta za vidjeti a to ovisi o pojedincima i prohtjevima, i nama je bilo super no vjerovatno ima i onih kojima se to bespuće nije dopalo. Druženje je prioritet jer je na drugačiji način nego kod običnih moto susreta. Svatko doživljava Mariovo na svoj način. Mi smo ograničeni sa danima tako da nemožemo spojiti više uz to ali tko može idealna mu je prilika još više procunjati meni preljepom Makedonijom.
 
mali_bandit said:
i više čak koliko se sjećam ali i to je malo s obzirom na najave


Premalo. Na ovoj fotki fale samo Chile i Ana.
I onaj lik koji je došao i odmah otišao zato što nije bilo apartmana za spavanje.  :mrgreen:  :LOL:
 
mrgud_sk said:
Premalo. Na ovoj fotki fale samo Chile i Ana.
I onaj lik koji je došao i odmah otišao zato što nije bilo apartmana za spavanje.  :mrgreen:  :LOL:


Istina, fale i oni ljudi koji su bili na oldtimerima! Njih troje čini mi se!
 
maredm1 said:
Istina, fale i oni ljudi koji su bili na oldtimerima! Njih troje čini mi se!

točno, znači bilo nas je 13 bez tog lika kaj je tražio apartman no nije baš 100 % kriv to se kasnije uspostavilo, sad zna kuda dolazi i želim mu da dođe slijedeće godine  (y) i ako MK siscia neće doć opet bu nas premalo  :?
 
mali_bandit said:
točno, znači bilo nas je 13 bez tog lika kaj je tražio apartman no nije baš 100 % kriv to se kasnije uspostavilo, sad zna kuda dolazi i želim mu da dođe slijedeće godine   (y) i ako MK siscia neće doć opet bu nas premalo  :?


Ako nam obaveze dozvole dio Mk Siscie će doći, ako nitko drugi ne bude, idem ja sa ženom!
 
maredm1 said:
Ako nam obaveze dozvole dio Mk Siscie će doći, ako nitko drugi ne bude, idem ja sa ženom!
i ja i ja bi  :mrgreen:
 
I onaj lik koji je došao i odmah otišao zato što nije bilo apartmana za spavanje.  :mrgreen:  :LOL:
[/quote]

Kad ti je to toliko smiješno onda ću ti pojasniti.

U uvodnoj raspravi u prošlogodišnjoj temi spominjani su nekakvi ležajevi , smještaj itd. za one koji nemaju opremu ili ne žele kampirati. Sad bi ja trebao biti prorok pa znati da tamo nema u krugu 50 km ničega a kamoli pristojnog smještaja. Pa jesi ti ikad bio negdje u Hrv na  nekom susretu, tipa Umag, Pula, Omiš  pa vidio šta znači organizacija susreta, gdje niko nije prepuštan slučaju. Ako je tebi i tvojoj ekipi napeto biti 3 dana na nekoj ledini i peći se na suncu, meni nije, tako da ću slijedeće godine otprilike u tom periodu biti u Mk jer je zemlja prelijepa i interesantna ali na samostalnom điru. Mislim da bi tu kod organizacije trebalo napraviti nešto radikalno novo, npr. kao šta je napravlila ekipa sa RAlly Makedonija (ako je tako ispalo), da se obiđe više gradova i veći dio Makedonije, a što si i sam rekao da je tamo sve viđeno.
Eto smij se i dalje i uživaj uz pozdrav!
 
Ne poznajem te pa ću biti fin.  :mrgreen:
Prvo, nemaš ti meni šta pojašnjavati jer sam ja tamo bio i prošle godine kada je organizirana 1. Moto tura Mariovo i nitko nije mogao znati spava li se na "ledini" ili u hotelu sa 5 *. Naravno, nije znao onaj tko se nije informirao, a ti očito spadaš među neinformirane. Zato i postoji ovaj forum gdje možeš sve pitati i saznati.
Drugo, ovo druženje motorista i nije zamišljeno kao susret poput onog u Umagu, Puli ili Slavonskom Brodu koji su totalno komercijalni susreti. Susret u Omišu je daleko od spomenutih.  (y)
Bio sam na svim tim susretima tako da znam o čemu pričam.
Treće, po tvome, sad bi svi klubovi u Makedoniji koji organiziraju susret sa obilaskom neke regije trebali obići cijelu državu.
I četvrto, obzirom da si takvo gunđalo možda je i bolje da si otišao u potragu za apartmanom jer bi nam samo svima kvario raspoloženje svojim prigovaranjem, a bili smo tako vesela ekipa.
Pozdrav ekipi u Makedoniji i nastavite samo po svome.
Pozdrav i tebi, floyde.

I naravno da ću se smijati i dalje bez obzira na my nick.  :LOL:  :LOL:  :jesus:
 
Ej drugari, polako, pa nismo ovde da se svadjamo, vec da se informiramo o dogagjajima povezani sa našom zajednickoj ljubavi- motore!
Floyd je u pravu, ja sam se zbog njegovog slucaja ispricao i nadam se da ce me razumjeti i prihvatiti ispriku, s obzirom na okolnostima koje su vladali na licu mjesta.
I Floyd-e, ako vec budeš u istom vremenu sledece godine u Makedoniji, skoci do nas na koju cašicu muabet (razgovora), bice mi drago da se vidimo  (y)
 
Daj za iduću godinu sagradi jednu vilu s apartmanima i obavezno stavi klimu.  :mrgreen:
Tko se svađa?  :misli:  :box:  :box:  :pistoles:  :pistoles:  :punch:  :macevanje:  :ujaja:
Floyde, kad budeš u prolazu navrati, brate, na  :piva:  da se upoznamo.  (y)
 
šator,štramac(luftič) i vriča,to je  moja opremaa a motor kuča putujuča,makedonijo vidimo se,sva godišnja doba sam bio u makedoniji a šator na krivolaku i prespanu mi nije nepoznanica.... :jesus: (y) (y) (y) (y)
 
mrgud_sk said:
Ne poznajem te pa ću biti fin.  :mrgreen:
Prvo, nemaš ti meni šta pojašnjavati jer sam ja tamo bio i prošle godine kada je organizirana 1. Moto tura Mariovo i nitko nije mogao znati spava li se na "ledini" ili u hotelu sa 5 *. Naravno, nije znao onaj tko se nije informirao, a ti očito spadaš među neinformirane. Zato i postoji ovaj forum gdje možeš sve pitati i saznati.
Drugo, ovo druženje motorista i nije zamišljeno kao susret poput onog u Umagu, Puli ili Slavonskom Brodu koji su totalno komercijalni susreti. Susret u Omišu je daleko od spomenutih.  (y)
Bio sam na svim tim susretima tako da znam o čemu pričam.
Treće, po tvome, sad bi svi klubovi u Makedoniji koji organiziraju susret sa obilaskom neke regije trebali obići cijelu državu.
I četvrto, obzirom da si takvo gunđalo možda je i bolje da si otišao u potragu za apartmanom jer bi nam samo svima kvario raspoloženje svojim prigovaranjem, a bili smo tako vesela ekipa.
Pozdrav ekipi u Makedoniji i nastavite samo po svome.
Pozdrav i tebi, floyde.

I naravno da ću se smijati i dalje bez obzira na my nick.  :LOL:  :LOL:  :jesus:


Pa evo ovako, imam previše godina i životnog iskustva da bi trošio vrime na uvjeravanja tipova poput tebe, a i ne vidim razloga zašto ti ne bi bio pristojan!?
Ja te nisam potezao za jezik, sam si počeo o nekom liku koji je došao i otišao pa ti je to bilo smiješno. Na kraju šta tu ima nenormalno, kako nisam ponio kamp opremu šta bi drugo trebao napraviti tamo, do otići negdje gdje mogu naći smještaj za sebe i ženu. Usput takvih iz Hr je još bilo tamo (grupa momaka iz Osijeka-čini mi se) s kojima sam se sreo u Ohridu.
Što se tiče gunđanja i je li bolje da sam ja otišao ili ne, nije tvoje da procjenjuješ. Jedini cilj moga prigovora je bilo da se u budućnosti isprave mogući
nesporazumi kod organizacije što je i Dvormak potvrdio.
Ako budeš kad prolazio kroz šB, javi se pa ćeš možda i prominiti mišljenje o gunđalu: :mrgreen:
Pozdrav
 
dvormak said:
Ej drugari, polako, pa nismo ovde da se svadjamo, vec da se informiramo o dogagjajima povezani sa našom zajednickoj ljubavi- motore!
Floyd je u pravu, ja sam se zbog njegovog slucaja ispricao i nadam se da ce me razumjeti i prihvatiti ispriku, s obzirom na okolnostima koje su vladali na licu mjesta.
I Floyd-e, ako vec budeš u istom vremenu sledece godine u Makedoniji, skoci do nas na koju cašicu muabet (razgovora), bice mi drago da se vidimo  (y)

Što se mene tiče ova stvar je bila završena i u temi od prošle godine i ja sam te razumio i prihvatio tvoju ispriku. (y)

Nisam prije bio u Makedoniji i jako mi se svidjela, prekrasna je zemlja i ljudi i imam vrlo veliku želju i dogodine doći i obići je temeljito tako da je to u planu.
Imam tvoj broj mobitela i kad (ako ) budem tamo obavezno se javim.
Ako budeš dolazio u ove krajeve slobodno se javi nadam se da imaš moj mob.(ako nemaš javi pa ću ti poslati na PP) nikad ne  znaš kad tko kome može zatrebati i pomoći.
Eto pozdrav  i želim vam puno uspjeha u organizaciji 3. Moto ture Mariovo! (y)
 
mrgud_sk said:
Po mišljenju većine sudionika ovih 90 km je bilo previše. Ili je barem trebalo reći ljudima prije nego što se krenulo na koliku turu idu. Ovako se većina vratila sa opekotinama od sunca jer su (smo) išli u kratkim rukavima misleći da idemo na kratku vožnjicu kao i lani.



Ne bih htio da me netko krivo shvati jer meni je i na prvoj i na drugoj turi bilo odlično, ekipa i organizatori za svaku pohvalu, regija prekrasna, ali mislim da nemaš šta previše novog za vidjeti i upoznati.
Ako se nešto kod nas promjeni i uspijem doći na 3. Moto Turu Mariovo to će biti isključivo zbog ljudi s kojima sam se sprijateljio, a za upoznavanje i razgledavanje ću odabrati neko drugo podneblje.
Mislim da se i kolega GSX slaže samnom.  :misli:
ma tak je..
:mrgreen:

floyd je previdio da mu treba oprema, i normalno da je otišao tražiti smještaj dalje...
moto tura i organizacija je bila super  (y)
 
GSX 1402 said:
ma tak je..
:mrgreen:

floyd je previdio da mu treba oprema, i normalno da je otišao tražiti smještaj dalje...
moto tura i organizacija je bila super  (y)



Evo jedan copy/paste još iz siječnja 2009.
Organizatori su na vrijeme objavili da će se podizati kamp. E sad , tko nije vidio...



Odg: Mariovo 2009, 5-7.06.2009 (Makedonija)
« Odgovor #22 : 05. Siječanj 2009, 11:21:53 » Citat:  

--------------------------------------------------------------------------------
Ovako bi trebalo izgledati program II Moto Ture Mariovo 2009:

05.06.2009:
10-12 Dolazak i prijavljivanje ucesnika
12.00 Sveceno otaranje moto ture
12.30 Brifing u vezi grupne vožnje i formiranje kolone
13.00 Start
14-15 Dolazak u kamp, postavljivanje šatora
Od 16.00 Zabavni program:
(Pivoridarenje, turnir u malom nogometu-državne ekipe, kratke utakmice)
21.00 Proglašavanje pobednika (podela priznanja i nagrada)

06.06.2009:
Budenje uz jutarnju kaficu
10.00 Organizirana tura kroz Mariovskog regiona, poseta poputnih mesta sa vodicem (s. Vitolište, s. Manastir, s. Kruševica, s. Canište – organizirani rucak, Rasimbegov most- osveživanje
16.00 Povratak u kampu
Zabavni program:
18.00 Moto igre (gimkana, bite the weenie, push the barrel...)
20.00 Proglašavanje pobednika (podela priznanja i nagrada)
21.00 Zabavno-kulturni program: predgrupa "Beavis & Butthead"- aka - Baže & Tomas, akusticni pop-rock bend, gostin-iznenagjenje, calgiski orkestar.....
zabava do ranih jutarnih casova.....

07.06.2009:
Budenje uz jutarnu kaficu, rasformiranje i rascistavanje kampa
11.00 Tura: Mariovo- Prilep (Dom kulture Marko Cepenkov- velika sala)
12.00 Sveceno zatvaranje II Moto Ture Mariovo 2009, podela grupnih priznanja i blagodarnice, uz zajednicki koktel-zakuska, sa motivacijom za ponovnu sredbu sledece godine....