Moto Tura Mariovo 2010

Added to Calendar: 04-06-10, 05-06-10, 06-06-10

gumar said:
čuo sam dosta o moto turu,prošle godine sam planirao doč ali obaveze me spriječile, :cijpadrva:,nadam se da 2010 bit moja godina,pogotovo što je to i obljtnica da :misli:nisam bio u makedoniji punih 25godina :mrgreen:,nadam se da se vidimo (y) (y) (y) (y) (y)
očemo to zajedno odvalit? i ja sam basao po makedoniji prije preko nekoliko godina i bilo bi lijepo ponovo svratiti :D
 
2dvormak:
koja valuta se koristi za plačanje?
 
dvormak said:
Denar (MKD), 1 € = 61.4 MKD
OK. samo sam mislio,dal prolazi samo Denar ili se može plaćati i u €?  :neznam:
 
goc said:
OK. samo sam mislio,dal prolazi samo Denar ili se može plaćati i u €?  :neznam:

Druže, oficijalno se placa samo denarima, ali neoficijalno primaju se i euri.
Devizni tecaj je stabilan, i gde god da promjenite eure za denare (mjenjacnica ili banka) dobicete isti kurs, bez skrivenih provizija
 
nije problem u mijenjanju novca već samo pitam, onako informativno, da znam... hvala na info.  (y)
 
goc said:
OK. samo sam mislio,dal prolazi samo Denar ili se može plaćati i u €?  :neznam:

mislim da nisam nikad naletio na mjesto u MKD a da nisam mogao platiti u € pa čak i na Mariovu  (y)
 
mrgud_sk said:
Evo jedan copy/paste još iz siječnja 2009.
Organizatori su na vrijeme objavili da će se podizati kamp. E sad , tko nije vidio...



Odg: Mariovo 2009, 5-7.06.2009 (Makedonija)
« Odgovor #22 : 05. Siječanj 2009, 11:21:53 » Citat:  



--------------------------------------------------------------------------------
Ovako bi trebalo izgledati program II Moto Ture Mariovo 2009:

05.06.2009:
10-12 Dolazak i prijavljivanje ucesnika
12.00 Sveceno otaranje moto ture
12.30 Brifing u vezi grupne vožnje i formiranje kolone
13.00 Start
14-15 Dolazak u kamp, postavljivanje šatora
Od 16.00 Zabavni program:
(Pivoridarenje, turnir u malom nogometu-državne ekipe, kratke utakmice)
21.00 Proglašavanje pobednika (podela priznanja i nagrada)

06.06.2009:
Budenje uz jutarnju kaficu
10.00 Organizirana tura kroz Mariovskog regiona, poseta poputnih mesta sa vodicem (s. Vitolište, s. Manastir, s. Kruševica, s. Canište – organizirani rucak, Rasimbegov most- osveživanje
16.00 Povratak u kampu
Zabavni program:
18.00 Moto igre (gimkana, bite the weenie, push the barrel...)
20.00 Proglašavanje pobednika (podela priznanja i nagrada)
21.00 Zabavno-kulturni program: predgrupa "Beavis & Butthead"- aka - Baže & Tomas, akusticni pop-rock bend, gostin-iznenagjenje, calgiski orkestar.....
zabava do ranih jutarnih casova.....

07.06.2009:
Budenje uz jutarnu kaficu, rasformiranje i rascistavanje kampa
11.00 Tura: Mariovo- Prilep (Dom kulture Marko Cepenkov- velika sala)
12.00 Sveceno zatvaranje II Moto Ture Mariovo 2009, podela grupnih priznanja i blagodarnice, uz zajednicki koktel-zakuska, sa motivacijom za ponovnu sredbu sledece godine....

Imate možda i za drugu godino pripremljen vozni red (program) Moto ture
 
matjazg said:
Imate možda i za drugu godino pripremljen vozni red (program) Moto ture

Radimo na tome, bice uskoro  :wink:
 
Koristim ovu priliku da svima cestitam pocetak nove moto-sezone 2010-te  (y)
I dok se otreznite od lude novogodišne noci, došlo vrijeme za u Mariovo  :D
Detalji slijede...
 
makai said:
očemo to zajedno odvalit? i ja s am basao po makedoniji prije preko nekoliko godina i bilo bi lijepo ponovo svratiti :D



svakako prijatelju um mom kalendaru je zapisan datum, (y) (y) (y),,,a i obljetnica mi je ,, :misli: 25g. daa nisam bio u makedoniji
 
dvormak said:
Koristim ovu priliku da svima cestitam pocetak nove moto-sezone 2010-te  (y)
I dok se otreznite od lude novogodišne noci, došlo vrijeme za u Mariovo  :D
Detalji slijede...
oooooo kakav početak nove moto sezone?!?  :shock: u ZG-u upravo pada snijeg tak da o vožnji samo razmišljamo!  :mrgreen:
definitivno smo odlučili da dolazimo samo ako nam to obveze budu dozvoljavale...  (y)
a naravno, svi detalji i korisne info. su dobrodošli.  :wink:
 
Poštovani drugari i drugarice, kolege i koleginice po motoru, s velikim entuzijazmom objavljujem

[size=10pt]PROGRAM MOTO TURE MARIOVO 2010 (4-6. 06. 2010)[/size]

04.06.2010 (Petak):
10-12 Dolazak i prijavljivanje ucesnika (ploštad Aleksandrija- Prilep)
12.00 Svecano otvaranje moto ture
12.30 Brifing o vožnji i formiranje kolone
13.00 Start
14-15 Dolazak u kamp, podizanje šatora, smeštavanje
16.00 Zabavno-edukativni program
21.00 Vecernja zabava i druženje pokraj logorske vatre

05.06.2010 (Subota):
11.00 Organizirana tura kroz Mariovski region, poseta mesta sa turing vodicem (fakultativno)
15.00 Organizirani rucak – manastirski pasulj, u manastiru sv. Nikola, selo Manastire- Mariovo
17.00 Povratak u kamp
18.00 Zabavno edukativni program
21.00 Podela zahvalnica i priznanja, celonocna zabava i druženje pokraj logorske vatre, do ranih jutarnjih satova...

06.06.2010 (Nedelja):
Budenje, rasformiranje kampa, sredjivanje okoline iz aspekta ekološke cistote, pozdravljanje i ispracanje ucesnikaMoto Ture Mariovo 2010, uz motivaciju za ponovni susred iduce 2011 godine...

Kao i 2009, kotizacija ucešca ostaje ista- 10 € za vozac i 5 € za suvozac (placa se dolaskom na sami start)

Sutra cu objaviti novu web stranicu gde se mogu naci detalji i pravila Moto Ture Mariovo 2010, kao i formular za prijavljivanje ucesnika...

Još jedna mala napomena: svi oni koji planiraju doci koji dan ranije, ili žele ostati koji dan nakon Moto Ture Mariovo 2010, možete se najaviti meni (mail: [email protected] , mobilni tel. +389 77 510189, skype: b.debsi) ili Simeonu (e-mail: [email protected] , mobilni tel. +389 70 308028 , skype: simeon.stojceski), kamping prostor je na raspolaganju. U ovom slucaju stojimo vam na raspolaganju za organiziranje mini tura i posetu raznih interesantnih mesta (lokalitet Varoš, tutunski muzej, Kruševo, Pelister..) .)
 
Detalji, pravilnik, lista sudionika i formular za prijavljivanje sudionika možete naci na sledecoj web strani:

www.mtm2010.co.nr

ili samo kliknite na sliku:

 
Evo prijatelju ja sam se prijavio pa kako bude. Ako bude onako kako je u planu onda možda i ne dođem ove godine i nadam se da nećete zamjeriti. Ali ako se planovi promjene - vidimo se.  (y)
 
mrgud_sk said:
Evo prijatelju ja sam se prijavio pa kako bude. Ako bude onako kako je u planu onda možda i ne dođem ove godine i nadam se da nećete zamjeriti. Ali ako se planovi promjene - vidimo se.  (y)
Evo prijava pa  budemo vidili  (y)
 
mrgud_sk said:
Evo prijatelju ja sam se prijavio pa kako bude. Ako bude onako kako je u planu onda možda i ne dođem ove godine i nadam se da nećete zamjeriti. Ali ako se planovi promjene - vidimo se.  (y)

Mrgude, mi se vidimo svakako, samo kad i gde...  :wink:
nikakvi zamjerki, tko može doci - dobrodošao, a tko ne- zdravlje samo, pa ima iducih godina  8)
 
Nešto nije u redu sa otvaranjem liste prijavljenih.  :(