MotoBox - www.motogume.hr

bimba

Well-known member
Ekipa

evo da vam predstavim novu firmu koja se bavi prodajom guma preko interneta. Funkcionira kao web shop u sklopu kojeg imate i stranicu koja se bavi moto gumama. I stranica i web shop su i dalje u izradi, pa ako trebaju dodatne informacije možete kontaktirati putem e-maila ili telefonom. Cijene su prihvatljive, više mogućnosti plaćanja. Setovi po posebnim cijenama se nalaze pod Posebna ponuda, a pretraživać po proizvođaču i dimenzijama će biti dostupan kroz nekoliko dana.

www.motogume.hr

Pozdrav
 
trebao si staviti i oglas :

motoboxoglasub8.gif
 
Da vas obavijestim da je od danas dostupno plaćanje i putem kreditnih kartica. (y)
 
jolly the roger said:
sva sreca pa je sajt savrseno funkcionalan :LOL: :LOL: :LOL:

Funkcionalan nije, to priznajem. Web shop je kupljen gotov da bi se imale sve zaštite potrebne za sigurne transakcije i zaštitu podataka. Problem je u tome što klasična pretraga nije pogodna za proizvod kao što su moto gume, a imao sam obećanje da se to može vrlo brzo riješit. Nažalost, tu su me malo zezli i izrada pretraživača po proizvođačima i dimenzijama se odužila. Trebao bi biti ubrzo gotov, pa če onda snalaženje po sajtu biti puno jednostavnije.
 
Obrvan said:
Sve je to ljepo samo ne mogu naći dali prodaju i zračnice pošto meni treba...

Reci koja ti zračnica treba pa javim.
 
bimba said:
Funkcionalan nije, to priznajem. Web shop je kupljen gotov da bi se imale sve zaštite potrebne za sigurne transakcije i zaštitu podataka. Problem je u tome što klasična pretraga nije pogodna za proizvod kao što su moto gume, a imao sam obećanje da se to može vrlo brzo riješit. Nažalost, tu su me malo zezli i izrada pretraživača po proizvođačima i dimenzijama se odužila. Trebao bi biti ubrzo gotov, pa če onda snalaženje po sajtu biti puno jednostavnije.

pa pretrazis po dimenzijama i gotovo
 
Ja san bija u ducanu, ima opreme koliko oces, kupija san fensi šmesni oxford ruckice :mrgreen: ducan in je (y)
 
bocko said:
a di je taj ducan u splitu??? :misli:

Izgleda da je falia temu. Mi se bavimo prodajom moto guma, a on je bia u nekom dućanu koji prodaje dijelove.
 
bimba said:
Izgleda da je falia temu. Mi se bavimo prodajom moto guma, a on je bia u nekom dućanu koji prodaje dijelove.
    reci mi za xjr 1300-dimenzija  180/55 zr17 koje imaš u ponudi i koje su cijene?(stranica vam nefunkcionira baš,pa mi se neda tražit po njoj).
 
bocko said:
     reci mi za xjr 1300-dimenzija  180/55 zr17 koje imaš u ponudi i koje su cijene?(stranica vam nefunkcionira baš,pa mi se neda tražit po njoj).

Dosta težak motor i ako se voziš normalno prije bih preporučio neku Sport -Touring gumu.

Tu ti mogu ponuditi

Bridgestone BT-021  1108,49  dostupna na lageru
Michelin Pilot Road 2 1263,72  dostupna na lageru
Dunlop Rodasmart    1030,01  dostupna na lageru
Pirelli Diablo Strada  1225,85  dostupna za nekoliko dana



Nisi mi rekao koja ti je prednja guma. :misli: Poželjno je da su prednja i zadnja ista, ali ako se već kombinira, preporuka je da naprijed i zada budu gume iste namijene i konstrukcije

Ako ti je naprijed Sport guma, onda bi ti preporučio da takvu staviš i nazad

Michelin Pilot Power  1196,80  dostupna na lageru
Bridgestone BT-016  1162,98  dostupna drugi tjedan
Dunlop Qualifier        1010,00  dostupna na lageru
Pirelli Diablo            1369,33  dostupna za nekoliko dana

Sve navedene cijene su sa Pdv-om i vrijede isključivo za plaćanje gotovinom ili virmanom. Za ostale vrste plaćanja kao što su kartice, cijena se uvećava za 5%. Besplatna dostava bez obzira na način plaćanja.

Vezano za stranicu i funkcionalnost. Sama stranica je u povojima i tokom zime će biti napravljena kako treba, sa novim dizajnom i puno više informacija. A što se tiče web shopa, skratili mi život za pet godina, uzeli novce, rekli nema problema sve čemo riješit, i već mjesec dana me vuku za nos. Trebaju napraviti nekoliko promjena, ali nikako da krenu.

Stavite komentare, ali ne tipa nije funkcionalna, nego točno šta vam najviše smeta i potrudićemo se maksimalno da sve šta se može ispravimo (y)
 
Bimba, nisam gledao stranice, no pitanje je:

Da li nudite Michelin T63 gume ( prednja 90/90-21 i zadnja
130/80-17 ) i kolika bi bila cjena za avans ?
 
AnteK said:
Bimba, nisam gledao stranice, no pitanje je:

Da li nudite Michelin T63 gume ( prednja 90/90-21 i zadnja
130/80-17 ) i kolika bi bila cjena za avans ?

1040,00 kn obe , besplatna dostava.
nažalost ostao sam bez a dobavljač ih trenutno nema na lageru. provjerim rok isporuke pa javim na pp
 
imate mozda gume Michelin Pilot Sport za derbi 250  120/70-14  140/60-14, ako ima odma cu narucit.
fala
 
bimba said:
Dosta težak motor i ako se voziš normalno prije bih preporučio neku Sport -Touring gumu.

Tu ti mogu ponuditi

Bridgestone BT-021  1108,49  dostupna na lageru
Michelin Pilot Road 2 1263,72  dostupna na lageru
Dunlop Rodasmart    1030,01  dostupna na lageru
Pirelli Diablo Strada  1225,85  dostupna za nekoliko dana



Nisi mi rekao koja ti je prednja guma. :misli: Poželjno je da su prednja i zadnja ista, ali ako se već kombinira, preporuka je da naprijed i zada budu gume iste namijene i konstrukcije

Ako ti je naprijed Sport guma, onda bi ti preporučio da takvu staviš i nazad

Michelin Pilot Power  1196,80  dostupna na lageru
Bridgestone BT-016  1162,98  dostupna drugi tjedan
Dunlop Qualifier        1010,00  dostupna na lageru
Pirelli Diablo            1369,33  dostupna za nekoliko dana

Sve navedene cijene su sa Pdv-om i vrijede isključivo za plaćanje gotovinom ili virmanom. Za ostale vrste plaćanja kao što su kartice, cijena se uvećava za 5%. Besplatna dostava bez obzira na način plaćanja.

Vezano za stranicu i funkcionalnost. Sama stranica je u povojima i tokom zime će biti napravljena kako treba, sa novim dizajnom i puno više informacija. A što se tiče web shopa, skratili mi život za pet godina, uzeli novce, rekli nema problema sve čemo riješit, i već mjesec dana me vuku za nos. Trebaju napraviti nekoliko promjena, ali nikako da krenu.

Stavite komentare, ali ne tipa nije funkcionalna, nego točno šta vam najviše smeta i potrudićemo se maksimalno da sve šta se može ispravimo (y)
      naprid mi je dunlop al neznan tocno koja,motor je 2007.g.javin se ovih dana pa cu uzet zadnju najvjerovatnije dunlop (y)