MotoBox - www.motogume.hr

Cro-Rider said:
imate mozda gume Michelin Pilot Sport za derbi 250  120/70-14   140/60-14, ako ima odma cu narucit.
fala

Nažalost, skuterske gume od Michelina i Bridgestona za sada nemamo u ponudi.
 
bimba said:
Nažalost, skuterske gume od Michelina i Bridgestona za sada nemamo u ponudi.

To onda vjerovatno znači da ću ja za svoj motor birat samo između Michelin i Bridgestone guma!  :mrgreen:
OstalimA već ne vjerujem!  :mrgreen:
 
alien said:
To onda vjerovatno znači da ću ja za svoj motor birat samo između Michelin i Bridgestone guma!  :mrgreen:
OstalimA već ne vjerujem!  :mrgreen:

Za motore imamo više-manje svega u ponudi. I ja sam osobno nekako na strani Michelina i Bridgestona. Pirelli je također odlična guma ali je cijena dosta viša od ostalih.

 
Kako covjek moze lako dati kritiku, naravno uvjek nam se nesto moze nesvidjati. Nismo svi isti, ali ne smije zaboraviti ni na pohvale (y)

Kroz trazenje skoro uvjek povoljnijih stvari za motoriste, akcija, dobrih i simpaticnih ljudi, ne mogu, a da ne pohvalim jedan sajt i trgovinu uopce.

Naime radi se o uvjek nam potrebnim gumama (y)
Trazio sam i vase savjete oko nabave istih, pratio situaciju u Sloveniji, šverco ih preko granice, nabavljao u Kumrovcu, kod poznanika u Suhopolju, ali probajte posjetiti sljedecu trgovinu.

http://www.motogume.hr/

Trenutno traje akcija na, zbilja, masu zanimljivih guma (y) gazda razumije i zbilja izlazi u susret na doslovno sve vase zahtjeve, te zaslusuje samo pohvale. (y) (y) (y) (y) (y)

P.S. Cijene su za neke gume nize nego sto su trenutno na internet sranici.
 
Napokon je gotov pretraživač, tako da bi vam sada trebalo biti lakše pronaći odgovarajuću gumu i dimenziju.
 
Samo da se kratko ubacim... kao zadovoljan kupac  (y)

Nazvao MotoBox u srijedu; kratak&kulturan razgovor i saznajem da je set prednja/zadnja BT-016 jeftiniji za 100 i nest sitno kuna nego sto pise na siteu; dobio za 15 min ponudu na mail; uplatio preko net-bankinga i danas ujutro (petak) stigle gume :)
Eh, da cetvrtak nije bio praznik...  :mrgreen:
 
DrBasta said:
Samo da se kratko ubacim... kao zadovoljan kupac  (y)

Nazvao MotoBox u srijedu; kratak&kulturan razgovor i saznajem da je set prednja/zadnja BT-016 jeftiniji za 100 i nest sitno kuna nego sto pise na siteu; dobio za 15 min ponudu na mail; uplatio preko net-bankinga i danas ujutro (petak) stigle gume :)
Eh, da cetvrtak nije bio praznik...  :mrgreen:

I ja sam ih nedavno uzeo, ali još nisam montirao. Ajd podijeli dojmove kad ih probaš...  (y)
 
ajd javi kak se ponaša bt 16 na hondi i ja trebam uskoro mjenjat a u dilemi sam između njih i conti sport attack
 
KK, sutra ce biti na pili pa javim :)
 
Rijetko se nađe netko u Hrvatskoj koga se treba pohvaliti za dobro odrađen posao, ali dečki iz Motoboxa definitivno to zaslužuju :D Naručio sam u nedjelju (01.06.) Bridgestone BT021 za suzu preko weba na www.motogume.hr . U utorak su stigle, ali BT016. Nazvao sam poslovnicu i odmah su sve riješili te ih ovom prilikom želim pohvaliti. Naime, super brzi su, vrlo profesionalni i pristojni, što je pravo osvježenje za mene naviknutog na balkanski režim rada, vrlo raširen kod nas. No, vratimo se na temu ....  Odmah su poslali novi set guma (bez da prvo ja vratim njima prvi set guma BT016) i danas su već stigle  BT021 8) Svaka čast, rijetko kad me netko tako ugodno iznenadi  (y)  (y) Sve pohvale  :D
 
francek said:
Rijetko se nađe netko u Hrvatskoj koga se treba pohvaliti za dobro odrađen posao, ali dečki iz Motoboxa definitivno to zaslužuju :D Naručio sam u nedjelju (01.06.) Bridgestone BT021 za suzu preko weba na www.motogume.hr . U utorak su stigle, ali BT016. Nazvao sam poslovnicu i odmah su sve riješili te ih ovom prilikom želim pohvaliti. Naime, super brzi su, vrlo profesionalni i pristojni, što je pravo osvježenje za mene naviknutog na balkanski režim rada, vrlo raširen kod nas. No, vratimo se na temu ....  Odmah su poslali novi set guma (bez da prvo ja vratim njima prvi set guma BT016) i danas su već stigle  BT021 8) Svaka čast, rijetko kad me netko tako ugodno iznenadi  (y)  (y) Sve pohvale  :D

Pa dobro sto ne zadrža 016 :mrgreen:
 
Eto da i ja pohvalim motobox, narucio gume u cetvrtak ujutro, platio preko firme i u petak su gume bile kod mene,na njima spakiran r1 racun... :)

gume su Bt016 i fantazija su :)

uglavnom decki palac gore, da su svi tolko brzi i usluzni nebi nam bilo kraja :)

 
francek said:
I čovjeka prevariti zato što je bio fer i pošten ??? :shock:

U sunce zarko pa ne tako da zadrzi 016 :LOL: posteno covjeku da plati (y) (y) (y) (y)
 
Sip said:
U sunce zarko pa ne tako da zadrzi 016 :LOL: posteno covjeku da plati (y) (y) (y) (y)

Eh, ja sam za putovanja na duže staze i zato mi ne smiju gume biti gotove za par tisuća km. Bt020 su mi trajale 15000, a od ovih očekujem više i bolji grip po kiši i zavojčićima  8) . Tako da mi BT016 nisu u križaljci  :wink:
 
:mrgreen: jos jedan zadovoljan kupac. Decki su jako profesionalni, brzi, nemam nikakovih primjedbi. Gume narucene(Anakee), placene, poslana uplata na fax i gume poslane iduci dan odmah za ZG.


Kao sto su ljudi vec gore pisali, jako rijetko(sto je zalosno) da se netko kod nas trudi oko kupca i sve bude kako je i receno, za pohvalu i buducu suradnju  (y)