MotoBox - www.motogume.hr

Upravo ostavio kramu na jedan mini zahvat.
Dobio vise info, da se radi o kvalitetnom servisu.
Misim da nema greske.... (y)

Čekanje je normalno. Pogotovo u sezoni.
 
EnduroLab said:
Glupane.

Vidi gore.  :mrgreen:

E Enuro moj, baš te žalim, taj komentar je tvoj najveći intelektualni domet, kada nemaš argumenata koristiš vrijeđanje. Da si napisao kako su ti pomogli dečki u Motoboxu i izašli ti u susret kad su ti kočnice otkazale, da si napisao kako imaju veliku gužvu, ali da daju sve od sebe to bi cijenio i to bi bio neki konstruktivni komentar, ali ne, ti vrijeđaš. Jel ti to pravo daje to što imaš više postova od mene ili nešto drugo, ne ulazim u to, ali za takve kao ti trebalo je prilikom prijave postaviti pitanja -koje je prvo slovo abecede , ili koji broj dolazi poslije broja 1 - i tebe ne bi bilo ovdje. Vidim da imaš i neke video materijale i gle vraga, izdržao sam sve dok ti nisam vidio facu, bog moj pa ti imaš oko 40 godina, ali inelektualno si ostao na razini šestogodišnjaka (malo ti faca vuće na tetkicu, ako ynaš što mislim  :jesus:, ali siguran sam da ne kužiš. Uglavnom dok sam pregledavao tvoj video uradak poznanica stol do mene te je prepoznala  (y), sretnete se jedanput tjedno i svašta mi je ispričala o tebi, ali to ipak nije za forum. Zato moj Enduro, za izgradnju -povečanje mišića postoje vježbe, steroidi i slične stvari i može se, ali kod tebe za izgradnju, napredak mozga ne postoje vježbe ni neki preparati tako da ti lijepo nastavi tako, ali probaj bez vrijeđanja. (Pozdravlja te tvoja kolegica). :021:
 
Pozdravi frendicu!

A da si ti malo pametniji, mogao si sve i sam shvatiti. Ali nisi. Pa si panglu.
Bas dok sam citao tvoj post, jedna frendica te prepoznala po motoru. Svasta mi je ispricala o tebi. Al nije za forum. Rekla je i da si malo tetkica i da nisi bio najpametniji u razredu...al sve ok...

O mojim intelektualnim dostignucima ionako mozes samo sanjati  :0648:

Si vidio kak su mi decki iz motoboxa pomogli? To su ti super decki. Svakom ce pomoci. I objasniti. Recimo da si pitao zasto je ugradnja tek za dva tjedna sigurno bi ti objasnili. Jednostavnim rijecnikom. Da mozes razumjeti...i da ne moras pisat pizdarije. Tak da nemoj placat vise...naruci gume na vrijeme, odi u motobox...jer tamo ces dobiti najbolju uslugu u zg. I pitaj ak ne kuzis...
 
EnduroLab said:
Pozdravi frendicu!

A da si ti malo pametniji, mogao si sve i sam shvatiti. Ali nisi. Pa si panglu.
Bas dok sam citao tvoj post, jedna frendica te prepoznala po motoru. Svasta mi je ispricala o tebi. Al nije za forum. Rekla je i da si malo tetkica i da nisi bio najpametniji u razredu...al sve ok...

O mojim intelektualnim dostignucima ionako mozes samo sanjati  :0648:

Si vidio kak su mi decki iz motoboxa pomogli? To su ti super decki. Svakom ce pomoci. I objasniti. Recimo da si pitao zasto je ugradnja tek za dva tjedna sigurno bi ti objasnili. Jednostavnim rijecnikom. Da mozes razumjeti...i da ne moras pisat pizdarije. Tak da nemoj placat vise...naruci gume na vrijeme, odi u motobox...jer tamo ces dobiti najbolju uslugu u zg. I pitaj ak ne kuzis...

Ajde hvala bogu pa si editirao tekst i dodao par rečenica (ovo za frendicu je copy-paste) ali kao što si napisao, mogu samo sanjati o tvojim intelektualnim dostignućima, ali ajde dosta sad s tim, popij terapiju i odi spat.
 
Bimba rezerviraj mi set rennsporta 120/180. Ili ces mi poslat ili za deset dana bi dosao na ugradnju
 
Steta ovo je prilicno brzo zavrsilo a bilo je na razini onoga sa "fail" akrapom na mt7 cini mi se..
 
Evo jutros dobar primjer

Upravo na Google dobili recenziju za Split, 4 zvjezdice, uz komentar " dobri, uslužni, ali gužva". 

:mrgreen:
 
Molim vas ako može savjet, kolika bi bila preporuka za tlak u gumama Pirelli angel st za vozača i suvozača, cca 160 kg zajedno, put oko 600, 700 km bez autoceste, vožnja 80-100 kmh? U pravilu se vozim sam pa me zanima jel bi bilo dobro malo podić tlak u gumama?  :misli: :smiley:
 
Cofy said:
Molim vas ako može savjet, kolika bi bila preporuka za tlak u gumama Pirelli angel st za vozača i suvozača, cca 160 kg zajedno, put oko 600, 700 km bez autoceste, vožnja 80-100 kmh? U pravilu se vozim sam pa me zanima jel bi bilo dobro malo podić tlak u gumama?  :misli: :smiley:

Koji je motor u pitanju
?
 
F 2,5
R 2,9
 
SpoRRi said:
Steta ovo je prilicno brzo zavrsilo a bilo je na razini onoga sa "fail" akrapom na mt7 cini mi se..
Potpisujem, i ja razocaran, idemo dalje.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk