MotoGP ASSEN

Pa kaj se sad duriš.....daj link gdje Capirex to kaže il ga citiraj (al nema izmišljanja  :jesus:)

 
Cvitak said:
Neznam kaj je Capirex rekao ali znam da se priča već sad o transferima za novu sezonu.

Al su mi interesantne ove nove glasine za transfere vozača.




BTW evo nešto za hakere.

2D-Kit-System-wiring-harness.gif

hard fakin kor

ima čak i gps po kojem je moguće mjenjat parametre za svaki zavoj na stazi, ovo je apsolutno s prošlogodišnjeg dukatija...
zamisli, 7 različitih parametara pa moš roštiljat s podatcima kolko tog ima...
 
svaka telemetrija ima GPS. kako bi inace znao na kojem dijelu staze se sto dogada? Ducati, a i drugi, mogu nariktavat TC za svaki zavoj zahvaljujuci Magneti Marelli Marvel III centralini.
 
Prava si enciklopedija ali marvel 4 je u pitanju  (y)
 
Cvitak said:
Pa kaj se sad duriš.....daj link gdje Capirex to kaže il ga citiraj (al nema izmišljanja  :jesus:)

e jebat ga nemrem nac

ugl capirossi je bio rekao da mu je trebalo do cca negdje prije brna da se navikne na novu ducati masinu (onu za 2007), dok je stoner sjeo i odmah poceo jurit...ne vjerujem da su u ducatiju isli stoneru razvijat motor dok jos stoner nije bio njihov vozac 100% (posto se masina razvija unaprijed, a ne za tekucu sezonu), nego eto jednostavno stonerov stil voznje vise pase ducatiju neg netvornickoj hondi koju je vozio, a svi drugi (elias, melandri pogotovo) ocito su bolje naviknuti na razvijanje snage jedne honde...naravno da ces ic u timu favorizirati boljeplasiranog vozaca (zato i u hrc-u su haydenu dali pneumatiku a pedrosi federe), al da se motor razvija samo za jednoga mi neide bas u glavu
 
Nigdje nista o testu na Indy-u.  :misli:  Bas se mislim malo... sta ce tek bit kad Dovizioso dođe u HRC, nekako imam feeling da ce Pedrosi raditi velike, velike probleme... na posljetku, nadam se i zavrsiti kao Stoner (vs. Capirossi). A neupitno je da li zasluzio to mjesto u tvornickoj Hondi, a i predugo je vremena proslo na inferiornim Hondama. Pedrosa je odlican, ali moram priznati... fali mu onaj edge. Jedva cekam...  (y)
 
Shokrefumi said:
svaka telemetrija ima GPS. kako bi inace znao na kojem dijelu staze se sto dogada? Ducati, a i drugi, mogu nariktavat TC za svaki zavoj zahvaljujuci Magneti Marelli Marvel III centralini.
mislim, nisam sto posto siguran, ali mislim da se rossi prije godinu dvije žalio kako dukci imaju jako napredan tc koji dopušta podešavanje i prema gps-u, dakle, ok za telemetriju, to je jasno, iako i za to mogu provjeravat po vremenima ili se orijentirat prema speed trepovima...
uglavnom, tc reguliran gps-om nije neka stara tehnologija :wink:
mislim da nije :mrhappy:
 
Gibernau je na zadnjim treninzima u Mugellu zaostajao za Stonerom oko 5 desetinki sekunde te je bio drugi najbrži Dukatist. Nakon testiranja iz Ducatija su poručili Melandriju da nije očito problem u motoru.
E sad trenutno postoji veza između Melandrija i Kawasakija i to bi se moglo realizirati već poslije Sacheringa.  A Nicky je navodno spreman preći u Ducati sljedeće sezone. 
Gibernau će vozit Ducati samo ako Ducati spremi treći motor a to se još nezna.