MotoGp Brno - VN Češke...24.08-26.08.2012.

Szzi2448 said:
Rossi ispod pola sekunde zaostatka...prva 2sektora ispod stotinke(0.036)..nemogu vjerovat
Da, ali na mekanoj gumi.
Kad Dukac to odvozi na tvrdoj, moć će se pričat o napretku.
I uzmimo u obzir da nema ni Caseya ni Nickyja, tako da bi mu realno misto bilo oko 8-9.

Čudan trening, puno padova, Bautista ga je čak uspija zaleć na početku uzbrdice.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
kova tt said:
...a ne 5-6? :misli:
Kako to misliš?
Ako je bez njih dvojice 6-i, koji bi bija da su i oni tu (plus Spies recimo)?
:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
Shepa said:
Kako to misliš?
Ako je bez njih dvojice 6-i, koji bi bija da su i oni tu (plus Spies recimo)?
:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

..ma ti si okrutno realan! 8)
 
kova tt said:
..ma ti si okrutno realan! 8)
Eh... šta bi tek bilo da ne navijan za Doktora...
:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
Sve to stoji.....al opet im je vrijeme unutar pola sekunde na stazi od 2minute.to sam komentirao
 
Szzi2448 said:
Sve to stoji.....al opet im je vrijeme unutar pola sekunde na stazi od 2minute.to sam komentirao
Pa i nisan ti proturiječija, osim da je Doktor to odvozija na mekoj gumi (bolji grip, ali kraći vijek trajanja), a Pedro na tvrdjoj.
(y)

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
Ma za vraga sve riječi,niti su to vozači niti su to motori - obične fufice na komadu čipirane plastike a mi još uvijek blejimo o nekim atrakcijama - 0 bodova i opet se ponavljam,kako sam 2000 godine Gospodnje intenzivno prestao gledati F-1 izgleda da ću tako i nekad najdražu "Kraljevsku klasu" ili taj naziv GP - ..shitchipmashine..
 
Bolji grip općenito ali ne uvjek brzha guma od tvrde.temperatura staze....ako staza ima duge pravce tvrda je brza.....kaj ne?
:)
 
Szzi2448 said:
Bolji grip općenito ali ne uvjek brzha guma od tvrde.temperatura staze,ako staza ima duge prave tvrda je brza.....kaj ne?
:)
Zapravo, Dukac ima veći problem s mekom gumom, jer bolje prenosi moment na podlogu i izaziva podupravljanje (gura prednju van i širi putanju), tim više me čudi Rossijevo bolje vrime na njoj.

I ne znam jeli mi se samo učinilo, u par navrata je izgledalo ka da kopira Stonerov stil na izlasku iz šikane, ono: uspravlja motor, a i dalje visi sa njega, čak je i zadnji kraj zaplesa par puta, ka u najboljim Caseyevim danima.

Već par dana me muči nešto... koji bi zajeb bija da sad kad je potpisa za Yamahu konačno Dukac proradi...
Znam da je malo vjerojatno, ali ipak...

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
Podupravljanje......kažu motor se otima
Kad bi dukac nekim slučajem proradio bilo bi smijeha al i suza od nekih :mrgreen:
Rossi bi na kraju rekao da je to njegova zasluga al sa zakasnjenjem gotov proizvod
 
Szzi2448 said:
Podupravljanje......kažu motor se otima
Kad bi dukac nekim slučajem proradio bilo bi smijeha al i suza od nekih :mrgreen:
Rossi bi na kraju rekao da je to njegova zasluga al sa zakasnjenjem gotov proizvod
Rossiju je Brno uvijek ležalo a za gume ti je već pojašnjeno kao i da nema  ono što je već Šepa napisa..

Shepa said:
Kako to misliš?
Ako je bez njih dvojice 6-i, koji bi bija da su i oni tu (plus Spies recimo)?
:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

..bio bi 8-9-ti kao davno prije nego je ušao u Ferari Gospon Rubens-kvalifikacije i trka uvijek 13-ti ....
 
Shepa said:
Zapravo, Dukac ima veći problem s mekom gumom, jer bolje prenosi moment na podlogu i izaziva podupravljanje (gura prednju van i širi putanju), tim više me čudi Rossijevo bolje vrime na njoj.

I ne znam jeli mi se samo učinilo, u par navrata je izgledalo ka da kopira Stonerov stil na izlasku iz šikane, ono: uspravlja motor, a i dalje visi sa njega, čak je i zadnji kraj zaplesa par puta, ka u najboljim Caseyevim danima.

Već par dana me muči nešto... koji bi zajeb bija da sad kad je potpisa za Yamahu konačno Dukac proradi...
Znam da je malo vjerojatno, ali ipak...

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
Možda je triba poradit na stilu...odavno.

©
 
Ako mogu primjetit...znaci od Stonera koji je placipizda,kukavica...itd....Rossi kopira njegov stil voznje na izlazu iz okuke.
:lolcry:
Ajmo dalje...sta triba radit na pravcu :mrgreen:...



 
Ovo baca na temu o mobitelima...iPhone vs Samsung and Nokia.
U ovom slucaju za mene je Rossi iPhone4s.
 
Infinity, mišaš kruške i jabuke.
Stonerov stil vožnje je jedno, a šaketanje sporijih na stazi i kukanje radi svake pizdarije ili izgubljenog duela ili padanja u krugu zagrijavanja nešto sasvim drugo.
:jesus:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
Tesko je vise prepoznat pravog pilota medu ovim cirkusom u moto gp-u.
Tehnologija pomalo preuzima inicijativu :LOL:
:jesus:



 
Preuzela je odavno, uvodjenjem antihop kvačila, traction-controlla, fly-by-wire gasa, upravljanjem mapama putem gps-a, itd, itd, itd...
Jbg.
Money makes the world go 'round...

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
Gdje je nestao onaj Pedrosa koji je vozio do motogp-a.ono je bio sampion :misli:
Ima li on kakve šanse da napravi prvenstvo zanimljivijim do kraja protiv ovog CNCstoroja Lorenca