MotoGp Brno - VN Češke...24.08-26.08.2012.

Rezultati testiranja nakon utrke:

http://m.motomatters.com/results/2012/08/27/2012_brno_post_race_motogp_test_final_ti.html

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
Musashi said:
dukci spavaju, nema Haydena ..
Testiraju u Misanu za par dana.


Frankie66 said:
Jonathan Rea ima gotovo isto vrijeme sa svojom superbike hondom i s motogp repsol hondom
A whole different ball game.
GP stroj ipak traži malo dulje privikavanje.
:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
Novi Kawasaki najbrži od CRTova ....ok.....super....a Edwards na apriliji to me kužim :misli:
 
Evo i par izjava nakon testa:

http://www.superbikeplanet.com/2012/Aug/120827d.htm

P.S. Edwards od početka govori da BMW paket ne vridi kurca (doslovno tim ričima, negdi san posta i intervju s njim), tako da ekipa minja dobavljača.

Isto je potvrdija i Capirex nakon vožnje tog bajka u Brnu.
Problem je u odzivu na gas koji ima zadršku, te se vrlo teško dozira radi svoje nepredvidivosti.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
Tko bi rekao....prvu utrku ove sezone je pobijedio na BMW a gle sad ovo.....hvala na informacijama
 
Kad će live snimka sa utrke od profesorbea....napisao je da će uplodat čim skine sa kamere :misli:Mi čekamo nestrpljivo
 
Frankie66 said:
Jonathan Rea ima gotovo isto vrijeme sa svojom superbike hondom i s motogp repsol hondom

vrijeme tu nema veze..jedini njegov zadatak je da obori Lorenca na startu trke :mrgreen:, a nece mu bit tesko sa obzirom kako vozi
 
gastajbarter said:
vrijeme tu nema veze..jedini njegov zadatak je da obori Lorenca na startu trke :mrgreen:, a nece mu bit tesko sa obzirom kako vozi
...simpa razmišljanje (y),do sada je dežurni bio Butista,frajer je napravil ceh od 800000eur prema HRC-u,za djelove od padova ove godine!Još jedno rušenje Lorenca i ovi mu sve oproste! :mrgreen:
 
Gdje te informacije sve Shepa izcupa neznam.....trebao bi detektivsku agenciju otvoriti (y)
Eto sto Rea kaze o motogp motoru i načinu voznje kojim ga moras voziti...it is crazy
 
Eh... bila je dobra i Gardnerova stranica, čovik piše bez dlake na jeziku, šteta šta je presta.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
koss said:
Odlično je Pedrosa odvozio. Sada kad nije u sijeni Stonera mislim da će još više gristi i da ćemo do
kraja gledati odlične borbe između njega i Lorenza.
Otvorila mu se prilika za naslov, a tko zna što će biti sljedeće godine.
Pa prošle godine sam pisao da jednu trku vozi do kraja s oba jaja a drugu kao da ga neko stišće za oba - napokon se opustio ili je dobio i treće jaje od kad Stoner odmara = samo da se ne opusti kao lani i mogli bi uživati do samog kraja.

Szzi2448 said:
Marquez je Pedrosa 2....i on je u nižim klasama bio bez konkurencije i neizmjeran talent,samo da se ne izgubi u motogpu kao i neki vozači ala bautista pa i Pedrosa
Već smo puno pisali o takvim vozačima da smo neke već i zaboravili ali nikad se ne zna......Markić će uletjeti željan i gladan lovorika odmah na startu što se vidilo iz njegovih izjava(neda mi se čupati intervjue kao Šepa i xx-SB) ali tu je majka svih zajeba pogotovo što se sadašnja garnitura dobro naoštrila za iduću sezonu.
 
papillon said:
Pa prošle godine sam pisao da jednu trku vozi do kraja s oba jaja a drugu kao da ga neko stišće za oba - napokon se opustio ili je dobio i treće jaje od kad Stoner odmara = samo da se ne opusti kao lani i mogli bi uživati do samog kraja.
Već smo puno pisali o takvim vozačima da smo neke već i zaboravili ali nikad se ne zna......Markić će uletjeti željan i gladan lovorika odmah na startu što se vidilo iz njegovih izjava(neda mi se čupati intervjue kao Šepa i xx-SB) ali tu je majka svih zajeba pogotovo što se sadašnja garnitura dobro naoštrila za iduću sezonu.

Tu bi se bas moglo dogoditi svasta jer bi mogao sjebati dosta ljudi uceci na svojim padovima kojih ce sigurno biti te prve godine.

Uglavnom nebi trebalo biti dosadno :)