MotoGp Brno - VN Češke...24.08-26.08.2012.

Meni odlična utrka  (y)

Pedrosa i Lorenzo pokazali kako besprijekorno voze iz kruga u krug, i da, bilo bi zanimljivije da je bilo više pretjecanja ali kakav ritam imaju, svaka im čast  :shock:

Očekivao sam da će se Pedro odvojiti nakon probijanja u vodstvo no ni Lorenzo nije popuštao i pokušao par puta ali nije išlo, na kraju odlična završnica, doslovno mi je škemba pulsirala zadnja 3 kruga, Lorenzo stisnuo tamo gdje je cijelu utrku bio bolji no na kraju Pedrosa pokazao što može i zasluženo pobijedio  (y) (y)

Nadam se da će ovakav ritam vodeći dvojac nastaviti do kraja sezone te nam pružiti još ovakvih fajtova  :D

No uz svakako zasluženu pobjedu Pedrose, moram primijetiti da je Honda značajno snažnija od Yamahe i da nema Lorenza- Honda bi bila nedodirljiva na vrhu poretka  :wink:
 
Pressica:

http://www.superbikeplanet.com/2012/Aug/120826f.htm

http://m.motomatters.com/press_release/2012/08/26/2012_brno_motogp_sunday_post_race_press_.html

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
Bravo za Cala, konacno postolje.
Drago mi je da ostaje u Tech3 i iduce sezone, samo me zanima tko ce voziti s njime?
 
Ne pratiš baš teme motoGp-a  :shock:

Uz iskusnog Crutchlowa, momčad će iduće sezone predstavljati još jedan britanski vozač, 21-godišnji Bradley Smith, koji je trenutačno sedmi u poretku Moto2 klase.
 
Shepa said:
Zanimljivo kako nakon Dovijevog potpisa za Ducati i Calovog za Tech3, Cal odjednom ima daleko kvalitetniji paket... :misli:

Koja sprdačina je postalo ovo natjecanje...
:no:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
Slazem se s tobom, ali mislim da je tu preveliki novacu igri da bi ulagali u
nekoga tko odlazi.
Ti sigurno znas tko ce ga zamjeniti?
 
gorank said:
Slazem se s tobom, ali mislim da je tu preveliki novacu igri da bi ulagali u
nekoga tko odlazi.
Ti sigurno znas tko ce ga zamjeniti?
Ne ulažu se novci u vozača (on ima ugovorenu plaću), već u motor, radi konstruktorskih bodova.


Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
pogledao i ja jučer utrke i mogu reć    (y)

Pedrosa konačno malo odlučnije... sad treba da do kraja stisne Lorenza i da mu uzme naslov... :)  ne navijam ni za jednog ni drugog, al kad već Rossi nije u igri za naslov  :mrgreen:  onda rađe nek Pedro uzme to... 8)

jel ono drkati par puta zadimio ili... :mrgreen: 
 
karadolo46 said:
pogledao i ja jučer utrke i mogu reć    (y)

Pedrosa konačno malo odlučnije... sad treba da do kraja stisne Lorenza i da mu uzme naslov... :)  ne navijam ni za jednog ni drugog, al kad već Rossi nije u igri za naslov  :mrgreen:  onda rađe nek Pedro uzme to... 8)

jel ono drkati par puta zadimio ili... :mrgreen:

Meni se cinilo da je paljevina bila radi kocenja
 
Piše na njihovim stranicama sa pressice da mu je curilo ulje po gumi te je morao usporiti jer nije imao gripa
 
Povuka malo ulja priko oduška u airbox, pa mu zalilo štafne i noge.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
xx-SB said:
Ne pratiš baš teme motoGp-a  :shock:

Uz iskusnog Crutchlowa, momčad će iduće sezone predstavljati još jedan britanski vozač, 21-godišnji Bradley Smith, koji je trenutačno sedmi u poretku Moto2 klase.
Pratim koliko stignem, nije da mi zivot ovisi o tome.
A i nije im neka zamjena!
 
zamjena u svakom slučaju dosta čudna ovako na prvu... :?
 
Slike govore više od rijeći  (y)
Sažetak jučerašnje utrke  :mrgreen:
 
Jučer su nam njih dvojca stvarno uljepsali dan...kladim se da nitko nije vjerovao da će Pedrosa uzvratiti i uspjeti proći CNC Lorenca,ja sam ostao bez zraka taj cjeli krug