MotoGP JEREZ 2005

Status
Not open for further replies.
Dirty said:
Sasa MK Motori said:
Evo, decki sa hr.rec.motocikli su skinuli zadnja tri kruga i pustili ih na net. Za one koji zele taj fight pogledati jos jednom, neka se pripreme na malo dulji download : http://www.motocikli.org/binaries/tomo/moto/2005_Jerez_Rossi_Sete_finale.avi

Na snimci se dobro vidi da je Rossi prvi puta prelazenje napravio na istom mjestu i isto jenogu malo spustio dolje. Istina da je u zadnjem krugu imao manje mjesta, ali morao ga je iskoristiti. Sette ga je u svakom slucaju vidio prije udarca. Mogao je malo popustiti jer bi Rossi otisao sigurno siroko. Po meni da ga nije udario, izvukao bi bolju putanju na izlasku iz zavoja i sigurno pobjedio Rossija.

A ono sa dodirivanjem ramena necu niti komentirati. To je bio stvarno dodir.
Oni koji prate Rossia kako treba mogli su primetiti tokom njegove karijere da cesto ume da sputi nogu, jednostavno ima takav stil kada zeli da poveca sigurnost , moguce da je se dosta na pripremama bavi i motokrosom.Noga cesto zna da spasi situaciju

err...ja znam a je jedno vrijeme na ktm-u vjezbao slajdove pri manjim brzinama na makadamu...dakle...ima iskustva :mrgreen:

a i rally je vozio...al se stuko :mrgreen:
 
Evo nisam se uključivao u raspravu jer sam čekao da svi kažete svoje. Slažem se sa dijelom foruma i moje je isto mišljenje:

Sete je vozio svojom putanjom i tu nije zakočio jer nije očekivao Rossija sa unutarnje. Da je zakočio, prošao bi Rossija sa unutarnje strane kao i u prvom zavoju na staru utrke jer Rossi loše ušao u zadnji zavoj.
 
Mene interesuje sta je Sete rekao posle trke . Ovde na forumu ima Rossijeva izjava posle trke , ali nigde ne vidim sta je Sete izjavio . Ako neko ima neku informaciju , bio bih mu zahvalan !

Pozdrav!
 
Rossi_46 said:
Mene interesuje sta je Sete rekao posle trke . Ovde na forumu ima Rossijeva izjava posle trke , ali nigde ne vidim sta je Sete izjavio . Ako neko ima neku informaciju , bio bih mu zahvalan !

Pozdrav!

Sette je bio kompletno suszdrzan. Skinut cu to malo kasnije pa cu staviti na forum.
 
Rossi_46 said:
Mene interesuje sta je Sete rekao posle trke . Ovde na forumu ima Rossijeva izjava posle trke , ali nigde ne vidim sta je Sete izjavio . Ako neko ima neku informaciju , bio bih mu zahvalan !

Pozdrav!

Rekao je da nema vremena zamarati se sa tim stvarima jer ga čeka još puno posla i problema ove godine. Tak nešto u tom stilu. Nego jeste vidjeli kako je Barros kada su kretali iz boxa stisnuo ruku svom timskom kolegi Baylisu i zaželio mu sreću. To je pravi čovjek a ne ko neki (ćitaj Biaggi) koji ni ne razgovaraju sa svojim kompićem iz tima.
 
Taubi said:
Rossi_46 said:
Mene interesuje sta je Sete rekao posle trke . Ovde na forumu ima Rossijeva izjava posle trke , ali nigde ne vidim sta je Sete izjavio . Ako neko ima neku informaciju , bio bih mu zahvalan !

Pozdrav!

Rekao je da nema vremena zamarati se sa tim stvarima jer ga čeka još puno posla i problema ove godine. Tak nešto u tom stilu. Nego jeste vidjeli kako je Barros kada su kretali iz boxa stisnuo ruku svom timskom kolegi Baylisu i zaželio mu sreću. To je pravi čovjek a ne ko neki (ćitaj Biaggi) koji ni ne razgovaraju sa svojim kompićem iz tima.
njih dvojica su najvece face tamo:cool:... a tek one tete u njihovom boxu... :D
 
shmrkavac said:
Hornet-Ri said:
Ajde malo umjesto sta pises sta treba i ne treba procitaj sta sam boldao!!
Ponekad u zivotu nije dovoljno praviti se pametan treba imati pokrice za to sta se prica i pise!

Pod:

a) stvar i je upravo u tome, i smatram da ti nisi imao pokrica za to sto govoris, sto se nakraju i pokazalo. U svakom slucaju, da je Rossi zajebo, stvar bi sigurno zavrsila na raspravi Race Direction-a, a nije znaci da je sve cisto. Znaci, malo si se ti zaletio.

b) ono sto si boldao i je totalna glupost, jer ako cemo doslovno, Sete ga je mogao vidjet sto mozes zakljuciti po video snimaci, a i da ga nije vidio, morao ga je cut da ga jebes!!!!

Znam da je fora jurisat na vjetrenjace, ali fora je i priznat kad malo pogrijesis. Mene je malo iznerviralo kao si reagirao na komentar KittyBIKE, aludirajuci na razinu njezine inteligencije a sa nicim nisi pobio njezinu izjavu. Ali nema veze, NHF

OK, priznajem da mi je izjava bila ishitrena i priznajem da nisam expert što se tiče borbe na stazi i pravila, al' meni je to izgledalo kao da se Sete nagurao na Valea, bilo to slučajno ili namjerno. Sva sreća, nije bilo većih posljedica. I naravno da će biti onih koji su na Rossijevoj strani i onih koji su na Seteovoj. Bilo, prošlo, čekamo iduću utrku... :cool:
 
KittyBIKE said:
shmrkavac said:
Hornet-Ri said:
Ajde malo umjesto sta pises sta treba i ne treba procitaj sta sam boldao!!
Ponekad u zivotu nije dovoljno praviti se pametan treba imati pokrice za to sta se prica i pise!

Pod:

Znam da je fora jurisat na vjetrenjace, ali fora je i priznat kad malo pogrijesis. Mene je malo iznerviralo kao si reagirao na komentar KittyBIKE, aludirajuci na razinu njezine inteligencije a sa nicim nisi pobio njezinu izjavu. Ali nema veze, NHF

OK, priznajem da mi je izjava bila ishitrena i priznajem da nisam expert što se tiče borbe na stazi i pravila, al' meni je to izgledalo kao da se Sete nagurao na Valea, bilo to slučajno ili namjerno. Sva sreća, nije bilo većih posljedica. I naravno da će biti onih koji su na Rossijevoj strani i onih koji su na Seteovoj. Bilo, prošlo, čekamo iduću utrku... :cool:

Kao sto sam smrkavcu napisao na pp! taku cu sad i javno reci sa svojom izjavom nisam aludirao na niciji kvocijent inteligencije! nisam kompetentan za to! i ako se je neko osjetio uvrijeden zbog toga meni je zao! ali to onda ulazi u domenu njegovih (njezinih) problema
 
Pošto je topic otišao u k... ovim putem ga zaključavam, a članovi nek se rasprave na pp
 
Status
Not open for further replies.