MotoGP JEREZ 2005

Status
Not open for further replies.
jel moze netko dat link ako ima ili nek preprica sta su si rekli na konferenciji za stampu, jer ova drva sa evrosporta nisu to prenosili, a nebi se cudio da ona jablovina od setea zalije rosija sa onim sokicem...

p.s.
jedva cekam sutrasnje novine i sliku setea sa gipsom na ruci (makar mu nije nista, al stavit ce si nesto tak da rosi ispadne kriv....papaQ spanjolski)
 
Taubi said:
Postoje pisana i ne pisana pravila o fer i spotskoj borbi na stazi. Jedno od njih je da ako unutarnji vozač dostigne vanjskog vozaća do dvije trećine njegovog motora, vanjski mora pustiti što u ovom slučaju Sete nije učinio nego je pokušao prekasno zatvoriti Rossija. Za mene je ovo danas bila prava muška borba u kojoj ne krivim nikoga i tako se treba voziti a ne da i MotoGP postane ko Formula1 Tj.prilika da se odspava poslije ručka. U Superbikeu su se Baylis i Edvards stalno gurali ćak i nogama udarali pa su poslije trke zagrljeni pili šampanjac. To su borci a ne neki kao Biaggi koji stalno nešto protestiraju i nekoga krive. Na kraju za te pare šta su dobili neka i pokažu nešto .
Bravo cika Taubi. :cool:
 
Sasa MK Motori said:
Jebote :shock: :shock: :shock:

2005_0410_092302AA.JPG
daaaaaa akd sma videl lijevu danas, rekel sam sam sebi da je ta daleko najjaca pit-girl.
isuse kak je dobra
:mrgreen:

a slika, mislim da bi se SETE trebao ispricati rossiju.
 
btw ovo gore sma pisal ja, cini mi se da bi trebalo zabranit gostima da upisuju u ovaj forum, ajde malo moderatori administratori porihtajte to.
:mrgreen:
 
Evo šta je Rossi rekao nakon utrke :
Ovo je bila nevjerojatna utrka, nevjerojatna pobjeda i stvarno te stvarno teška pogotovo nakon pada koji sam doživio na zagrijavanju ovog jutra. Na svu sreću nisam bio ozljeđen i tim je napravio odličan posao otklonivši problem i podesivši moj drugi motocikl za utrku. Gibernau je najbolje startao i tokom utrke sam samo pokušavao ostati sa njim i onda ga napasti na kraju. Uspio sam doći ispred ali sam onda u zadnjem krugu napravio pogrešku na kočenju što je Gibernau iskoristio i ponovo vratio vodstvo. Nakon toga smo se prelazili međusobno u brzom desnom zavoju na kojem sam ja izvukao bolji izlaz. Nakon toga sam imao dovoljno mjesta da ga ponovo prijeđem u zadnjem zavoju. To je bilo jedino mjesto gdje sam ga mogao preći. Dodirnuli smo se, ali moto utrke su ponekad takve. Znam da Sete nije presretan, ali bit će jo 16 utrka ove godine i bit će još puno žestokih borbi. Nivo ove utrke je bio veoma visok.
 
Rossieva izjava:

"That was an amazing race, an incredible victory and really difficult,
especially after the fall I had this morning in the warm-up. Luckily I wasn't
hurt and the team did a great job to fix the problem and set up my other bike
for the race. Gibernau set a fast pace from the start but I just tried to stay
with him and then attacked at the end. I got in front but I made a mistake on
the last lap on the braking and Gibernau got past. We passed each other again in
the fast rights but I got a better exit and there was enough space for me to
pass him in the final corner, it was the only place where I could pass. We
touched, but motorbike races are sometimes like this. I know Sete is not happy
but there are going to be 16 more races this year and there will be many more
hard battles. The level of this race was really high."
 
Da malo dolijem ulje na vatru: nitko od Rossijevih branitelja nije spomenuo činjenicu da je Vale prije udarca u Gibernaua spustio lijevu nogu na zemlju, što za mene znači da je izgubio kontrolu nad motorom. Mislim da bi ili izletio ili jako proširio putanju da ga udarac u Setea nije zadržao na stazi a ovog izbacio. Međutim, to što se desilo je po meni bilo nenamjerno, u žaru sportske borbe i sastavni je dio utrka. Ovaj put je Rossi pobrao lovorike (zvižduke), drugi put će netko drugi...

Max je ipak dogurao do sedmog mjesta, sa sedamnaestog poslije starta. Da li ima još nade za njega?
 
..nije u pitanju gubitak kontrole i spustanje noge vec samo njegov uobicajen pokret lijeve noge prije namjestanja za lijevi zavoj...pogledaj ako imas mogucnost snimku i vidit ces da je to radio svaki put kad je ulazio u taj zavoj...
 
Dylan said:
....da je Vale prije udarca u Gibernaua spustio lijevu nogu na zemlju, što za mene znači da je izgubio kontrolu nad motorom. Mislim da bi ili izletio ili jako proširio ....

Mozes to gledati kao da je "gubio kontrolu", ali i kao cistu prevenciju od moguceg poteza Setea.....isto tako, pogledaj, ako imas snimku, utrku jos jedanput i primjetiti ces kako Vale svaki put prije ulaska u lijevi zavoj(e), dize nogu sa pega, drzi je sekundicu u zraku i tek onda stavlja na mjenjac.... isto zanimljivo..
 
Damir said:
..nije u pitanju gubitak kontrole i spustanje noge vec samo njegov uobicajen pokret lijeve noge prije namjestanja za lijevi zavoj...pogledaj ako imas mogucnost snimku i vidit ces da je to radio svaki put kad je ulazio u taj zavoj...
bas sam to htio rec, pogledaj malo bolje vidjet ces da su danas ljudi dosta kasno pripremali unutrasnju nogu za poziciju za ulazak u zavpj.
Ko zna mozda im koze nisu razradene jos :mrgreen:
 
Anonymous said:
Damir said:
..nije u pitanju gubitak kontrole i spustanje noge vec samo njegov uobicajen pokret lijeve noge prije namjestanja za lijevi zavoj...pogledaj ako imas mogucnost snimku i vidit ces da je to radio svaki put kad je ulazio u taj zavoj...
bas sam to htio rec, pogledaj malo bolje vidjet ces da su danas ljudi dosta kasno pripremali unutrasnju nogu za poziciju za ulazak u zavpj.
Ko zna mozda im koze nisu razradene jos :mrgreen:
i opet se nisam ulogirao pa ne vjerujem, slozite forum :mrgreen:
 
Dylan said:
Da malo dolijem ulje na vatru: nitko od Rossijevih branitelja nije spomenuo činjenicu da je Vale prije udarca u Gibernaua spustio lijevu nogu na zemlju, što za mene znači da je izgubio kontrolu nad motorom. Mislim da bi ili izletio ili jako proširio putanju da ga udarac u Setea nije zadržao na stazi a ovog izbacio. Međutim, to što se desilo je po meni bilo nenamjerno, u žaru sportske borbe i sastavni je dio utrka. Ovaj put je Rossi pobrao lovorike (zvižduke), drugi put će netko drugi...

Max je ipak dogurao do sedmog mjesta, sa sedamnaestog poslije starta. Da li ima još nade za njega?
Moze i ovako:
Sete je prerano poceo da se spusta u zavoj i vjerovatno bi pao da ga Vale nije zadrzao... :mrgreen:
 
Nike said:
voca said:
1. Rossi
2. Sete
3. Melandri.

Što se tiče Maxa, to se kod nas kaže "htio prnut', pa se usr'o". Biće na kraju :gace: .

Obrisao sam ti dvostruki post, eto da i moderator nešto radi :mrgreen:

p.s.
warm up je u 09.45
OK, malo sam nespretan na računaru. :neznam: Bolje mi ide na dva točka. :)
 
shmrkavac said:
Hornet-Ri said:
Rossi je stvarno dobar ali sa ovim postupkom se je srozao na nivo nizi nego Biaggi koji je poznat po bahatosti i gluposti!! To mu nije neka fora! Ovo je bilo za diskvolifikaciju i zdravo pa mi malo razmislio sta radi!!!


A sto on to "radi", po tvom misljenju??

Hornet-Ri said:
Slazem se 100%
Ispao je bez veze!!!! isfuckali su ga ko zadnjeg mulca i neka su!!

Da, zaista cudno da ga je isfuckalo 100000 Spanjolaca, u Spanjolskoj, zato jer je pobijedio spanjolskog vozaca.. :cry: :cry:

Hornet-Ri said:
KittyBIKE said:
Grawe said:
i sejbu konferenciju na eurosportu.
:evil:

A što se tiče Rossijeva poteza, moje mišljenje je da je dio krivnje na njemu, ali manji, a veći na Seteu, jer je vidio da Rossi ide s unutrašnje strane pa je valjda trebao malo prikočiti..... :nono:

Ma kakva je ovo inteligenta izjava??? :?: :?:
Da on se je vozio na cruiseru sa retrovizorima od pola kvadrata!!! dajte malo specite prije nego blebnete!!!

Jos jednom, ako nisi vidio:

scontro.gif


Sta ces nam ti sada ispeci, prije nego sto blebnes?? :wink:

Ajde malo umjesto sta pises sta treba i ne treba procitaj sta sam boldao!!
Ponekad u zivotu nije dovoljno praviti se pametan treba imati pokrice za to sta se prica i pise!
 
Status
Not open for further replies.