MotoGP Motegi

Shepa said:
Dijeljenje telemetrijskih podataka unutar momčadi je Yamahina kućna politika, a šta će s tim podacima pojedini crew chief i mehaničari/informatičari napravit je drugi par postoli.
Kad je Lorenzo svojedobno počea vatat korak s Doktorom, Vale je ka povrijeđena primadona tražija zidić između garaža, pa je na kraju završilo kako je završilo.
Lin Jarvis je tražija novog, mladog lava koji će starog skinut s trona i Yamahi donit još dovoljno godina dominacije.

Osim toga, njih dvojica imaju toliko različit stil vožnje da mi Loretove žalopojke ne drže vodu, jer jednome je ovjes skroz mekan, dok je drugom motor puno utegnutiji i s različitom geometrijom.

:neznam:

Mislim da nije bio cilj skinuti zlatnu koku s trona nego biti apsolutno dominantni a možda starog lava natjerati da još jače grize  (y)
 
Cvitak said:
Mislim da nije bio cilj skinuti zlatnu koku s trona nego biti apsolutno dominantni a možda starog lava natjerati da još jače grize  (y)
Da su držali do njega, ne bi mu nudili ugovor za manju plaću.
Jednostavno su računali da je za otpis, jer imaju novog prvaka, i boli ih briga, "take it or leave it".

Nisu ga baš tako lako ni prihvatili nazad, navodno je bilo i subvencija od strane Dorne.

:neznam:

Ali drago mi je svaki put iznova gledat Jarvisovu kiselu facu kad Doktor stigne prije njegovog pulena na cilj.

:mrgreen:
 
VR46 i u ovoj formi vrijedi vise nego JL99 a zasto? Pa suveniri i sranja :D
 
Shepa said:
Da su držali do njega, ne bi mu nudili ugovor za manju plaću.
Jednostavno su računali da je za otpis, jer imaju novog prvaka, i boli ih briga, "take it or leave it".

Nisu ga baš tako lako ni prihvatili nazad, navodno je bilo i subvencija od strane Dorne.

:neznam:

Ali drago mi je svaki put iznova gledat Jarvisovu kiselu facu kad Doktor stigne prije njegovog pulena na cilj.

:mrgreen:

Nisam znao da su mu nudili slabije uvjete od Lorenza prije nego je odlučio otići. Znam da je dobio puno slabije nakon povratka.

Da, Jarvis baš ne zna sakriti "nezadovoljstvo" kada je Valentino bolji od JLo.  (y)
 
8bab6f52a4a3571b8f4ec95f1885e185.jpg
 
Stvarno već pretjeruju i sve dobro od početka godine sada je sve više smiješno. Ali to je rasprava za drugu temu
 
Izgleda da je stari jazavac sačuvao taktiku praćenja Lorenza iz boxa za vrijeme kvala baš za Motegi :D

http://www.motorsportmagazine.com/race/motogp-race/motegi-mysteries/
 
Ahahahah gle kako se uskomešale čiuaue po forumu, sad je već kvota 1.95 da im njihovo božanstvo uzima pehar, sad je stanje kritično, izmješane emocije, Rossi je ipak veza i podsjetnik na mlade dane, nedajmo da ova španska buha uništi to malo nostalgije, ima da se još jednom prisjetimo kako je to bilo u ono vrijeme faza 2005. dani mladosti ponosa i slave, Rossi u seriji, švicarac slab a banke darežljive  :LOL:

4a9gcqR.jpg


Naprijed Frodo! Via!

:021:
 
Koji qurac???  :shock: :shock: :misli: :misli:
 
Jel ovo photoshop? Mora da je ovo Bobo Smrad  :LOL: :LOL:
 
http://youtu.be/fhLe4xclImM