MotoGP Motegi

a ja sigurno nisam navela imena  :wink:
 
lili said:
Citam I ne vjerujem. Prije koju godinu Pedrosa je bio placipi... a sad je Lore. prije koju godinu za Rossija ste svi,ali svi govorili nek ode u mirovinu,zasluzio je,nema sto vise napraviti. Dok je Lore bio u vrhu navijali ste za njega. Dajte se odlucite...

Ili makar postujte.

Ne volim vise pisat po motosportu,ali brate ima vas koji bi bolje trebali prestat pisat zbog toliko "sjajnih" izjava.

Lorenza pratim jos otkako je vozio malu apriliu. Sjajan je, dok mu se sagleda cijela karijera, a temperament je nesto sto svi imaju. Na kraju krajeva, covjek je pod uzasnim pritiskom zadnjih koliko utrka. Svakoga sportasa to uznemiri da se pocne neprirodno ponasati I jednostavno se nezadovoljstvo ne moze sakriti.
:nono:
Uostalom, tvoj potpis govori o tvojoj objektivnosti :rolleyes:
 
maRRin 06 said:
:nono:
Uostalom, tvoj potpis govori o tvojoj objektivnosti :rolleyes:
naravno, priznajem , ali isto tako mi nebi palo na pamet da pljujem po njegovim konkurentima  :wink:

svi oni nisu s ovog svijeta, po rezultatima, stilovima
a ponašanje izvan staze je odraz karaktera, i svi su različiti
 
lili said:
a ja sigurno nisam navela imena  :wink:

Naveo sam nas najglasnije u raspravama s par specijalaca. Komentiramo utrke, rezultate utrka i način na koji su nastali ti rezultati. A glavne aktere uvijek treba popljuvati ili pohvaliti bez obzira o kome se radi. U zadnje vrijeme je malo šupak ali sam si je kriv za to  :jesus:
 
Ja ne mogu komentirati jer me rame boli, pokusat cu sutra. :evil:
 
De Angelisovo stanje je još uvijek kritično  :(

http://www.motogp.com/en/news/2015/10/12/alex-de-angelis-undergoing-further-medical-checks/186519
 
SpoRRi said:
Ja ne mogu komentirati jer me rame boli, pokusat cu sutra. :evil:

:mrgreen:

lorenzo_dom.jpg
 
Ivan_ZG said:
Sigurno nisam rekao ni da je Rossi star :misli:
A u doba epizode na Ducatiju se moglo na prste jedne ruke nabrojat ljude s foruma koji ga nisu otpisali.  :mrgreen: (y)
 
Shepa said:
A u doba epizode na Ducatiju se moglo na prste jedne ruke nabrojat ljude s foruma koji ga nisu otpisali.  :mrgreen: (y)

Tada je stvarno teško bilo vjerovati u njega, ja priznam da sam tada u jednom trenu pomislio da je bolje da se ostavi svega.
 
Shepa said:
A u doba epizode na Ducatiju se moglo na prste jedne ruke nabrojat ljude s foruma koji ga nisu otpisali.  :mrgreen: (y)

Naravno..samo nije to moj djir, otpisivanje :mrgreen: ne samo u GP nego opcenito..iako, iskreno, nakon otvaranja prosle sezone, mislio sam da Marqueza dugo nitko nece pobijediti, ne trku ili dvije, nego ukupno :misli: (y)
 
Ivan_ZG said:
Naravno..samo nije to moj djir, otpisivanje :mrgreen: ne samo u GP nego opcenito..iako, iskreno, nakon otvaranja prosle sezone, mislio sam da Marqueza dugo nitko nece pobijediti, ne trku ili dvije, nego ukupno :misli: (y)

Deda ulovio drugu mladost, Yamaha napredovala, Honda stagnirala i imamo recept za fenomenalnu sezonu  (y)
 
Cvitak said:
Deda ulovio drugu mladost, Yamaha napredovala, Honda stagnirala i imamo recept za fenomenalnu sezonu  (y)

Naravno kad je VR pokupio sve podatke od JLo-a :shock:
 
Ivan_ZG said:
Naravno kad je VR pokupio sve podatke od JLo-a :shock:

Da nije 46 onda bi 99 ukrala njemu.To je natjecateljski duh i nemam nista protiv toga, cak ne bi rekao ni 99-ki da je ucinio. Kopirao je on njega mnogo puta pa nikom nista.

Meni je Horhe iza Rossija najbolji vozac a to ce se s vremenom pokazati. Iako je ponekad supak, covjek je stvarno pod pritiskom jer mora biti bolji od najboljeg i jbg. Mora se priznati da njemu nije lako nikako ali ima taj svoj ponašaj (kako bi Rada rekla) koji nije uvijek korektan. Ajde priznajem mu mlad je i mora se jos puno pure najesti da bude najbolji. Takav je i Alonso u F1 bio pa i "mali" Hamilton.


Meni bi stvarno drago bilo da Rossi osvoji ovo prvenstvo i objesi kljuc u garazi, covjek ima iskustva ima i volje ali mora shvatiti da dolaze mladi.. A 99-ka ce razvaljivat  :mrgreen: Osim ako se ne razleti u zid zbog svojeg ega.


Kružiš?
 
Shepa said:
A u doba epizode na Ducatiju se moglo na prste jedne ruke nabrojat ljude s foruma koji ga nisu otpisali.  :mrgreen: (y)

Priznajem, i ja sam bio taj ali zaista je nevjerojatno da netko u nekom sportu ucini ovo sto je on ucinio. I pad forme, i godine starosti i promjene materijala i opet na sam vrh. Zaista impresivno, bez obzira zvao se on Rossi ili Pajo Patak.

A Lorea i Marca se moze kritizirati samo zbog ljudskih osobina jer su oboje vrh vrhova sto se tice voznje motora. A kako se mi predstavljamo kao ljubitelji motora i moto-sporta onda i te kritike ustvari nemaju smisla osim ak to ne radimo iz ciste dosade.
 
SpoRRi said:
Da nije 46 onda bi 99 ukrala njemu.To je natjecateljski duh i nemam nista protiv toga, cak ne bi rekao ni 99-ki da je ucinio. Kopirao je on njega mnogo puta pa nikom nista.

Meni je Horhe iza Rossija najbolji vozac a to ce se s vremenom pokazati. Iako je ponekad supak, covjek je stvarno pod pritiskom jer mora biti bolji od najboljeg i jbg. Mora se priznati da njemu nije lako nikako ali ima taj svoj ponašaj (kako bi Rada rekla) koji nije uvijek korektan. Ajde priznajem mu mlad je i mora se jos puno pure najesti da bude najbolji. Takav je i Alonso u F1 bio pa i "mali" Hamilton.


Meni bi stvarno drago bilo da Rossi osvoji ovo prvenstvo i objesi kljuc u garazi, covjek ima iskustva ima i volje ali mora shvatiti da dolaze mladi.. A 99-ka ce razvaljivat  :mrgreen: Osim ako se ne razleti u zid zbog svojeg ega.


Kružiš?

Nope!

Ironija i to? Cudo forum :mrgreen:
 
Ivan_ZG said:
Nope!

Ironija i to? Cudo forum :mrgreen:

Ma ne, skontao sam ja tvoju ironiju ali sam te iskoristio da mogu kenjat na forumu  :LOL:

Btw, jel primas kartice ili samo Ante Gotovina? Imas jako finu ponudu! (y)
 
SpoRRi said:
Da nije 46 onda bi 99 ukrala njemu.To je natjecateljski duh i nemam nista protiv toga, cak ne bi rekao ni 99-ki da je ucinio. Kopirao je on njega mnogo puta pa nikom nista.

Meni je Horhe iza Rossija najbolji vozac a to ce se s vremenom pokazati. Iako je ponekad supak, covjek je stvarno pod pritiskom jer mora biti bolji od najboljeg i jbg. Mora se priznati da njemu nije lako nikako ali ima taj svoj ponašaj (kako bi Rada rekla) koji nije uvijek korektan. Ajde priznajem mu mlad je i mora se jos puno pure najesti da bude najbolji. Takav je i Alonso u F1 bio pa i "mali" Hamilton.


Meni bi stvarno drago bilo da Rossi osvoji ovo prvenstvo i objesi kljuc u garazi, covjek ima iskustva ima i volje ali mora shvatiti da dolaze mladi.. A 99-ka ce razvaljivat  :mrgreen: Osim ako se ne razleti u zid zbog svojeg ega.


Kružiš?

Jorge ima 28 godina, nije više tako mlad a i mora si mantrati da je sve to kriva sreća a ne on i njegove loše odluke (ne hlađenje gume svakom mogućom prilikom po mokrom djelu staze). Jer suprotno od toga je da prizna da je griješi i ne vozi savršeno a mentalno to mu ne treba ako misli pobijediti najboljeg svih vremena  (y)
 
Dijeljenje telemetrijskih podataka unutar momčadi je Yamahina kućna politika, a šta će s tim podacima pojedini crew chief i mehaničari/informatičari napravit je drugi par postoli.
Kad je Lorenzo svojedobno počea vatat korak s Doktorom, Vale je ka povrijeđena primadona tražija zidić između garaža, pa je na kraju završilo kako je završilo.
Lin Jarvis je tražija novog, mladog lava koji će starog skinut s trona i Yamahi donit još dovoljno godina dominacije.

Osim toga, njih dvojica imaju toliko različit stil vožnje da mi Loretove žalopojke ne drže vodu, jer jednome je ovjes skroz mekan, dok je drugom motor puno utegnutiji i s različitom geometrijom.

:neznam: