MotoGP Motegi

mate said:
Lako što mi nismo vjerovali ali nije ni Burges ostali iz njegove najuže okoline. :mrgreen:
.


Papak nisi valjda baniro onoga tvoga frenda ?!?!?!
 
joke said:
Jesu ovo gumiti na stazi  :misli:

12141741_993243410732334_224555581523414882_n.jpg
Lorencovi :kes:
 
Horhe je pokazao da moze i siguran sam da ce sljedecih godina vladati motoGp-om ako se ne razleti u zid od silne zelje da pobjedi. Najvise vidjelo kako je agresivan na onom zavoju odmah iza "tunela", bas ga je momacki bacao.

Svaka cast njemu ali njegov ego je po nekom mom misljenju najjaci neprijatelj.
 
SpoRRi said:
Horhe je pokazao da moze i siguran sam da ce sljedecih godina vladati motoGp-om ako se ne razleti u zid od silne zelje da pobjedi. Najvise vidjelo kako je agresivan na onom zavoju odmah iza "tunela", bas ga je momacki bacao.

Svaka cast njemu ali njegov ego je po nekom mom misljenju najjaci neprijatelj.

(y)
 
Lorenzo - Looserenzo ili po naski LoSEREnzo :mrgreen:..nego da one jedne godine u yamahi nisu izabrali JL umjesto VR kao prvog sofera i dali mu vecu platu dosad bi garant deda preteko sa pobjedama onog svog zemljaka koji jos misli da je najbolji svih vremena :mrgreen:
 
gastajbarter said:
Lorenzo - Looserenzo ili po naski LoSEREnzo :mrgreen:..nego da one jedne godine u yamahi nisu izabrali JL umjesto VR kao prvog sofera i dali mu vecu platu dosad bi garant deda preteko sa pobjedama onog svog zemljaka koji jos misli da je najbolji svih vremena :mrgreen:
Mislis one neke godine kad je bio prvak motogpa mozda  :mrgreen: pa nece bit drugi valjda
 
Maestral said:
Snimkuuuuuuuu!!!!!  Falaaaaaa (y)

http://motolink.website/index.htm


Spremi u favorite i gledaj svaku trku, osim MotoGp-a imas sve ostale klase i formulu jedan. Bude TT i Ulster..Zapravo sto ti srce zeli.Uzivaj.
 
rio said:
Mislis one neke godine kad je bio prvak motogpa mozda  :mrgreen: pa nece bit drugi valjda

tad je samo imo srece da deda slomi nogu :mrgreen:..nije moro bit drugi al mogli su bit isti..al eto sad se i Jarvis kaje garant
 
A je, islo ga je isto kak ga sad bas i nejde, nitko da slomi ista i kisi stalno
A i onu drugu titulu je cvaknul kad se stoner muski spicko u americi, ak se ne varam
 
kaj velite na Rossiev start? vec dugo nije tak izletil...

isto postoji teorija da je JL guma vise stradala zbog krilca naprijed...a moguce je da je zbog krilca i brze rundal u pocetku?

drago mi je za Pedrosu, mozda iduce godine on konacno nekaj konkretno napravi :mrgreen:
 
Motegi Sunday MotoGP Round Up, Part 1: Pedrosa, Rossi, Lorenzo - Joy, Exhaustion, Frustration

https://motomatters.com/analysis/2015/10/11/2015_motegi_sunday_motogp_round_up_part_.html
 
SpoRRi said:
http://motolink.website/index.htm


Spremi u favorite i gledaj svaku trku, osim MotoGp-a imas sve ostale klase i formulu jedan. Bude TT i Ulster..Zapravo sto ti srce zeli.Uzivaj.

:piva:
 
Citam I ne vjerujem. Prije koju godinu Pedrosa je bio placipi... a sad je Lore. prije koju godinu za Rossija ste svi,ali svi govorili nek ode u mirovinu,zasluzio je,nema sto vise napraviti. Dok je Lore bio u vrhu navijali ste za njega. Dajte se odlucite...

Ili makar postujte.

Ne volim vise pisat po motosportu,ali brate ima vas koji bi bolje trebali prestat pisat zbog toliko "sjajnih" izjava.

Lorenza pratim jos otkako je vozio malu apriliu. Sjajan je, dok mu se sagleda cijela karijera, a temperament je nesto sto svi imaju. Na kraju krajeva, covjek je pod uzasnim pritiskom zadnjih koliko utrka. Svakoga sportasa to uznemiri da se pocne neprirodno ponasati I jednostavno se nezadovoljstvo ne moze sakriti.
 
lili said:
Citam I ne vjerujem. Prije koju godinu Pedrosa je bio placipi... a sad je Lore. prije koju godinu za Rossija ste svi,ali svi govorili nek ode u mirovinu,zasluzio je,nema sto vise napraviti. Dok je Lore bio u vrhu navijali ste za njega. Dajte se odlucite...

Ili makar postujte.

Ne volim vise pisat po motosportu,ali brate ima vas koji bi bolje trebali prestat pisat zbog toliko "sjajnih" izjava.

Lorenza pratim jos otkako je vozio malu apriliu. Sjajan je, dok mu se sagleda cijela karijera, a temperament je nesto sto svi imaju. Na kraju krajeva, covjek je pod uzasnim pritiskom zadnjih koliko utrka. Svakoga sportasa to uznemiri da se pocne neprirodno ponasati I jednostavno se nezadovoljstvo ne moze sakriti.

Mislim da nitko (Ivan_ZG, Shepa, ja itd.) nije ni jednom riječju rekao da Lorenzo ne zna voziti, nije brz tj. jedan od najbržih. Samo to da je mali šupak, cvilidreta i plačipizda.  (y) :mrgreen: :jesus: