MotoGP "Silly Season" u 2025. (pretpostavke, glasine i predviđanja)

Ma sve je to fora. Kalorija i Jackass su uvijek imali britke jezicice i Loredana je uvijek volila bit najpametnija i sve to skupa je za nas pravo moto racing proljece. Folklor kakav volimo <3

Pocelo je pocelo !!!! (y)

We want more!!! :mrgreen:
 
Ovu sezonu ce lorenzo pametovat znači. Kako to da ga niko nije uzeo za komentatora, to bi bio show🤣
 
Ianone je isto bio ukljucen al je izbriso svoj post :mrgreen:

“TRILLER HELP CRASHCLOW! Less stress more smile.”
 
Espargaro svim silama urgira da Aprilia ne uzme Loreta za test vozaca jer onda mu je noga, nee imat kome prodavat damu za bubrege :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: bolcic
Ova dvojica ce se potuc kad se sretnu 🤣🤣🤣
159221389_766604040641121_21558493865135435_n.jpg
 
Ovo je Krmeljio naredio/platio Horhetu da napravi mardar :mrgreen: Ni ove godine nema publike na tribinama a ne moze opet nekom dat prvenstvo(ne daju se Honda i Yamaha dvaput zaredom zayebat :mrgreen:) dakle odnekle zabava i atencion moraju doci 👈🤣
 
Uključio se i Redding, ja glasao da je diva dobila stvari pa serucka po društvenim mrežama
 

Attachments

  • Screenshot_20210309-081130_Instagram.jpg
    Screenshot_20210309-081130_Instagram.jpg
    60.6 KB · Views: 93
Diva je vise osvojila u jednoj sezoni neg svi ti luzuri u karijeri i sto ce osvojit do kraja plodonosne karijere 🤣
 
  • Like
Reactions: pamzor
Malo mi idu na onu stvar s tim, pogotovo na nekim stazama kad redovito u izravnoj borbi cilu utrku preticu samo na ciljnoj ravnini
 
Malo mi idu na onu stvar s tim, pogotovo na nekim stazama kad redovito u izravnoj borbi cilu utrku preticu samo na ciljnoj ravnini
A jesi i ti neki, pa kako ce negdje drugdje kad ne mogu? Bi oni, ali ne ide :ROFLMAO: :mrgreen: :confused: