MotoGP "Silly Season" u 2025. (pretpostavke, glasine i predviđanja)

Lore je supcina i ljiga ali nazalost vise manje sto kaze obicno bude i u pravu. Nesto kao jebavanje sa kondomom jebes al nije to to
 
Malo mi idu na onu stvar s tim, pogotovo na nekim stazama kad redovito u izravnoj borbi cilu utrku preticu samo na ciljnoj ravnini

Netko u zavoju, netko na pravcu, bitno je na kraju kruga bit ispred protivnika.

Meni je estetski Stoner najlipše vozija, al ljepota ne dobiva prvenstva. Može i Gary McCoy kao runner up
 
Sto su brzi sve se sporije tarnuju 🤣 Mogu mislit faca u Tardozzia i ekipe kad vide ovu listu :mrgreen:
 
Netko u zavoju, netko na pravcu, bitno je na kraju kruga bit ispred protivnika.

Meni je estetski Stoner najlipše vozija, al ljepota ne dobiva prvenstva. Može i Gary McCoy kao runner up
Slazem se s tobom i dao sam ti like, ali u konkretnom primjeru je i bilo lijepo i donjelo je naslove prvaka 👏💪👍

Zanimljivo kako je njega "procepilo" tek u kraljevskoj klasi i tek na DUCATIu, jedini ikad nazalost (za sad). Sjecam ga se koliko se napadao u manjim klasama, to nije bilo normalno.

Steta za bolestinu, prekrasne i jako brze voznje 😍
 
Znam točno šta ima radi. Hoće im crva ugurat u mozak, i to će ih dodatno sjebat.
 
Vidiš nisam zna ovo, znači prilagodio se petronas didi
Screenshot_20210309-205229_Samsung Internet.jpg
 
DID je vlasnistvo Yamahe bio da li je jos ne znam a RK od Honde
 
A jebo vas izgled više :D. Šta je ovo, forum modnih mačaka.
Aprilia s tim budžetom radi čuda. Prirodni talent. Da ima dva prava vozača imali bi i rezultate.
Jbg nije joj suđeno.