Motor za žene

leon111 said:
mislim da visina ne igra toliko priagodimo se svi i naučimo vladat motociklom na mjestu što je i najbitnije što se tiče visine,kao što je več netko tu i spomenuo žena če uvjek nač način da izvrne motocikl na mjestu ,moja žena ima 172cm učila je na ybr 125,poslije vozila gs500 ,er6n,fz6n i sv650 i svi su joj pali barem tri put s mjesta ,mislim da se prvenstveno radi o strahu od težine pa ga rađe pusti nego da broba zadržat jer se to može do određenog kuta :mrgreen:
krivo misliš :mrgreen:
 
Sayock said:
Kad sam ja kupovala prvi motor davne 1988, tadašnji dragi mi je rekao da mogu kupiti bilo što samo da mogu nogama do poda i da ga mogu dignut kad se prehiti :mrgreen:


(y)
to je to
 
leon111 said:
mislim da visina ne igra toliko priagodimo se svi i naučimo vladat motociklom na mjestu što je i najbitnije što se tiče visine,kao što je več netko tu i spomenuo žena če uvjek nač način da izvrne motocikl na mjestu ,moja žena ima 172cm učila je na ybr 125,poslije vozila gs500 ,er6n,fz6n i sv650 i svi su joj pali barem tri put s mjesta ,mislim da se prvenstveno radi o strahu od težine pa ga rađe pusti nego da broba zadržat jer se to može do određenog kuta :mrgreen:

@zlo: a što ti misliš da on krivo misli?
 
thule_5689 said:
@zlo: a što ti misliš da on krivo misli?

ja znam da visina igra itekakvu ulogu :mrgreen:

533223_4927315415313_1182617798_n.jpg


i opet ću ja :mrgreen: voziti je nije problem,čak štoviše 8) al imam problema kod stajanja :LOL: :LOL: :LOL:
 
Mislim da je najbitnije da može s nogama do poda ostalo je sve stvar kaj joj se dopada vizualno...ak ima prek 24 godine ionak joj u autoškoli nebudu dali 250 ccm nego nekaj 600ccm, najcesce  er6n ... a i prvi motor nikad nije garancija da bu ti se to kaj si si odabrao svidjalo kak se vozi. Meni se chopperi jako jako vizualno svidjaju ali kad sjednem onak su mi uzas, tak da mi je moja stara raga  GS700E sa 230kg skroz ok iako ga nemrem dignuti s poda kad padne :mrgreen:
 
A gle , padne -padne , kaj sad , nitko nije savršen, bitan je dogovor. ;) To otprilike ide ovako:

- Jel znaš da to ima oklope?

- Znam

- Jel znaš da nemogu obećat da mi neće past?

- A nebuš ga namjerno bacala

- Nebum , al može mi past

- A dobro

- Onda je moj  :mrgreen:

:LOL: