Motorček № 5

Ibiza

Administrator
HTML:


<div style='margin: 0pt auto; width: 650px;'>

U petoj, jubilarnoj emisiji Motorčeka, naša i vaša Niki vodi vas na:

- 10. jubilarni DDK i Orange day u Sloveniji

- ispričati će vam istinu o kacigama

- prezentirati hrpu vijesti

- osvrnuti se na moto druženje u Karlovcu

- pustiti vaš prilog

- i još malo


Pogledajte!
 


<div style='margin: 30px auto 0pt; text-align: center;'>

<p id='preview'>Video lokacija</p>
<script src='http://www.motori.hr/video/swfobject.js' type='text/javascript'></script>
<script type='text/javascript'>
var s1 = new SWFObject('http://www.motori.hr/video/player.swf','player','640','376','9');
s1.addParam('allowfullscreen','true');
s1.addParam('allowscriptaccess','always');
s1.addParam('flashvars','file=http://www.motori.hr/video/motorcek05.m4v&skin=http://www.motori.hr/video/motori.swf&controlbar=over');
s1.write('preview');
</script>

</div> 
</div>
 
Motorček br.5 je katastrofa...Bilo je bolje dok su bila ona silovanja sa predugim reklamama u emisiji...Ovako dolazi do izražaja sva bezidejnost autora. NHF...Pozdrav iz "zemlje pršuta, maslina ,ribe i magaraca".
 
gorank said:
Dobra... Nadam se da ce s vremenom druge malo duze trajati!!!

neće ali će biti redovito objavljivane. Mislimo da je bolje tri puta mjesečno po 10-tak minuta, nego jednom pa pola sata.
 
... dolaze dva ljepotana iz it i onda se pokazu kako prolaze kroz par zavoja  :LOL:

pa kaj je to ?  :mrgreen:

onda ono o kacigama ... u dva dijela  :palacdolje: opet niš konkretno ...

tajte budite konkretniji i da cim vise stane u tih par minuta ...
 
ma dobro je,nemojte biti tak dešperatni,pa ipak nije loše ovak videti malo novosti kaj se dešavalo u skorije vrijeme,dobro je samo tak i dalje....
 
sve ok, ali brate mili, od svih izjava, najgluplju metnu nutri...  :cry: cisto mi neugno... dojde mi da se  :zid: ali odlicna je stvar sto nisam kameNa  (y)
 
Emisija kao emisije nije uopće loša.... ali možda ne bi bilo loše uvesti neke stvari koje netko drugi nema...

Kako je dobar dio stvari u emisiji (i ovoj i nekim drugima) inspiriran upravo ovim forumom i njegovim korisnicima i članovima, nebi uopće bilo loše kad bi se i to ubacilo u samu emisiju... Ima na forumu sasvim dovoljno ljudi koje bi vrijedilo pogledati u emisiji ... od sporta, putovanja, ITD ...

Iskreno, više bih u emisiji volio vidjeti mali intervju sa Labašem, putnikom, linzom, pudlom, čalom nego isječke sa youtuba.

Imamo konkretno na forumu veliki broj ljudi koji se aktivno bave moto sportom, počevši od samog Saše, pa dva Nervića, Gajs, Mafa, Čmelar ....

Pa imamo također i cijelu ekipu iz grane moto sporta koji nazivamo "stunt" .... Paky, zeleni, Bruno, SSSSS... ITD

Sip je svojevremeno uredno imao jednu od posjećenijih tema sa malim savjetima, pa bi se i tu mogao napraviti mali serijal "malih savjeta" za koji bi sam autor teme mogao posuditi glas, a i stas ...

Uz sve to naravno i tema koju sam i sam često znao "forsirati" (iz meni recimo osobnih pobuda) a to su naši stari vozači među kojima je i moj stari, ali i veliki broj drugih koji su na sreću još uvijek među nama...

Ako pogledamo s realne strane, upravo su forumaši najvjernija publika "Motorčeka" .... a ja sam u ovih nekoliko rečenica naveo ideja dovoljno za gotovo cijelu sezonu snimanja "Motorčeka" .... i sve od navedenog bi me prikovalo za ekran kad bih to mogao vidjeti ...

PS: Hrvatske se sastoji od Podravine, Istre, Slavonije, Batanje, Posavine, zapadnog Srijema, Gorskog Kotara, a ne samo od Zagreba, Zagorja i Dalmacije ...  :wink:
 
strasilo said:
PS: Hrvatske se sastoji od Podravine, Istre, Slavonije, Batanje, Posavine, zapadnog Srijema, Gorskog Kotara, a ne samo od Zagreba, Zagorja i Dalmacije ...  :wink:

Slazem se.. Prilog je zapravo dio jednog veceg projekta koji ce obuhvacat s vremenom i ostale dijelove Hrvatske. Ovo za sad je samo okokmica (sjever-jug) al z vremenom bu i istok zapad pa ce sve doc na red. Steta kaj nije najavljeno kao osvrt na potez sjever jug.. Al evo, trudimo se radit i na rutzi istok zapad, al treba to sve posnimit.. Mjeseci su ulozeni u to.
Strasilo, hvala na savjetima.

Molim Dalmatince da se ne smatraju uvrijedjenim s maslinama, magarcima i ostalim, sve je stavljeno u prilog s najboljim namjerama.  (y)
 
strasilo said:
Emisija kao emisije nije uopće loša.... ali možda ne bi bilo loše uvesti neke stvari koje netko drugi nema...

Kako je dobar dio stvari u emisiji (i ovoj i nekim drugima) inspiriran upravo ovim forumom i njegovim korisnicima i članovima, nebi uopće bilo loše kad bi se i to ubacilo u samu emisiju... Ima na forumu sasvim dovoljno ljudi koje bi vrijedilo pogledati u emisiji ... od sporta, putovanja, ITD ...

Iskreno, više bih u emisiji volio vidjeti mali intervju sa Labašem, putnikom, linzom, pudlom, čalom nego isječke sa youtuba.

Imamo konkretno na forumu veliki broj ljudi koji se aktivno bave moto sportom, počevši od samog Saše, pa dva Nervića, Gajs, Mafa, Čmelar ....

Pa imamo također i cijelu ekipu iz grane moto sporta koji nazivamo "stunt" .... Paky, zeleni, Bruno, SSSSS... ITD

Sip je svojevremeno uredno imao jednu od posjećenijih tema sa malim savjetima, pa bi se i tu mogao napraviti mali serijal "malih savjeta" za koji bi sam autor teme mogao posuditi glas, a i stas ...

Uz sve to naravno i tema koju sam i sam često znao "forsirati" (iz meni recimo osobnih pobuda) a to su naši stari vozači među kojima je i moj stari, ali i veliki broj drugih koji su na sreću još uvijek među nama...

Ako pogledamo s realne strane, upravo su forumaši najvjernija publika "Motorčeka" .... a ja sam u ovih nekoliko rečenica naveo ideja dovoljno za gotovo cijelu sezonu snimanja "Motorčeka" .... i sve od navedenog bi me prikovalo za ekran kad bih to mogao vidjeti ...

PS: Hrvatske se sastoji od Podravine, Istre, Slavonije, Batanje, Posavine, zapadnog Srijema, Gorskog Kotara, a ne samo od Zagreba, Zagorja i Dalmacije ...  :wink:

dalmatinske zagore, otoka  :D
 
Sviđa mi se emisija  (y) ,a bilo je i hrabrih darivatelja  :LOL:
 
Saša 69 said:
neće ali će biti redovito objavljivane. Mislimo da je bolje tri puta mjesečno po 10-tak minuta, nego jednom pa pola sata.
Imas pravo, neka traje krace samo neka je redovna i kvalitetna!!!
 
Mislim da je(nadam se da mi niko nece zameriti)emisija,vishe uradjena za potencijalne bajkere,nego za postojece,dobro,akcija davanja krvi je neshto izuzetno humano i svakako je trebalo to prikazati,sve ostalo je toliko kratko(kacige) voznja po hrvatskoj(i slazem se sa komentarom da hrvatska u celoj evropi nema zemlju koja se sa njom moze porediti po razlicitosti i bogatsvu prirodnih lepota)i voleo bih da je proputujem uzduz i popreko na dva tocka(kolima sam je u dobroj meri obishao od slavonije do istre ali to je bilo davno)u emisiju bi obavezno trebalo ubaciti,jedan ozbiljniji test nekog dvotockasha,i par kracih predstavljanja i izvesce o deshavanjima u moto sportu.
To bi svakako uslovilo barem polu chasovnu emisiju,ali mislim da bih onda emisija dobila svoj smisao,ovako sve izgleda kao neka polu amaterska emisija(to govorim zato shto mislim da bih svi bili zadovoljniji).
I obaveznu nachetu temu -Lepote Hrvatske,nastaviti da u svakoj emisiji se opishe neka prirodna lepota koju treba videti(mozda angazovati nekog iskusnog bajkera koji bi pravio kratku reportazu o putu do mesta i zanimljivosti istog)
Pocheti od slavonije i medjumurja pa krenuti prema istri,preko gorja i onda se spustiti obalom do dubrovnika,u stvari kao kada bi neko zeleo obici hrvatsku.
Ja sam se ovde raspisao(izvinjavam se ako sam preopshiran,ali u najboljoj nameri)
Pun tank goriva i vruci asfalt pod gumama-pozdrav
 
TOECUTTER71 said:
Mislim da je(nadam se da mi niko nece zameriti)emisija,vishe uradjena za potencijalne bajkere,nego za postojece,dobro,akcija davanja krvi je neshto izuzetno humano i svakako je trebalo to prikazati,sve ostalo je toliko kratko(kacige) voznja po hrvatskoj(i slazem se sa komentarom da hrvatska u celoj evropi nema zemlju koja se sa njom moze porediti po razlicitosti i bogatsvu prirodnih lepota)i voleo bih da je proputujem uzduz i popreko na dva tocka(kolima sam je u dobroj meri obishao od slavonije do istre ali to je bilo davno)u emisiju bi obavezno trebalo ubaciti,jedan ozbiljniji test nekog dvotockasha,i par kracih predstavljanja i izvesce o deshavanjima u moto sportu.
To bi svakako uslovilo barem polu chasovnu emisiju,ali mislim da bih onda emisija dobila svoj smisao,ovako sve izgleda kao neka polu amaterska emisija(to govorim zato shto mislim da bih svi bili zadovoljniji).
I obaveznu nachetu temu -Lepote Hrvatske,nastaviti da u svakoj emisiji se opishe neka prirodna lepota koju treba videti(mozda angazovati nekog iskusnog bajkera koji bi pravio kratku reportazu o putu do mesta i zanimljivosti istog)
Pocheti od slavonije i medjumurja pa krenuti prema istri,preko gorja i onda se spustiti obalom do dubrovnika,u stvari kao kada bi neko zeleo obici hrvatsku.
Ja sam se ovde raspisao(izvinjavam se ako sam preopshiran,ali u najboljoj nameri)
Pun tank goriva i vruci asfalt pod gumama-pozdrav

Ovo boldano... NEEEEEE ... jednostavno NEEEEEEEEE ... ni po koju cijenu ...

ako se u emisiju ubaci bilo kakav test motora, ode sve u ćurac .... svi jako dobro znamo da testove ocjenjuje budžet, a ne stvarno stanje.... a i šta mi vrijedi podatak koliko Saša Kranjec može napraviti vrijeme s nekim motorom po grobniku ... pa o tome već i vrapci na grani pjevaju ....  :mrgreen:
 
ja bih predložio testove nekih starijih motora,karakteristika, vrlina i mana, one motore šta su po oglasnicima...
 
strasilo said:
Ovo boldano... NEEEEEE ... jednostavno NEEEEEEEEE ... ni po koju cijenu ...

ako se u emisiju ubaci bilo kakav test motora, ode sve u ćurac .... svi jako dobro znamo da testove ocjenjuje budžet, a ne stvarno stanje.... a i šta mi vrijedi podatak koliko Saša Kranjec može napraviti vrijeme s nekim motorom po grobniku ... pa o tome već i vrapci na grani pjevaju ....  :mrgreen:
Ne mogu da se neslozim sa komentarom(cinjenica je da su testovi uvek pomalo(ili malo vishe)tj.njihove krajnje ocene,vishe odredjene time koliko je zastupnik"dobar"sa ljudima koji testiraju i tako je svugde u svetu(shto nas sve iritira)pa zbog toga se mozda treba okrenuti predstavljanjima,motora po nameni i nekoj opshtoj kvalifikaciji, i kako je vec spomenuto starijim modelima(koji su proshli vec neki realni upotrebni period od barem jedne do dve pune sezone na drumu i ne zalaziti u priche tipa"ovaj dvotockash je neshto najbolje shto sam imao priliku voziti u poslednje vreme ..etc)Ili evo ideje :misli:,kao shto Britanski MNC ima onu rubriku kako motor ocenjuju vlasnici(shto je josh pristrasnije hahaha)napraviti i trecu kako motor dozivljavaju bikeri koji nisu vlasnici ali su ga mozda imali prilike provozati(a i ne moraju),pa se sve to presece nekom bodovnom formulom,pa se iz toga moze dobiti neka objektivnija slika...a i ja sada lupam,ali chinjenica je da svako voli videti kvalitetan test a ako josh nije sav u superlativima,najbolji,najlepshi,naj..naj..onda ima smisla(ne kazem ima motorcikala koji zasluzuju sve superlative..
ali uvek postoji neshto shto promakne proizvodjachu pa i onim najboljima...
Tank puni i drum vreli ispod guma-lep pozdrav
P.S
A shto se tiche grobnika da li mi neko moze reci koje su tarife na grobniku za voznju civilnih dvotochkasha
i kako sve to funkcionishe(ako nemam krivu informaciju)unapred hvala i izvinjenje ako vec sve informacije postoje na forumu,ja ih jednostavno nisam josh pronashao,jer sam NOVICE na forumu