Motorček № 5

kamea said:
a koliko smo kreativni - NE -  pokazali smo u jednoj obrisanoj temi. najlakse je bit pametan. lijepo prijedloge na papircek i poslatii u emisiju, a ne mlatit samo jezikom po ljudim ai njihovom trudu.




Ideje se prodaju, a ljudi koji rade emisiju sigurno imaju nekakve koristi od nje...Ne radi nitko za kiki-riki. Svi koji su ovdje napisali neku kritiku, siguran sam da su imali dobre namjere. Bilo je i prijedloga u vezi debilnog imena npr. a i u vezi sadržaja emisije...Ne mislim da je konstruktivna kritika mlačenje jezikom po tuđem trudu. Da na ovom forumu nema toliko štekera i guzouvlakača, vjeruj mi da bi kritike bile puno brojnije.
 
ok, neke kritike su konkretne i nude konkretno poboljsanje, ali ima nekih koje su stvarno mlacenje jezikom. moje je misljenje da ako na kritiku nemas bolji prijedlog, bolje suti. ja sam uvijek za KONSTRUKTIVNU kritiku. sto se tice izjave da niko nis ne radi za kikiriki... pa ne znam da li oni placu dobivaju za ovo, ali ja znam da sam ja jako cesto radila nesto na volonterskoj bazi, tak da ipak ima ljudi koji delaju i za kikiriki. ali, ono sto sam htjela reci je da ako neko npr  kritizira naziv imena, neka automatski da neki bolji prijedlog. a ne samo izjaviti da emisija ima glupi naziv i to je to. nije lako bit kreativan nit smislit nesto novo, upecatljivo i dobro. vikat da nesto nis ne valja i ne davat nikakav novi prijedlog, to je lako. dakle, ja ne branim emisiju jer uvijek ima mjesta poboljsanju, manjih ili vecih razmjera, ali smatram da oni koji kritiziraju moraju biti isto ljudi koji ce ponuditi barem nako idejno rjesenje za ono sto smatraju da je problem. inace kritika nije konstruktivna...

ali opet, to je samo moje misljenje...
 
Pa kažem ti da je bilo prijedloga i u vezi imena i u vezi tema...A opet postoje ljudi koji nemaju mašte ili talenta za tako što ,pa samo kažu da im se emisija ne sviđa. To opet treba prihvatiti..Jedan moj bivši kolega vozač iz vremena rada u pekari je rekao pekaru..."Ja ne znam kako se kruv radi, ali znam koji je ukusan. A tvoj brate nije"-by Stipan Pivac.
 
imas tu pravo, treba prihvatiti, ali treba nekad malo nekog i pohvalit. ne samo drvlje i kamenje. neke pokuda ne motivira.

a prijatelj ti je odlican!!  (y)
 
kamea said:
a koliko smo kreativni - NE -  pokazali smo u jednoj obrisanoj temi. najlakse je bit pametan. lijepo prijedloge na papircek i poslatii u emisiju, a ne mlatit samo jezikom po ljudim ai njihovom trudu.
pa nebumo tatu ucili kak se deca delaju  :misli:
 
kamea said:
ok, neke kritike su konkretne i nude konkretno poboljsanje, ali ima nekih koje su stvarno mlacenje jezikom. moje je misljenje da ako na kritiku nemas bolji prijedlog, bolje suti. ja sam uvijek za KONSTRUKTIVNU kritiku. sto se tice izjave da niko nis ne radi za kikiriki... pa ne znam da li oni placu dobivaju za ovo, ali ja znam da sam ja jako cesto radila nesto na volonterskoj bazi, tak da ipak ima ljudi koji delaju i za kikiriki. ali, ono sto sam htjela reci je da ako neko npr  kritizira naziv imena, neka automatski da neki bolji prijedlog. a ne samo izjaviti da emisija ima glupi naziv i to je to. nije lako bit kreativan nit smislit nesto novo, upecatljivo i dobro. vikat da nesto nis ne valja i ne davat nikakav novi prijedlog, to je lako. dakle, ja ne branim emisiju jer uvijek ima mjesta poboljsanju, manjih ili vecih razmjera, ali smatram da oni koji kritiziraju moraju biti isto ljudi koji ce ponuditi barem nako idejno rjesenje za ono sto smatraju da je problem. inace kritika nije konstruktivna...

ali opet, to je samo moje misljenje...

Nitko tebe ne kritizira. Ti si ispala super, i prilog o DDK je apsolutno potreban u takvoj specijaliziranoj emisiji, ali mislim da zaslužuju kritiku. Ne zbog autora i njihovih (ne)skrivenih motiva, već zbog populacije gledatelja, a da dobiju bolju, informativniju i zanimljiviju emisiju o motorima. Gadno je kad si jedini, onda se nemaš s čime usporediti. Ako su usporedba neke strane emisije (DSF npr.) onda su kritike i preblage. Razumljivo je da sve košta, i da je produkcija jedne ovakve emisije "boli glava", ali ako nema zatvorene konstrukcije nije trebalo niti ići u projekt.
Naziv je idiotski jer cilja samo populaciju sjeverozapadne Hrvatske kojima je to fora (uključujući brmm brmm voditeljice), dok je ostalom dijelu Hrvatske to full antipatično. Eto, nikome osobno.. samo mislim da zaslužujemo dobru i iskrenu emisiju.
 
zokx said:
Nitko tebe ne kritizira. Ti si ispala super, i prilog o DDK je apsolutno potreban u takvoj specijaliziranoj emisiji, ali mislim da zaslužuju kritiku. Ne zbog autora i njihovih (ne)skrivenih motiva, već zbog populacije gledatelja, a da dobiju bolju, informativniju i zanimljiviju emisiju o motorima. Gadno je kad si jedini, onda se nemaš s čime usporediti. Ako su usporedba neke strane emisije (DSF npr.) onda su kritike i preblage. Razumljivo je da sve košta, i da je produkcija jedne ovakve emisije "boli glava", ali ako nema zatvorene konstrukcije nije trebalo niti ići u projekt.
Naziv je idiotski jer cilja samo populaciju sjeverozapadne Hrvatske kojima je to fora (uključujući brmm brmm voditeljice), dok je ostalom dijelu Hrvatske to full antipatično. Eto, nikome osobno.. samo mislim da zaslužujemo dobru i iskrenu emisiju.

Ma nisam ja uopce niti mislila da mene neko kritizira (ma ko bi mene kritizirao  :misli:  :jesus:) niti sam ista osobno shvatila jer nit ja produciram emisiju nit meni u džep ni iz džepa. Vec sam rekla da teba reci misljenje i dati neku ideju, ali mi je bezveze da se samo kritizira. Kuzis me? Cak mi je bezveze i kad judi vele ma billo je odlicno. Ja nekako volim konkretne stvari. Valda je to profesionalna deformacija jer kad nekog hvalim moram ga pohvalit za nesto konkretno, ali to je neka druga tema. U svakom slucaju, ne drzim stangu nikome vec jednostavno zelim istaknuti da treba biti konstruktivan radi dobrobiti svih gledatelja. tvoja je kritika konstruktivna jer daje neki konkretan razlog, a ne samo "meni je to idiotski" i fajrunt. MA meni se cini da smo mi, kako neki vele, on the same page, samo govorimo drugim rijecnikom... I naravno da zasluzujemo dobru i iskrenu emisjiu. Da bi ona takva postala treba vremena i zivaca... i dobrih konstruktivnih kritika i prijedloga.

Nakon ovolikih  :blahblah:  zasluzili smo  :bananapivo: