Motorček № 5

Bollocks!! said:
"Ostanite s nama..brm-brm-brm"..kao da mi Mirko Fodor priča o motorima..

Ovo i mene živcira koda mi to vodi neko dijete onak brm-brm-brm al sve u svemu za petu epizodu je odlično  (y)
 
Bollocks!! said:
"Ostanite s nama..brm-brm-brm"..kao da mi Mirko Fodor priča o motorima..
DanijelRs said:
Ovo i mene živcira koda mi to vodi neko dijete onak brm-brm-brm al sve u svemu za petu epizodu je odlično  (y)

meni je to full simpatično..... i moglo bi čak postati vrlo prepoznatljiv znak....  (y)
 
strasilo said:
meni je to full simpatično..... i moglo bi čak postati vrlo prepoznatljiv znak....  (y)

mhm, baš simpatično retardirano, vuče mi na Forrest Gump  :mrgreen:  :jesus:, ostalo sve 5  (y)
 
Meni se sve sviđa i nek bude što više emisija, pa će se sa vremenom sigurno poboljšati i njihov sadržaj
 
(y) samo naprid, malo vise reportaza sa moto susreta ili moto dogadanja bilo bi dobro  (y) (y) (y)
 
Bob Rock said:
Motorček br.5 je katastrofa...Bilo je bolje dok su bila ona silovanja sa predugim reklamama u emisiji...Ovako dolazi do izražaja sva bezidejnost autora. NHF...Pozdrav iz "zemlje pršuta, maslina ,ribe i magaraca".


potpisujem navedeno
osvrti sa DDK i iz Karlovca su zaslužili da budu malo duži






ps: Bob Rock je moj idol (2. put)
 
Nemojmo biti tako kritični prema ljudima koji su se ipak potrudili da ostvare jednu takvu emisiju. Kad već toliko polemizirate ,ukljućite se u ostvarivanje jedne takve emisije,napravite prilog,posnimite kamerom,odnesite to uredniku i siguran sam da će nešto biti i prikazano...Jesmo mi hrvati...samo znamo srat po drugima ...
 
strasilo said:
plaćaj pretplatu i siguran sam da ih neće biti ... ;)

Pa i bi da ostali dio vrijedi, ali riječ je i o "prikrivenom oglašavanju", što osim što nije dopušteno i dodatno iritira.
 
Najbolji su,  (y) jer su jedini,  :shock:, i popravljaju se iz emisije u emisiju :wink:, fale im ideja i tu im treba slati prijedloge ili neke uradtke kako bi napravili još kvalitetniju emisiju 8)
Nikolina je otvorena za sve kaj su kretivni :mrgreen:
 
a koliko smo kreativni - NE -  pokazali smo u jednoj obrisanoj temi. najlakse je bit pametan. lijepo prijedloge na papircek i poslatii u emisiju, a ne mlatit samo jezikom po ljudim ai njihovom trudu.