Motorevija br.02 2010.

Pa naravno da je, proglašen je najboljim motorom u klasi.
A borio se sa prošlogodišnjim najboljim, R1.
Koji se izborio za svoju titulu sa CBR 2008, prethodnim najboljim u klasi.
 
da , prema napisima iz motorevije bmw će ove godine pomesti konkurenciju , izgleda da su bavarci složili silno snažan i upravljiv stroj
a koliko čujem i spisak dodatnih opcija - opreme je širok , kontrola proklizavanja , simetričini oklopi , akrapović , ali je i cijena viša od japanaca
 
bing said:
da , prema napisima iz motorevije bmw će ove godine pomesti konkurenciju , izgleda da su bavarci složili silno snažan i upravljiv stroj
a koliko čujem i spisak dodatnih opcija - opreme je širok , kontrola proklizavanja , simetričini oklopi , akrapović , ali je i cijena viša od japanaca

stara i poznata priča. detalje pogledajte u BMW tehničkom podforumu
 
Čital sam test. BMW zgleda ko japanac,pobjedio je Hondu za nijansu ali ima i 202 konja a i košta 135tisuća kuna ,40 tisuća više od honde. Malo puno za tak malu razliku!!!(ima više opreme ali svejedno puno pogotovo ak ima spojku od K 1300 GT,mogla bi se razletit na 27000km)
 
mladen59 said:
Čital sam test. BMW zgleda ko japanac,pobjedio je Hondu za nijansu ali ima i 202 konja a i košta 135tisuća kuna ,40 tisuća više od honde. Malo puno za tak malu razliku!!!
Pretpostavljam da su uspoređivali 2010. modele pa mislim da je razlika u cijeni dalekooooo manja. (y)
 
mladen59 said:
Čital sam test. BMW zgleda ko japanac,pobjedio je Hondu za nijansu ali ima i 202 konja a i košta 135tisuća kuna ,40 tisuća više od honde. Malo puno za tak malu razliku!!!(ima više opreme ali svejedno puno)
Na mjerenju je BMW imao 202 ks na radilici, a tvornica je dala podatak o 193 ks, pa ko tu koga .... :shock: :misli: a taj je osnovni od 135000 kn, a onaj s dodatnom opremom je blizu 160000 kn i to bez Akrapoviča, a s njim dođe i 170000 kn. :) Pa za tu lovu mogu kupit Hondu Civic 1.8 od 140 ks type S. :wink: 8)
 
maRRio 8 said:
Pretpostavljam da su uspoređivali 2010. modele pa mislim da je razlika u cijeni dalekooooo manja. (y)
Da slažem se !!! Razlika kod Honde je u boji između 2009 i 2010. Ionak kod Honde nisu prodali modele 2009g, znači možeš ju kupiti za 90.727,kn  (y)
 
mladen59 said:
Da slažem se !!! Razlika kod Honde je u boji između 2009 i 2010. Ionak kod Honde nisu prodali modele 2009g, znači možeš ju kupiti za 90.727,kn  (y)
2009. se valjda nije ni prodala nijedna, možda i je. Uglavnom cijena koju si napisao je 2008., provjeri malo. :wink:
Mislim da nema smisla uspoređivat cijene modela 2008. i 2010. godine, niti su ti modeli bili na testu. (y)
 
maRRio 8 said:
2009. se valjda nije ni prodala nijedna, možda i je. Uglavnom cijena koju si napisao je 2008., provjeri malo. :wink:
Mislim da nema smisla uspoređivat cijene modela 2008. i 2010. godine, niti su ti modeli bili na testu. (y)
Ta cijena Ti je na reklami u MOTOREVIJI. Ne piše jel 2008 ili 2009g.i dali ima ABS . Znam da modeli koji se rade u Japanu za 2010 imaju veće cijene zbog tečaja jena.  (y)
 
sad kad je BMW dobio Tardozzia iz Ducatija, imaju malo više izgleda u organizaciji, i ako im pila bude tak dobra tko zna  :shock: , a onda i vozači imaju šanse da nekaj naprave, jer je sasvim drugo voziti krugove nego voziti trku,  :mrgreen: svejedno je odlično ako dobijemo još jednog konja za trku, biti će interesantna ova 2010 8)
 
svi se bazirali na taj test između BMW-a i HONDE, a rijeko ko će imat prilike ih provozat 8)...šta je sa osalim tekstovima iz ovog broja :misli:
 
mladen59 said:
Ta cijena Ti je na reklami u MOTOREVIJI. Ne piše jel 2008 ili 2009g.i dali ima ABS . Znam da modeli koji se rade u Japanu za 2010 imaju veće cijene zbog tečaja jena.  (y)
Gle mislim da se moglo shvatit šta hoču reči. A to je da ne možeš uzet u obzir kao podatak cijenu koja je za jedan potpuno novi model za 2010. i cijenu jednog modela koja je sa popustom za zaostale modele iz 2008.
Ta Motorevija prenese test iz Njemačke koja testira model 2009. kao što se vidi na slici, ne znam jel ABS, nisam čitao, a stave cijenu u Hrvatskoj od modela 2008. A cijena tog modela 2009. je već punooo viša tj. blizu BMW-ove, i to je još uvijek godinu dana stariji model, mogli su uzet i 2010. jer jedino sam i na njemačkim stranicama i vidio slike modela 2010. pa pretpostavljam da ga imaju.
 
kud svi tu i mali mujo 8)..a koja je razlika honde iz 2008.,2009,2010., mislim da je samo u izgledu..ako se varam molim isparavak 8)
 
codZU13 said:
kud svi tu i mali mujo 8)..a koja je razlika honde iz 2008.,2009,2010., mislim da je samo u izgledu..ako se varam molim isparavak 8)
Vidim shvatio si šta hoču reć. (y)
Ja ne vjerujem. :?