Motorom po Istri

k1d said:
opiši :shock:
evo, cuo ovaj tjedan o toj pizzerii iz prve ruke sve najbolje i kaze da se zove (a kako drugacije) Grimani i nalazi se negdje na piaci.
evo nasao sam: Pizzeria ˝Grimani˝ , Svetvinčenat 71, tel. 560-395, vlasnik: Emanuel Matijaš


@tt poz ;-)
 
Brankica said:
znam!

btw. prematuru je lijepo za vidit, tj. rt kamenjak  (y)
Bio danas na đelatu  (y)
 
mnb said:
evo, cuo ovaj tjedan o toj pizzerii iz prve ruke sve najbolje i kaze da se zove (a kako drugacije) Grimani i nalazi se negdje na piaci.
evo nasao sam: Pizzeria ˝Grimani˝ , Svetvinčenat 71, tel. 560-395, vlasnik: Emanuel Matijaš


@tt poz ;-)

pored crkve
 
plavi suzuki said:
Sve ste mjesta i gradove spomenuli ali ste zaboravili meni tako lijepi gradic VRSAR
Si bio na vidikovcu u Vrsaru  8)
 
veliki said:
Zar je stvarno tolko loš asfalt. Pun rupa i sklisi??
Onda samo polako i bez puno naginjanja, skretat ću ko prvašić :mrgreen:

asfalt je toliko los da ti recimo qualifier rr i alicne gume traju i vise od 10000 km  :mrgreen: :mrgreen:

Ima tu i tamo koja dionica sa dobrim asfaltom ali vise manje ceste mi se ne svidjaju. Otkad postoji ipsilon,lokalne ceste se samo tu i tamo obnavljaju.
 
Bruno_rv said:
asfalt je toliko los da ti recimo qualifier rr i alicne gume traju i vise od 10000 km  :mrgreen: :mrgreen:

Ima tu i tamo koja dionica sa dobrim asfaltom ali vise manje ceste mi se ne svidjaju. Otkad postoji ipsilon,lokalne ceste se samo tu i tamo obnavljaju.

znači ko špigl  :wink: