motosusret u Batini

sssss said:
ma da.... prošli put si bila samo u prolazu, a sad si nas ladno odje....    :jesus: :mrgreen:

Prošli put me niste ni zvali, već ste zatečeni, pa nema smisla smetati!  :jesus: :jesus:

A jučer sam stvarno ono išla ........... nisam mogla!  :LOL:
 
Tajnica said:
Prošli put me niste ni zvali, već ste zatečeni, pa nema smisla smetati!  :jesus: :jesus:

A jučer sam stvarno ono išla ........... nisam mogla!  :LOL:
joooj... koje su ovo neuvjerljive izvlakuše...  :LOL:
 
Tajnica said:
Prošli put me niste ni zvali, već ste zatečeni, pa nema smisla smetati!  :jesus: :jesus:

A jučer sam stvarno ono išla ........... nisam mogla!  :LOL:


da, da, da.... dobar izgovor zlata vrijedi !!!!!  :blahblah: :blahblah: :blahblah: :jesus:
 
Tajnica said:
Ajde dođi sad! Možeš i ti Strašilo!  :mrgreen:
ma rode moj, kao da neznaš da sam ja uvijek na tvojoj strani...  (y)
bar dok ne otplatiš kamatu..  :jesus: :LOL:
 
strasilo said:
ma rode moj, kao da neznaš da sam ja uvijek na tvojoj strani...  (y)
bar dok ne otplatiš kamatu..  :jesus: :LOL:

Nemoj reći da te nisam zvala, imao si šansu naplatiti kamate!  :jesus: :jesus:

sssss said:
e pa sad svaki dan da dolazim!!!!! bila sam jučer!!!!! :jesus:

I ti nemoj reći da te nisam zvala!  :wink:


I nemojte više offtopicariti - meni se neda pisati..........naspavajte se za Batinu!  :LOL:
 
Tajnica said:
Nemoj reći da te nisam zvala, imao si šansu naplatiti kamate!  :jesus: :jesus:

I ti nemoj reći da te nisam zvala!  :wink:
hehehehe ... lako je pijano strašilo navući...  :mrgreen:
 
Tajnica said:
I nemojte više offtopicariti - meni se neda pisati..........naspavajte se za Batinu!  OL:

Kako ti kažeš šefice!!!!  :mrgreen:

Batina je još daleko, stignemo se naspavati..... samo brine me to što je isti vikend kad je Batina i Sinj, a blizu Sinja su Vodice,..... možda napravim još jednu malu turicu..... :misli: premda bi voljela doći u Batinu, tu mi je pod nosom, a još nijedne godine nisam bila..... sramota..... :?
 
sssss said:
Kako ti kažeš šefice!!!!  :mrgreen:

Batina je još daleko, stignemo se naspavati..... samo brine me to što je isti vikend kad je Batina i Sinj, a blizu Sinja su Vodice,..... možda napravim još jednu malu turicu..... :misli: premda bi voljela doći u Batinu, tu mi je pod nosom, a još nijedne godine nisam bila..... sramota..... :?

Šefice - kratko i jasno Batina. Nema se tu šta razmišljati!  :mrgreen: (y)
 
eto...definirala sve...
u petak 11-og oko 16h idemo sa šatorima na Zeleni Otok i fatamo poziciju za dobro zadržavanje do kraja moto susreta....nosim roštilj....meseko....gljive...tikvice....salatice....kruh ćemo u selu kupiti........
i tak do nedjelje imam namjeru uživati u Batini (kak ovo doooobrooooo zvuči  :mrgreen: )
 
crna_noc said:
eto...definirala sve...
u petak 11-og oko 16h idemo sa šatorima na Zeleni Otok i fatamo poziciju za dobro zadržavanje do kraja moto susreta....nosim roštilj....meseko....gljive...tikvice....salatice....kruh ćemo u selu kupiti........
i tak do nedjelje imam namjeru uživati u Batini (kak ovo doooobrooooo zvuči  :mrgreen: )
mala.... vataj mjesto za dva šatora... nosim mramornu ploču... nešto piva i pun kurac dobre volje ....  (y)
 
strasilo said:
mala.... vataj mjesto za dva šatora... nosim mramornu ploču... nešto piva i pun kurac dobre volje ....  (y)


znači treba nam mjesta za 4 šatora.... :wink: