motosusret u Batini

Haponja said:
Nadam se da kiša neće ovaj put upropastit susret i da se vidimo u Batini

P.S. Zašto se ne vidi ovaj susret na  popisu na početnoj stranici foruma pod nadolazeći događaji ?  Admin na posao  :mrgreen:


ja se isto nadam :moli:
 
crna_noc said:
odo ja platit misu da ne bude kiše
ja mislio da ćeš uplatiti da ja dođem pa se sretnemo, ali nažalost nikao ne mogu, nisam kod kuće.... a rado bi došao.
 
možda dukati neželi upaliti sada kad je malo zahladilo,pa se izvlači da nije kod kuće :misli:.......a skupit će se ekipa za guranje...........  :mrgreen: :mrgreen:
 
zeto said:
možda dukati neželi upaliti sada kad je malo zahladilo,pa se izvlači da nije kod kuće :misli:.......a skupit će se ekipa za guranje...........  :mrgreen: :mrgreen:
ma nije, idem se dodvoravati punici...možda kapne nešto za servis..il bar da kupi zadnju gumu....
 
bol me dupe moje velko oš ti doć il ćeš se ulizivat punici... :jesus:

men će biti dobro :jesus:
 
miro said:
ma nije, idem se dodvoravati punici...možda kapne nešto za servis..il bar da kupi zadnju gumu....



evo vidite ljudi,treba čovijeku pomoć........došao bi,al nema zadnje gume,imam ja neki,neznam da li bi ti odgovarala, 17coli je.......a širina.....hmmmmm,jedna je 2.50 coli,a druga 2.75,e sada neznam,za prvu ruku dobro...... 8)
 
zeto said:
evo vidite ljudi,treba čovijeku pomoć........došao bi,al nema zadnje gume,imam ja neki,neznam da li bi ti odgovarala, 17coli je.......a širina.....hmmmmm,jedna je 2.50 coli,a druga 2.75,e sada neznam,za prvu ruku dobro...... 8)


imam ja rezervnu od tica.... :LOL:
 
crna_noc said:
bol me dupe moje velko oš ti doć il ćeš se ulizivat punici... :jesus:

men će biti dobro :jesus:
ak te boli dupe to onda znači da il ti je svejedno dal dolazim il ne il si pak dobila velikom batinom po guzi.... al onako...znaš....
 
crna_noc said:
:jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:
što znače te face? hajde objasni mi..... znaš da sam muško ida slabo shvaćam.....žene.....
 
miro said:
što znače te face? hajde objasni mi..... znaš da sam muško ida slabo shvaćam.....žene.....

znači da ti neću reći što mi je ili nije drago il za što me boli dupe :jesus: :jesus: :jesus:
 
crna_noc said:
znači da ti neću reći što mi je ili nije drago il za što me boli dupe :jesus: :jesus: :jesus:
to me sad već brine, jer ništa te košta da mi kažeš da te baš briga što neću  doć..... jer to već znači da te je briga.... a to nikud ne vodi....
 
miro said:
to me sad već brine, jer ništa te košta da mi kažeš da te baš briga što neću  doć..... jer to već znači da te je briga.... a to nikud ne vodi....


si ti siguran da ti nisi tvoja žena,a da je tvoja žena u stvari ti....tj. vi da ste se zamjenili nekako? :misli: :shock:
 
Pripreme......samo da nas vrijeme posluži, crna; upoznao sam lika koji ima vikendicu na zelenom otoku, tako da offspring može i tamo pajkiti, btw, pozdrav svima!
 
sherppa said:
Pripreme......samo da nas vrijeme posluži, crna; upoznao sam lika koji ima vikendicu na zelenom otoku, tako da offspring može i tamo pajkiti, btw, pozdrav svima!


e....oćel moje čedo dobit mjesta u vikendici???
 
sherppa said:
Pripreme......samo da nas vrijeme posluži, crna; upoznao sam lika koji ima vikendicu na zelenom otoku, tako da offspring može i tamo pajkiti, btw, pozdrav svima!
gdje si Lega ... ideš i ti ? ...  (y) (y)
 
iskreno se nadam...u poslu sam do guše....forsiram na sve strane...poludio sam zbog Vukovaroši...ako nedojdem u Batinu sve saljem u qurac
 
sherppa said:
iskreno se nadam...u poslu sam do guše....forsiram na sve strane...poludio sam zbog Vukovaroši...ako nedojdem u Batinu sve saljem u qurac
jel i mene... jel i mene...  :jesus: