motosusret u Batini

Zorro said:
,,jebateeeeeeeeeeee,,pa nisam ni znao za ovu temuz,,a ono več 5 stranica,,i to "fajn" off topica  :palacdolje: :jesus:  :mrgreen:

krenuh , dodjoh i popih pivo sa ekipom.
znaci vidimo se u Batini
 
Evo i letak.
U Batini je svake godine sve bolje,samo da nas kisa ne zajebe..
 
za sad mi idemo sa 4 šatora i strašilov ...šator...ak bude kiše bježimo u aute :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Ja spavam u autu, što dalje od Strašila  :LOL: :LOL:
 
Kiša... nema veze. Kiša je dio naših života, moramo naučit živit sa njom. I prošle godine, a i ove, već ni neznam koliko puta smo pokisnuli idući na moto susuret, moralo je padat, pa makar jedan pljusak, pa šta? Obučemo kabanice i vozi dalje (istina, sa puno manje uživancije, ali šta je, tu je), a kad se stigne na cilj, kao što kažete i vi, imamo šatore, imamo tulum pod pivskim šatorom, napijemo se(eventualno... možda... slučajno... :D), i opet nam je dobro (već koliko može biti po kiši).
Mi idemo i danas na moto susret (Abaliget, Mađarska), a sigurno idete i vi negdje. Možda pokisnemo, možda i ne, ali to neće utjecat na konačnu odluku idem - ne idem. Naravno da IDEM !!!  (y)

... a ni na vozačkoj dozvoli ne piše da važi samo kad je sunčano  8)

Sretan put svima!!!
Pozdrav
 
strasilo said:
dream baby... dream...  :jesus:
Ako opet ne budeš urlikao prije spavanja i hoću  :LOL: :LOL:
 
demza said:
domino, oce bit sta od zzr-a?

99%
u poedjeljak idem ujutro ili poslije podne nadam se po njega
 
domino said:
99%
u poedjeljak idem ujutro ili poslije podne nadam se po njega
,,, :shock: ,,de me nemoj hebat,,,eeeee lega,,svaka ćasa ak to realiziraš  (y) :piva:
 
pleme je zasjedalo i odlucilo da se mora nesto uzeti.
sad jos samo da se cujemo i kazemo kad dolazimo po njega i sredimo papirice i  :biker:






pa u batini  :piva:
 
domino said:
pleme je zasjedalo i odlucilo da se mora nesto uzeti.
sad jos samo da se cujemo i kazemo kad dolazimo po njega i sredimo papirice i  :biker:






pa u batini  :piva:
znači, mi se čujemo u pon ili uto ? ...  (y)
 
tako nekako (y)
 
Nadam se da kiša neće ovaj put upropastit susret i da se vidimo u Batini

P.S. Zašto se ne vidi ovaj susret na  popisu na početnoj stranici foruma pod nadolazeći događaji ?  Admin na posao  :mrgreen: