'Mudima zaprašuju ceste' (Turska-uzduž i popreko-..Cappadocia)

Krasan djir , uz napomenu da je šteta što si Grčkom samo protutnjao!  (y)
 
Super, ali ne prošetati Istanbulom... :misli:
U svakom slučaju lijep djir, malo nategnut, ali lijep... (y)
 
svaka čast prijatelju. Ovo se zove đir  (y) (y) (y)
 
Uf, lude fotke  (y)

Znači, samo tank torba i pauk, bez kofera  :shock: :misli: Svaka čast na minimalizmu!
 
Sve to vidio, doduše priznajem ne motorom.

Lovely! Very lovely!  (y)
 
Dobra tura! Taman sam Daneka uvjerila da u sličnu turu ne možemo ugurat i 4 dana Cipra! (mi imamo na raspolaganju 14 dana), a kad ti odvalio ovo u 7 dana! :misli:
Btw. jel znaš ima li još iz kojeg grada trajekt za Cipar, osim Tasucu?
Za turu (y)
Ljiljana
 
danek said:
Dobra tura! Taman sam Daneka uvjerila da u sličnu turu ne možemo ugurat i 4 dana Cipra! (mi imamo na raspolaganju 14 dana), a kad ti odvalio ovo u 7 dana! :misli:
Btw. jel znaš ima li još iz kojeg grada trajekt za Cipar, osim Tasucu?Za turu (y)
Ljiljana

:misli: da nema!! ja sam u Mersin-u pita...no u mersinu je samo za teretni transport luka!!
onda sam oša u Tasacu i trajek je 70 eura do Cipra!  :?
No kako nisam ima vezu za Atenu! tj:za Rodos pa dalje vamo prema Jadranu....odusta sam ((Možda veza i postoji  :misli: sa Cipra prema Ateni i Grčkoj!! no Turčin veli da su političke veze loše, pa da samim time i nemaju dalje vezu za grčku! Sad možda sa grčke strane postoji i "sigurno vozi" ali nisam tio riskirat  :misli:  :wink: ))

, i oša obalom skroz do Cesme...pa sam se tu raspitiva za trajekt kojim bi oša do Ancone, Peseara, ili Bari-a - pa onda preko za Split ili Bar u CG...
No trajekt za tako dugu turu vozi samo jednom nediljno(iz Cesme)!  :( pa sam mora ić na Hios i sa Hiosa za Atenu(Pireas) i onda odvalia Grčku i Albaniju u komadu!!!!  :mrgreen:

...evo ti otprilike kako trajektne veze izgledaju(turska-grčka)!


 
svaka čast. mislim da je zbog ovakvih tura i bolje kaj nisi kupio zeca.  (y)
 
gloginjaR said:
No Turska je skupa, što me je malo iznenadilo!  :shock:

Bravo na djiru! :)

Koliko je sada litra benzina u Turskoj?
Prosle godine je bila oko 10-11kn, ovisno gdje se tanka. :)
 
ZoltanBB said:
Bravo na djiru! :)

Koliko je sada litra benzina u Turskoj?
Prosle godine je bila oko 10-11kn, ovisno gdje se tanka. :)


:shock:  katastrofa.  :palacdolje: (mislim na cijenu benzina)
 
Legendo,svaka čast na odabiru rute !!!  (y) (y) (y)
Inače gorivo je u Turskoj oko 1,60 € :(
 
crnka said:
:shock:  katastrofa.  :palacdolje: (mislim na cijenu benzina)

Jos jedan sokantan detalj: za motocikle vrijedi generalno ogranicenje na max. 80km/h (da, vrijedi i za autoceste). :)