Murija uzela motor!?

Status
Not open for further replies.
to sa murjom i cross motorom je stara priča i oni jadnici nikako da shvate da ti motori nemaju ni papire ni tablica
nego jesu ti vratili motor?
 
hondamoto said:
definitivno ne smiješ voziti na strane table :palacdolje:
ukoliko si upoznat s time sto mene zanima...mogli bi to uzivo malo razglabat sto me zanima  :misli: :mrgreen:
postoji jos neke opcije....
strsljenko,motori su uredni i s papirima,samo trebam naci alternativu kako da JA dodjem do njih na ....koliko toliko legalan nacin  (y)
 
VooDoo said:
ukoliko si upoznat s time sto mene zanima...mogli bi to uzivo malo razglabat sto me zanima  :misli: :mrgreen:
postoji jos neke opcije....
strsljenko,motori su uredni i s papirima,samo trebam naci alternativu kako da JA dodjem do njih na ....koliko toliko legalan nacin  (y)

pa svaku (robu) motor mozes u principu legalno uvesti...na granici ga prijavis za carinjenje, platis carinu i porez i eto ti legalan neregistriran motor u HR...

Jest da vjerovatno neces dobiti homolagaciju ali ti ga nitko nece uzeti ako te murija zaustavi vec ces spadati pod kategoriju 'neregistriran'.
 
postoji legalan naćin uvoza kros motora , fiktivna donacija za takmićara preko kluba ,neplaća se carina , porez ni trošarina.Takav motor definitivno nesmije na cestu no ima uredne papire. Cjelokupan trošak uvoza je malo strpljenja i par sto kuna za troškove špedicije.Moraš imati licencu i biti u klubu. (y)
 
STRSLJAN said:
to sa murjom i cross motorom je stara priča i oni jadnici nikako da shvate da ti motori nemaju ni papire ni tablica
nego jesu ti vratili motor?
Ma hajde!
Daj nam to neukima objasni!
Prodaju se u salonima bez računa ispod pulta?  :mrgreen:
 
No dobro konačno si izvukao motor! Vidim malio je trajalo ali znači da nisi povuko ljude tamo motor bi završio na njihovoj dražbi u raspadnutom stanju Iako vidim da je njegovo stanje i ovako upitno jer ga još nisi dobio a i davno je to bilo Moglo bi tu još svašta bit (čitaj-falit) Svejedno puno sreče! :starac:
 
BlackVelvet said:
bolje ti je rješiti neki papir da opet ne dođeš u ovakvu situaciju

Pa nemre imati "neki" papir. Ili regat motor ili ne. Odnosno imati motor sa valjanim papirima ili bez papira. Čudno mi je samo, ako je MUP utvrdio porijeklo, zašto se nebi mogli ishodovati papiri koji pripadaju uz taj motor. Pa nije to nuklearna glava projektila prošverana od Rusa.. :shock:
 
BobaCH said:
Pa nemre imati "neki" papir. Ili regat motor ili ne. Odnosno imati motor sa valjanim papirima ili bez papira. Čudno mi je samo, ako je MUP utvrdio porijeklo, zašto se nebi mogli ishodovati papiri koji pripadaju uz taj motor. Pa nije to nuklearna glava projektila prošverana od Rusa.. :shock:

ma da mu MUP napravi neki papir da više nema ovakvih problema, nešto u vidu potvrde.
 
BlackVelvet said:
ma da mu MUP napravi neki papir da više nema ovakvih problema, nešto u vidu potvrde.
dobro, to je o.k. kaj veliš. Ionako će dobiti zapisnik pa se iz njega može iščitati da motor nije maznut. Ali sa time nemreš na regu. Na to sam mislio.
 
kico.sb said:
neznam , ja znam da cu to prodat.. pa nek neko ganja dje nema murije ... i netko ko nece imat vremena stajat sastrane i pricat s drugim dok murija se voza :D

kolko love???
 
evo pito sam uz motor da mi daju neko uvjerenje da je s motorom sve u redu .. i reko je da mozda moze i tako i trebao bi dati cak 20kn za taksu za to uvjerenje..  :D
 
Najgora stvar je kada se desi ovakva stvar da nemaš benge ili počne motor neš srat i onda ne možeš pobjeć toga me uvijek bilo strah,ja se vozim i sa reganim i sa nereganim normalno,ali znam jedno ne stajem panduru ni sa reganim a još manje sa nereganim uvijek on nešto nađe šta će mi napisat tako da kad pokaže lizalicu mahnem i ja njemu da ne ispadnem nekulturan :LOL: :LOL:
 
Black is back said:
Najgora stvar je kada se desi ovakva stvar da nemaš benge ili počne motor neš srat i onda ne možeš pobjeć toga me uvijek bilo strah,ja se vozim i sa reganim i sa nereganim normalno,ali znam jedno ne stajem panduru ni sa reganim a još manje sa nereganim uvijek on nešto nađe šta će mi napisat tako da kad pokaže lizalicu mahnem i ja njemu da ne ispadnem nekulturan :LOL: :LOL:

'bemti...Ti si neki opasan lik u svom selu, ha?  8)
 
BobaCH said:
'bemti...Ti si neki opasan lik u svom selu, ha?  8)
Nisam ja sam normalan u svom selu,samo se vozim i ne volim sa me tlače ljudi u plavom :mrgreen:
 
BobaCH said:
Tak vele i ovi kaj provaljuju u kioske... 8), što bi po tvome značilo...?  8)
to bi znacilo da odu tlacit lopove, dilere, ove sta su pokrali RH a glume gospodu a nas koji uzivamo u voznji na motoru i jedino jos to imamo,, malo manje maltetiraju (y)
 
Ne kužim kako "vas" stalno maltretiraju i tlače? (panduri)
Kak mene i moje frendove, i nikoga koga ja znam osobno i sa kim se vozim, nitko ne maltretira, ne tlači...Kaj to zaj3bavaju samo određenu populaciju ili kaj?  8)
 
Status
Not open for further replies.