murija zaustavlja !!!

Status
Not open for further replies.

badja

New member
Evo, gledam plavce na Av. Dubrava, kod Retkovca, jedan zaustavlja i šalje drugom na pregled, svaki, al svaki motor i skuter koji naiđe. Vrag mi nije dao mira, jar radim 100 m dalje i parkiran sam sa motorom bez tablica i par stotina db buke, i odem ja do njih da ih pitam kaj to oni rade. Nisu iz prometne već iz pu Dubrava i kontroliraju buraz doslovno sve osim buke. Tipu je čak okreto i gledo kacigu, što mi nije jasno zašto, gleda naljepnicu jel je zaljpljena, sve papire...
 
badja said:
Evo, gledam plavce na Av. Dubrava, kod Retkovca, jedan zaustavlja i šalje drugom na pregled, svaki, al svaki motor i skuter koji naiđe. Vrag mi nije dao mira, jar radim 100 m dalje i parkiran sam sa motorom bez tablica i par stotina db buke, i odem ja do njih da ih pitam kaj to oni rade. Nisu iz prometne već iz pu Dubrava i kontroliraju buraz doslovno sve osim buke. Tipu je čak okreto i gledo kacigu, što mi nije jasno zašto, gleda naljepnicu jel je zaljpljena, sve papire...
da nije bila neka pljacka pa bezanija sa dvotockasem :misli:
 
badja said:
Evo, gledam plavce na Av. Dubrava, kod Retkovca, jedan zaustavlja i šalje drugom na pregled, svaki, al svaki motor i skuter koji naiđe. Vrag mi nije dao mira, jar radim 100 m dalje i parkiran sam sa motorom bez tablica i par stotina db buke, i odem ja do njih da ih pitam kaj to oni rade. Nisu iz prometne već iz pu Dubrava i kontroliraju buraz doslovno sve osim buke. Tipu je čak okreto i gledo kacigu, što mi nije jasno zašto, gleda naljepnicu jel je zaljpljena, sve papire...

Gdje točno??
Kod bile ili??
 
Nije to tako samo u Zagrebu. Danas u cijeloj Sisačko-moslavačkoj županiji imaju akciju na motoriste.  :troll:

A kad bolje razmislim, bolje i danas nego sutra.  :mrgreen:
 
Znači, danas se vozim biciklom  :bicikler:
Fala na informaciji  (y)
 
Ne kužim čemu se čudite... tome što su se počele kontrolirati i sve one stvari odavno opisane u zakonu kao zabranjene i kažnjive, a sada se i provjeravaju?...

Mislim da je u redu da se kažnjavaju mudraci koji prodaju građevinske šljemove i braincap pod kacige, koji misle da je njegovo legitimno pravo da za njegovu vožnju zna 5 okolnih naselja uz prometnicu... nema tu neke ekstra-akcije, počinje se i motocikle konstantno tretirati kao i automobile... znači, ako se autima gleda i kažnjava sve, zbog čega ne bi i motociklima?

BTW, svaka kaciga mora biti homologirana za učešće u cestovnom prometu, a što se dokazuje adekvatnom naljepnicom sa šifrom.

I svaka područna postaja najnormalnije smije raditi po svim poslovima opisanima u Zakonu kao policijskim poslovima, tj, po prometu mogu raditi SVI policijski službenici i sve postaje, nije to ekskluziva prometne policije...
 
Evo frenda sa Aprilabase foruma zaustavilo (tj. već je stao ispred firme kod hipodroma) pokupila ga dva pandura na motorima  , uzeli papire i odveli na Velesajam na mjerenje buke iz spulje  :palacdolje: pušing 700 kuna !

http://apriliabase.com/aprilia/forum/index.php?topic=8270.msg96992#msg96992
 
sta se cudite....drzavi treba lova....a gdje ce udarit nego po najslabijoj karici...."narodu"...Jos jedan apsurd ove nase vlade...i vlasti.... :palacdolje:
 
jedimaster said:
Evo frenda sa Aprilabase foruma zaustavilo (tj. već je stao ispred firme kod hipodroma) pokupila ga dva pandura na motorima  , uzeli papire i odveli na Velesajam na mjerenje buke iz spulje  :palacdolje: pušing 700 kuna !

http://apriliabase.com/aprilia/forum/index.php?topic=8270.msg96992#msg96992

Po ovome šta sam pročitao, znači, samo treba skinuti pločicu gdje piše koliko db je dozvoljeno i nikome ništa.  :misli:
Sumnjam da će to funkcionirati.
 
Sledgehammer said:
Ne kužim čemu se čudite... tome što su se počele kontrolirati i sve one stvari odavno opisane u zakonu kao zabranjene i kažnjive, a sada se i provjeravaju?...

Mislim da je u redu da se kažnjavaju mudraci koji prodaju građevinske šljemove i braincap pod kacige, koji misle da je njegovo legitimno pravo da za njegovu vožnju zna 5 okolnih naselja uz prometnicu... nema tu neke ekstra-akcije, počinje se i motocikle konstantno tretirati kao i automobile... znači, ako se autima gleda i kažnjava sve, zbog čega ne bi i motociklima?

BTW, svaka kaciga mora biti homologirana za učešće u cestovnom prometu, a što se dokazuje adekvatnom naljepnicom sa šifrom.

I svaka područna postaja najnormalnije smije raditi po svim poslovima opisanima u Zakonu kao policijskim poslovima, tj, po prometu mogu raditi SVI policijski službenici i sve postaje, nije to ekskluziva prometne policije...
potpisujem, bilo je i vrijeme 8)
 
bmw m 5 said:
sta se cudite....drzavi treba lova....a gdje ce udarit nego po najslabijoj karici...."narodu"...Jos jedan apsurd ove nase vlade...i vlasti.... :palacdolje:

S obzirom koliko je rigorozna i temeljita policija u Njemačkoj, i to tako traje dugi niz godina - koliko tek Njemačkoj državi treba love?  :LOL:
 
jbg za 40 min idem na posao   :palacdolje:

i nisam te bas polovio di gamad stoji  :mrgreen: Pozdrav tebi na 10 dana, dok ne proučiš pravila foruma.

al neka stoji ........ako me budu opet je*ali zbog blokade ( skinul sam je  )
ima da odem na slavonsku i vozam se 30 km/h i to cjeli vikend gore / dolje ........
mislim da ce njima prije dosadit nego meni ................


a ako mi table skinu ....pih pa nije kraj svijeta, znam ljude koji auto nisu regali godinama ......a jos se voze  :jesus:



sledge imam par pitanja za tebe ....
1 zasto onda ne zaustavljaju sve ...ukljucujuci i tatine sinove koji voze npr. golfa s hrpom spojlera i imaju bog zna kakav auspuh koji buci 2 puta vise od moje kosilice ?

2 te zasto se takve stvari ne rade od pocetka ?

3 sto ako sam skinul sve nalje s kacige ? ( ukljucujuci i neku s brojevima  ) jbg bile su ni ruzne  :?
 
CheCola said:
kaj se svi hvataju za Njemačku??? rješimo prvo nama njemački standard.... :jesus: :jesus:

(y) (y)  bravo, to nitko nikada ne  želi prepisivati, a pogotovo ovi koji zakone kroje kak i "gore" a ceste su nam kak i dolje......po Africi.....  :mrgreen:
 
mrgud_sk said:
Po ovome šta sam pročitao, znači, samo treba skinuti pločicu gdje piše koliko db je dozvoljeno i nikome ništa.  :misli:
Sumnjam da će to funkcionirati.

pa kolko ja znam to pise na plocici sa brojevima motora..ako se to skida ko da je motor ukraden.
 
Status
Not open for further replies.