murija zaustavlja !!!

Status
Not open for further replies.
konacno , ma TREEEBA stat na kraj tim mangupima na bucnim motorima  :starac: celavim gumama , ne podmazanim lancima ...

moja hrvatska  :inlove:  pa ni jedna zemlja ne brine toliko o svojim građanima
 
kroko said:
(y) (y)  bravo, to nitko nikada ne  želi prepisivati, a pogotovo ovi koji zakone kroje kak i "gore" a ceste su nam kak i dolje......po Africi.....  :mrgreen:

Nisi nikad vozio u Belgiji da se primjetiti iz tvog posta a probaj se provozati bez tablice,krpa viri iz gume i auspuh sa vise DB neg GP motori u Belgiji pa ces kaznu platit 700€ a ne Kuna i to na licu mjesta  :mrgreen:
 
CheCola said:
kaj se svi hvataju za Njemačku??? rješimo prvo nama njemački standard.... :jesus: :jesus:

Kad dobijes Njemacki ili neki drugi EU standard onda ces palkat za sadasnjim hrvatskim standardom.Ko god je iz NL iso na odmor u HR kaze kako vi imate vise nego oni Oolandezi.Velike kuce ,skupa auta i motori svi u kaficima i to svaki dan a ne samo vikendom  8)
 
..neka, neka..ja sam jučer pao na tehničkom zbog dotrajalih brisača i zato kaj mi felge malo strše od ruba blatobrana, i oni su malo stisnuli...e kada bi svi radili svoj posao kako treba bilo bi nam puno puno bolje  8)
 
CheCola said:
kaj se svi hvataju za Njemačku??? rješimo prvo nama njemački standard.... :jesus: :jesus:
(y) Upravo tako...kad ja budem imao placu ko u njemackoj...tad mi nece bit iproblem dati 100 eura za kaznu glasnog auspuha....Svi bi mi europske standarde...kad treba lovu uzeti....a kad treba dati...e onda...je i balkan dobar. Ako je moj auspuh 8 godina bio ispravan...i nikad problema pri redovitim kontrolama prometa...sad odjednom se netko sjetio da taj isti auspuh vise ne valja ??? To je kako vjetar puse...Sutra ce nesto drugo izvuci na vidjelo dana. Kad se budemo izvukli iz recesije..kada nas covjek bude bio u stanju zivjeti normalno i kvalitetno od postenog rada....tada necu imati nista protiv da se takvi zakoni pocmu i primjenjivati...sad se svi odjednom drze zakona ko pijan plota...wow.... :LOL:
 
Mocippaldi said:
Kad dobijes Njemacki ili neki drugi EU standard onda ces palkat za sadasnjim hrvatskim standardom.Ko god je iz NL iso na odmor u HR kaze kako vi imate vise nego oni Oolandezi.Velike kuce ,skupa auta i motori svi u kaficima i to svaki dan a ne samo vikendom  8)
Mocippaldi said:
Nisi nikad vozio u Belgiji da se primjetiti iz tvog posta a probaj se provozati bez tablice,krpa viri iz gume i auspuh sa vise DB neg GP motori u Belgiji pa ces kaznu platit 700€ a ne Kuna i to na licu mjesta  :mrgreen:

Nisam se vozio po Belgiji........onda nam je jedino rješenje da odustanemo od Europe...koji ce nam k...... i imat ćemo i dalje slobodu he he a ne da nas maltretiraju na sve načine, (mislim na motocikliste) ovaj puta........  (y)
 
Mocippaldi said:
Kad dobijes Njemacki ili neki drugi EU standard onda ces palkat za sadasnjim hrvatskim standardom.Ko god je iz NL iso na odmor u HR kaze kako vi imate vise nego oni Oolandezi.Velike kuce ,skupa auta i motori svi u kaficima i to svaki dan a ne samo vikendom  8)

Okrutna istina (y) Ovdje su ti svi pametni ali im je uvijek netko
drugi za sve kriv, ponajviše država.  :mrgreen: Još dobro funkcioniramo
kad se sve zbroji.
 
bmw m 5 said:
sta se cudite....drzavi treba lova....a gdje ce udarit nego po najslabijoj karici...."narodu"...Jos jedan apsurd ove nase vlade...i vlasti.... :palacdolje:

Otkad je apsurd provođenje zakona, koji BTW odavno postoje kao zakonske odredbe, i ti si ih se obvezan pridržavati??  :shock:

Pa nije to nešto izmišljeno preko noći...  :shock: :shock:

To je ista stvar kao da se čudiš kažnjavanju za prolazak kroz crveno, veliku brzinu ili alkohol, samo što je riječ o stvarima koje su se rjeđe kažnjavale... svakoj državi treba lova, čak i puno više negoli nama, a koliko treba našoj - dobro je da ne postupa desetak puta gore i strožije... možda bi volio živjeti u Velikoj Britaniji?  :wink:

Sve te stvari pišu u zakonu odavno, a sada kada se taj zakon konačno provodi (BTW, reci mi zemlju u kojoj to nije na snazi?...  8) ), onda je odmah - "apsurd"...
 
bmw m 5 said:
sta se cudite....drzavi treba lova....a gdje ce udarit nego po najslabijoj karici...."narodu"...Jos jedan apsurd ove nase vlade...i vlasti.... :palacdolje:

kakav apsurd?  :LOL: pa jebo, smiju li nam oni išta uopće bez da se digne kuka i motika? Nego nas treba pustit sve da budemo ko u mad maxu, da da... :LOL: Ne sjećam se da su ikad ikome napisali nešto a da je imao uredan motor i papire, eto ako ima takvih nek se slobodno jave  (y)
 
Mocippaldi said:
Kad dobijes Njemacki ili neki drugi EU standard onda ces palkat za sadasnjim hrvatskim standardom.Ko god je iz NL iso na odmor u HR kaze kako vi imate vise nego oni Oolandezi.Velike kuce ,skupa auta i motori svi u kaficima i to svaki dan a ne samo vikendom  8)

to ti je već drugi par opanaka, kad uvijek moramo biti bolji od susjeda, nemre on imat veći auto/kuću od mene, ali to je ionak sve prividno.... ja gledam ekipu po kvartu skoro da žive u barakama ali bitno je da je auto od 20k+€ u dvorištu
 
Sledgehammer said:
Otkad je apsurd provođenje zakona, koji BTW odavno postoje kao zakonske odredbe, i ti si ih se obvezan pridržavati??  :shock:

Pa nije to nešto izmišljeno preko noći...  :shock: :shock:

To je ista stvar kao da se čudiš kažnjavanju za prolazak kroz crveno, veliku brzinu ili alkohol, samo što je riječ o stvarima koje su se rjeđe kažnjavale... svakoj državi treba lova, čak i puno više negoli nama, a koliko treba našoj - dobro je da ne postupa desetak puta gore i strožije... možda bi volio živjeti u Velikoj Britaniji?  :wink:

Sve te stvari pišu u zakonu odavno, a sada kada se taj zakon konačno provodi (BTW, reci mi zemlju u kojoj to nije na snazi?...  8) ), onda je odmah - "apsurd"...
cudo vrijeme su nasli za provodenje zakona....gdje su do sad bili....U ovo najgore vrijeme oni su se sjetili dosljedno provoditi zakon....Dobri samaritanci...nema sta.
 
bmw m 5 said:
(y) Upravo tako...kad ja budem imao placu ko u njemackoj...tad mi nece bit iproblem dati 100 eura za kaznu glasnog auspuha....Svi bi mi europske standarde...

Tko svi????????? U ovoj državi 90% ljudi moli Boga da budemo što dalje od
EU standarda... Budite bar malo objektivni.  :mrgreen:
 
aurellie said:
kakav apsurd?  :LOL: pa jebo, smiju li nam oni išta uopće bez da se digne kuka i motika? Nego nas treba pustit sve da budemo ko u mad maxu, da da... :LOL: Ne sjećam se da su ikad ikome napisali nešto a da je imao uredan motor i papire, eto ako ima takvih nek se slobodno jave  (y)
pricamo o auspusima....koji su montini na uredne motore...registrirane...odrzavane....Koj crni mad max... Ti ces izgleda staviti na svoj motor stock auspuh....zar ne... :mrgreen:
 
AnteK said:
Tko svi????????? U ovoj državi 90% ljudi moli Boga da budemo što dalje od
EU standarda... Budite bar malo objektivni.  :mrgreen:
nebi se bas slozio da je tako, prije bi se reklo da je obratno
 
bmw m 5 said:
pricamo o auspusima....koji su montini na uredne motore...registrirane...odrzavane....Koj crni mad max... Ti ces izgleda staviti na svoj motor stock auspuh....zar ne... :mrgreen:

Pa koji je onda problem, čega ih je onda strah ako je sve uredno? A da, strah ih je da se više neće čut kad osjete potrebu vozit motor ili skuter u 3 sata ujutro kroz turističko naselje. Bože moj nepravde  :LOL:
 
bmw m 5 said:
pricamo o auspusima....koji su montini na uredne motore...registrirane...odrzavane....Koj crni mad max... Ti ces izgleda staviti na svoj motor stock auspuh....zar ne... :mrgreen:
bmw mislim da si malo omašio fudbal al dobro svako ima pravo tupit svoje
 
zaprudanec said:
nebi se bas slozio da je tako, prije bi se reklo da je obratno

Je, je, pitaj držane službenike, mlade umiovljenike, branitelje, kojekakve
socijalne kategorije i slično što misle. Svi misle da će se ulaskom u EU,
kao takvim nešto bitno popraviti. Prvo treba povući neke nepopularne
mjere koje ovdje još nitko nije napravio. Ono što ćeš dobiti jest više
rada za iste pare, tj. i ovo što sada primaš treba zaraditi.  :mrgreen:
Ali sada ulazimo u sferu koja nije zaustavljanje murije, pa nećemo
kvariti temu.
 
CheCola said:
kaj se svi hvataju za Njemačku??? rješimo prvo nama njemački standard.... :jesus: :jesus:
A za to bi prvo trebali početi od sebe. Kulture, poštovanja...
 
IceTea said:
sledge imam par pitanja za tebe ....

1 zasto onda ne zaustavljaju sve ...ukljucujuci i tatine sinove koji voze npr. golfa s hrpom spojlera i imaju bog zna kakav auspuh koji buci 2 puta vise od moje kosilice ?

2 te zasto se takve stvari ne rade od pocetka ?

3 sto ako sam skinul sve nalje s kacige ? ( ukljucujuci i neku s brojevima  ) jbg bile su ni ruzne  :?

1. Zaustavljaju sve, samo je svaka ta kontrola selektivna, što znači da pod nju potpadaš po principu "imaš sreće - nemaš sreće"... no mislim da je izloženost kontroli i oku policajca ponajprije kriv sam vozač, koji svojim načinom vožnje, neopremljenošću, bukom, neimanjem tablice itd itd najviše privlači pažnju na sebe. Iako nemam nikakvih obilježja na sebi ili motociklu koji bi ukazivali da sam policajac, mogu reći da sam brdo puta prošao sam, ili u grupi od nas dvoje ili više, i da me nikada nije zaustavljao policajac, dok ljude oko mene je, kao i one ispred ili iza mene u prometu, a da nismo bili u istoj grupi ili nas se moglo povezati da vozimo zajedno.

Jednostavno, nije da se "bojim" policije, nego "ne serem tamo gdje tome nije mjesto, vrijeme i način"... a to je stvar osobne pameti i samokontrole, na čemu savjetujem i tebi i svima da porade na tome. I znam brdo ljudi koji isto nisu nikada, ili već dugi niz godina, imali ikakvog dodira sa policijom, iako voze dugo i rade vrlo solidne kilometraže.

I policajci su samo ljudi, pa se stavi u njihovu kožu, i probaj zamisliti tko bi i sa čime privukao tvoju pažnju da stojiš pokraj ceste... jasno da majmunos, koji stiže kao sotona da ga čuju tri kvarta, koji divlja, vozi prebrzo, vozi slalom, nema tablice ili su iste skrivene ili jako slabo vidljive itd itd - ima sve šanse izvući "glavni zgoditak" - razgovor ugodni sa policajcem...  :wink:

Na tebi je da sam sebe dovedeš u red i situaciju da budeš neupadljiv.

2. Kakvog početka? Hoćeš reći da ako se to nije provjeravalo do sada, da ne treba ni odsada?  :shock:

3. Te nalje nisu izvana, nego uvijek iznutra, a kao drugo nisu nalje, nego najčešće tekstilna etiketa kao na potiljku majice... i kad su unutra, nemaš izgovor da su ti ružne, no ne znam kakvu kacigu imaš da bi uopće prodavao takve spike... ako imaš evidentno moto-kacigu, integralku ili jet-kacigu, nitko te za tu nalju neće ni pitati... no ako misliš prodavati žute Baumax kacige od 27 kuna pod ispravnu kacigu za motocikl, zoveš Houston - imaš problem...
 
Status
Not open for further replies.