MZ 250etz

Gato said:
Prvi je preskup, (za te novce vec kupis ozbiljan motor), drugi nije ni blizu ovoga na koji sam ti dao link.
Ja bih na tvom mjestu kupio sto mladji i u sto originalnijem stanju, jer ces takav jednom lakse prodat, a uvijek ga sama mozes customizirat po zelji. Ovaj navedeni vec ima i nesto bitne i korisne opreme, kvalitetne gume, regu, a stanje je blizu originalnom.
No da ne ispadne da kvarim nekome prodaju ili te nagovaram, konacna odluka je tvoja. (y)
Ima i mišelinke  (y)
Eh, da ja onda bilo Michelinki za kupit  :( ... samo ono sranje od Baruma  :LOL:
 
xx-SB said:
Ima i mišelinke  (y)
Eh, da ja onda bilo Michelinki za kupit  :( ... samo ono sranje od Baruma  :LOL:

Pneumat,ili Pneumant ...tako se zvalo ono što je u originalu bilo gore.
Pa nije čak bilo ni tako loše...
 
PG said:
Pneumat,ili Pneumant ...tako se zvalo ono što je u originalu bilo gore.
Pa nije čak bilo ni tako loše...

Pneumant :mrgreen:, a nije bilo lose jer nismo ni znali za bolje. Bilo je bitno da je crno, okruglo i da nije skroz ćelavo. :LOL:
 
Imaš el. paljenje Rumunjske proizvodnje košata cca 50 EUR-a i nema brige oko paljenja. (Koriste ga englezi u njihovom MZ-kupu)!

http://www.bmzrc.org.uk - a i voze se majstor! (y)
 
izgleda da uzimam crnog ;)  mozda ima novijih/s originalnim djelovima, al ovo je bila ljubav na prvi pogled :p  ;)
tako da cekam malo ljepse vrijeme da odem po njega, ili da ga covjek doveze (reko da ga mozda moze dovest do zagreba ako ce se ic vozit :p )
 
at-at said:
izgleda da uzimam crnog ;)  mozda ima novijih/s originalnim djelovima, al ovo je bila ljubav na prvi pogled :p  ;)

Lubav je slijepa, ali budi volja tvoja.  :mrgreen: (y)
 
ovaj primjerak je puno puno bolje restauriran od E-90 kapa do poda  ...svakako znam da je E-90 teže i skuplje restaurirati i da ozbiljniji zahvati prelaze 10 000 kuna....



svakako  (y) (y) (y) (y)

 
dekli izgledaju dosta prirodno tj. oriđiđi. jeli to ostakljeno/pjeskareno ili još neka farba ili plastifikacija? pitam jer i sam tražim takav nekakav izgled
 
Kupili mz etz 250 pa skupljamo sve o njemu , slike , postere , ako neko zna korisne linkove , manual samo već nabavili , tražimo neku prednju masku pa ak neko ima ili mali givi , potražite po garaži
 
crna71 said:
Kupili mz etz 250 pa skupljamo sve o njemu , slike , postere , ako neko zna korisne linkove , manual samo već nabavili , tražimo neku prednju masku pa ak neko ima ili mali givi , potražite po garaži

pa zar nije taj vas emzo bio u kako vi kazete u "top stanju" :misli:,a sad se traze manuali, rotori, novi auspusi, dijelovi..izgleda da kod vas top stanje znaci srot ili sa otpada na naski :mrgreen:..ili baci kakvu slikicu da vidimo to cudo ili nista neverujemo :jesus:..mozda ga niste ni kupili nego samo zezate narod po forumu :LOL:
 
skupljamo sve od njega , prirastao srcu , postali fanovi , al to su ionako krampovi za večinu pa ak vam smetaju djelovi u garaži rado ih udomljujemo, naš nije u originalu , sve na njemu je uređeno po originalu pa je sad čak i bolji , jedino još idemo po novi auspuh u Mađarsku pa budu onda i slike , tolko nam se sviđa da idemo po još jednog uređenog u caffe racer stilu , jedino nismo naišli na model sa prikolicom , i taj bi odmah kupili, nije bitno u kakvom je stanju , već bi ga sredili , skompali smo se sa istomišljenicima i guštamo i raspravljamo , nismo vjerovali kakva je to ekipa , rannntan , ranntann , barem zaprašujemo komarce po kvartu
 
jednom sam kupio auspuh u madji,(ima to već godina)al imao neki limeni i svijetli ton,kad sam našao stari original,puno dublji i ljepši zvuk...al sve u svemu,dijelova za emzu nikad na odmet,uvjek valja imat što god pri ruci,pogotovo reglere...
kad ste kod zaprašivanja komaraca...
10361056_10201858919461246_4151550755263906061_n.jpg

kad su oba zajedno tuckala u mjestu,ništa se nije vidilo... :wink: a i mi smo bili ko napušeni... :shocked:

 
imam ih nekoliko, s prikolicom, a i nekoliko samih prikolica... pa ako vas zanima...
 
Barisa said:
jednom sam kupio auspuh u madji,(ima to već godina)al imao neki limeni i svijetli ton,kad sam našao stari original,puno dublji i ljepši zvuk...al sve u svemu,dijelova za emzu nikad na odmet,uvjek valja imat što god pri ruci,pogotovo reglere...
kad ste kod zaprašivanja komaraca...
10361056_10201858919461246_4151550755263906061_n.jpg

kad su oba zajedno tuckala u mjestu,ništa se nije vidilo... :wink: a i mi smo bili ko napušeni... :shocked:
evo još fanova ali slobodno vi otvorite vrata od garaže  (y)
 
olivox said:
imam ih nekoliko, s prikolicom, a i nekoliko samih prikolica... pa ako vas zanima...
javimo se na pp  (y)
 
ma to je radiona,nema garaže,od garaze smo napravili kuhinju... :angel:
ma koji fanovi,sunce ti kalaisano....nisam ja nikaki fan....,al eto silom prilika,jel,nije mi ništa drugo preostalo,dugi niz godina,već šarafat i dimit sa starim emzama...evo neki dan sam se ponovio u suzu,al sad su mi emze,nekako postale draže..imaju dušu.lagani ko skakavci....s njima je svaki imalo dalji put bio prava avantura...oćel krepat il neće (sam svoj majstor,dijelovi iz kućne radinosti isl..)kad sastavljaš od dva loša,jedan još lošiji,i to na kraju upali i vozi...eh niko sretniji...pa nek i krepa 20 km od kuće u 10 naveče... :D al opet se dovuče do kuće..
 
Barisa said:
ma to je radiona,nema garaže,od garaze smo napravili kuhinju... :angel:
ma koji fanovi,sunce ti kalaisano....nisam ja nikaki fan....,al eto silom prilika,jel,nije mi ništa drugo preostalo,dugi niz godina,već šarafat i dimit sa starim emzama...evo neki dan sam se ponovio u suzu,al sad su mi emze,nekako postale draže..imaju dušu.lagani ko skakavci....s njima je svaki imalo dalji put bio prava avantura...oćel krepat il neće (sam svoj majstor,dijelovi iz kućne radinosti isl..)kad sastavljaš od dva loša,jedan još lošiji,i to na kraju upali i vozi...eh niko sretniji...pa nek i krepa 20 km od kuće u 10 naveče... :D al opet se dovuče do kuće..

Ehhh, kako ovo evocira uspomene na rane osamdesete (proslog stoljeca  :mrgreen:) i moje pocetke... :0648: (y)

:LOL:
 
mene to asocira na mirnu reintegraciju krajem 90-tih..sirotinja,nemas ni za osnovne stvari po kući,a kamoli pošten motor i sve to...Aa onda si 10-tak godina stariji sigurno..samo se stidiš godina,jel ko i ja.. :wink:..kad me neko pita-ja odma imam puni 24,od onda više ne slavim rodjendane..to mi dosta... :azn: