Na novim R1300GS sad i relej anlasera mijenjaju

rekli su da je prošao period kada su servisirali pod garancijom besplatno
Oprosti, ali daj jos jednom procitaj ovo i onda mi reci kad si zadnji put vecu glupost procitao/cuo. Garancija je odredjena EU zakonima i ne mogu oni odredjivati da li ce naplatiti nesto sto je radjeno pod garancijom, jer je zakonom tocno odredjeno da ne smiju. Ako je tocno ovo sto si napisao i ako je platio, neka uzme odvjetnika i neka ih tuzi.
 
Oprosti, ali daj jos jednom procitaj ovo i onda mi reci kad si zadnji put vecu glupost procitao/cuo. Garancija je odredjena EU zakonima i ne mogu oni odredjivati da li ce naplatiti nesto sto je radjeno pod garancijom, jer je zakonom tocno odredjeno da ne smiju. Ako je tocno ovo sto si napisao i ako je platio, neka uzme odvjetnika i neka ih tuzi.
Oni te kontaktiraju da hitno dovezeš motor na pregled zbog sigurnosnog rizika bla bla. Dovezite u jedno od radionica od danas do 1. srpnja na besplatnu kontrolu i zamjenu, nakon toga isprintaju ti sto stranica zašto će te oderati. Također ako ne dođeš na vrijeme na pozvani pregled u Njemačkoj mogu javiti osiguranju pa da imaš zabranu upravljanja istog tog vozila, jave ti se iz Zulassungsstelle da im doneseš tablice dok ne dobiješ potvrdu npr. da je kardan zamijenjen i da imaš to papirnato potvrđeno od bmw-a.
 
Znam, i ja zivim u Njemackoj i vozim BMW-a. Prosao sam vec 3 puta kroz to i nisam ni centa nikad platio. Mislim da ti taj frend malo laze.
 
tak i ja velim za motor, pa me gvo napadne ko da nije jeo

Teško da ćeš pronaći iti jedan moj post u kojem pišem da je GS kao GS loš motor.
Ono što češ naći je generalno pljucanje po brendu i društevnoj pojavi GeeSitisa.
Motor, sam za sebe, u vakumu, je čisto ok.
 
da, zamalo si uspio, samo ti je vakuum nekak uletio :D

bit će si još gladan 😂
 
U 3 godine jedino što je bilo je to sa gumicom u kardan i softverom da oduzme gas kod skokova. Odrađeno uz redovni servis kad je došao na red bez ikakvih zadanih rokova i uz pismenu suglasnost da pristajem da se to napravi.
 
U 3 godine jedino što je bilo je to sa gumicom u kardan i softverom da oduzme gas kod skokova. Odrađeno uz redovni servis kad je došao na red bez ikakvih zadanih rokova i uz pismenu suglasnost da pristajem da se to napravi.
kaj te vrag tera da i skačeš z motorom, jesus
 
Ljudi dragi. Kraj svake rasprave o kvaliteti motora je postotak kvarova. A tu je BMW gori i od Royal Enfielda i Bajaja. BMW ima 40% "reliability score", pa čak i Harley ima tek 26 posto. Da ne spominjem "japansko smeće" s 11-15 posto kvarova... Znači skoro svaki drugi BMW koji izađe iz tvornice prdne u varićak zajamčeno.