Na zujalicu rs 50 makina od rs 125??

MARINO

Member
jeli itko to radio,zbog lancanika trebalo bi i zadnju vilicu stavit od rs 125 al cini mi se da bi makina od nsr 125 trebala normalno lec??
ima tko iskustva,vidio ista slicno...
 
mislim da je problem u položaju lanca,vjerujem da se sve može napraviti kada hočeš,samo je pitanje isplativosti......prvo sve to izgleda OK,nakraju kada sve staviš na papir,isplativost da je jednaka nuli,onda si super prošao,nego si u debelom minusu......bolje uzeti sve tvorničko i to je to,nema kemija kit ovaj,kit onaj.......najbolje je pravilo: ako imaš 50cc,i bude ti slabo uzimaj 125cc,ako ti je to slabo uzmi 250cc.......a dok ti staviš kit na 125cc i to se sve lijepo raspadne,bolje uzmeš 250cc 2T,i za razliku u trošku djelova kod 125ice,ovdje ju plačaš u gorivu......sve je to kompromis,samo sve ovisi što ti želiš......sipati i voziti,ili vječno šarafati......
 
ostane ti ona tanka vilica, nikakav disk, sve minijaturno... a 3x jaća mašina...
kažeš "normalno leć", 1001 problem se javi u realizaciji necega takvoga...
 
a zasto bi doslo skuplje stavit masinu,stavis samo masinu gore i meni se ne cini to neki veliki problem,bitno je samo zasarafit masinu kako treba i da bude  prednji lancanik u ravnini sa zadnjim i to je sva mudrost...
 
MARINO said:
a zasto bi doslo skuplje stavit masinu,stavis samo masinu gore i meni se ne cini to neki veliki problem,bitno je samo zasarafit masinu kako treba i da bude  prednji lancanik u ravnini sa zadnjim i to je sva mudrost...

I našiljiš ga 150km/h pa kad treba stat vidiš da bi možda trebala i jača kočnica, bolje gume itd.
 
ma da, nije problem...
možda malo tanke prednje i zadnja vilica...kočnice nisu problem, pa ne misliš valjda non stop kočit...
mislim da ni s okvirom neće it problema - jest da je makina malo jača, ali svi ti tehničari pri proračunu uzimaju neku zalihu..50,70, 300% nije to neka razlika...

:bonk: :bonk:
 
boRRis929 said:
I našiljiš ga 150km/h pa kad treba stat vidiš da bi možda trebala i jača kočnica, bolje gume itd.
a zasto problem kad rs50 friziran na high end ide 140kmh i nikakvih problema,a sta se tice guma to nije problem,lako imam dvije slick gume sire za njega s kojima se preporuca voznja do 200kmh,to nije problem a mislim da ni  brzina nebi smjela jer ako turpijani runneri idu 150 s malim gumama onda i ovaj moze 180kmh sta i nije neka strasna brzina po ravnome...
 
MARINO said:
a zasto problem kad rs50 friziran na high end ide 140kmh i nikakvih problema,a sta se tice guma to nije problem,lako imam dvije slick gume sire za njega s kojima se preporuca voznja do 200kmh,to nije problem a mislim da ni  brzina nebi smjela jer ako turpijani runneri idu 150 s malim gumama onda i ovaj moze 180kmh sta i nije neka strasna brzina po ravnome...

koji to rs50 friziran ide 140? to se raspadne u mali milion komada putem  :LOL: :LOL:
 
Tolca said:
koji to rs50 friziran ide 140? to se raspadne u mali milion komada putem  :LOL: :LOL:

Pa onda su ovi svi koji voze 125ice popušili. Mogli su lijepo kupit 50ice za duplo manje para i isto se voziti  :misli:
 
boRRis929 said:
Pa onda su ovi svi koji voze 125ice popušili. Mogli su lijepo kupit 50ice za duplo manje para i isto se voziti  :misli:

Ma nisi dobro procitao, FRIZIRANI rs50 ide 140  :wink:

:LOL: :LOL:

I veli autor teme, da 180 nije neka velika brzina? Aj padni sa 180 pa nam javi kak je  :mrgreen:
 
Tolca said:
Ma nisi dobro procitao, FRIZIRANI rs50 ide 140  :wink:

:LOL: :LOL:

I veli autor teme, da 180 nije neka velika brzina? Aj padni sa 180 pa nam javi kak je  :mrgreen:

Ma sjebo sam se, htio sam citirat njega.

Meni NSR išao 155km/h      Mislim nebitno....al eto usporedbe radi....
 
boRRis929 said:
Ma sjebo sam se, htio sam citirat njega.

Meni NSR išao 155km/h       Mislim nebitno....al eto usporedbe radi....

Ma to ti je nis, ionak ti turpijani runneri idu 150 s malim gumama tak da  :mrgreen:

odo sad, dosta sam nasro  :LOL: :LOL:
 
@tolca: pa kad nije bio friziran :LOL:

@marino: mani se toga...kad probaš pripasat kvaku od jednih vrata na druga dođe do sto problema, a ne mašinu...
 
a jeste likovi,nemam rs 50 niti to mislim radit al sam cuo da je jedan lik to napravio...ja nisam reko da se s 180kmh ne moze poginut al imam skutera i kad se po ravnici vozim 120kmh ko da stojim i to uopce nije neka brzina niti motor poskakuje niti nista...
Rs 50 friziran na high end kad ima oko 22ks i dijelovi su skupi i traju jako kratko,to je samo za utrke...
a inace decki raspitajte se malo prije nego sto pocnete pljuvat po drugima... a standardni runner 180sp ide 130kmh a runneri za utrke idu i preko 150kmh... :jesus:
 
MARINO said:
a jeste likovi,nemam rs 50 niti to mislim radit al sam cuo da je jedan lik to napravio...ja nisam reko da se s 180kmh ne moze poginut al imam skutera i kad se po ravnici vozim 120kmh ko da stojim i to uopce nije neka brzina niti motor poskakuje niti nista...
Rs 50 friziran na high end kad ima oko 22ks i dijelovi su skupi i traju jako kratko,to je samo za utrke...
a inace decki raspitajte se malo prije nego sto pocnete pljuvat po drugima... a standardni runner 180sp ide 130kmh a runneri za utrke idu i preko 150kmh... :jesus:
Mislim da su ti decki kroz zajebanciju htjeli objasniti da takva kemija bas i nije pozeljna jer je opasna i tristo drugih cuda :wink:
Inace, u mom soru postoji izreka da je sve moguce, pa i drveni sporet, ali samo za jednokratnu upotrebu! :LOL:
NHF! :D
 
MARINO said:
i meni se ne cini to neki veliki problem,bitno je samo zasarafit masinu kako treba i da bude  prednji lancanik u ravnini sa zadnjim i to je sva mudrost...
+ 578 drugih problema kojih nisi svjestan...
ali kad bi poceo radit bi ih otkrio...
 
Zildjian said:
+ 578 drugih problema kojih nisi svjestan...
ali kad bi poceo radit bi ih otkrio...
kao npr???
zato sam i postavio temu da doznam koji su to problemi...
a sta ako se ja nalazim u krizi da mi je rs 50 zaribo i imam priliku nabavit masinu od 125ccm za male pare??
lijepo sam pitao i zelim doznat a svi me odmah popljuvali...
 
MARINO said:
a jeste likovi,nemam rs 50 niti to mislim radit al sam cuo da je jedan lik to napravio...ja nisam reko da se s 180kmh ne moze poginut al imam skutera i kad se po ravnici vozim 120kmh ko da stojim i to uopce nije neka brzina niti motor poskakuje niti nista...
Rs 50 friziran na high end kad ima oko 22ks i dijelovi su skupi i traju jako kratko,to je samo za utrke...
a inace decki raspitajte se malo prije nego sto pocnete pljuvat po drugima... a standardni runner 180sp ide 130kmh a runneri za utrke idu i preko 150kmh... :jesus:

i GP motori na utrkama imaju preko 200 ks,  pa što i mi ostali ne naturpijamo naše tako  :bonk:

I nitko te nije popljuvao, nego te svi pametno savjetuju da takvo što nije pametno raditi, a ti kako hočeš

Jesi kad sjedio na rs 50?              Malo skuplji bicikl djeluje čvršći od njega
 
vozio sam Rs-a s kitom,naravno slabijim setupom sa standardnom radilicom i isao 120kmh,podnio bi on bez beda 160kmh,a vise neznam...
 
mani se toga....bas si nasao masinu koja je specificna po hvatistima na karoseriju...NSR 125....ta je masina toliko kompaktno zavucena u svoj alu-cast frame...da je to milina.... :mrgreen: