Na zujalicu rs 50 makina od rs 125??

MARINO said:
kao npr???
zato sam i postavio temu da doznam koji su to problemi...
a sta ako se ja nalazim u krizi da mi je rs 50 zaribo i imam priliku nabavit masinu od 125ccm za male pare??
lijepo sam pitao i zelim doznat a svi me odmah popljuvali...
Pa recimo prvo ti lančanici nisu na istoj strani, tako da ako ih staviš u ravninu, moglo bi ti se dogodit, da ti makina malo štrši na jednu stranu :mrgreen:
 
bmw m 5 said:
mani se toga....bas si nasao masinu koja je specificna po hvatistima na karoseriju...NSR 125....ta je masina toliko kompaktno zavucena u svoj alu-cast frame...da je to milina.... :mrgreen:
upravo to... pogotovo onaj tamo model za onim "zlatnim" kosturom...
 
nisu na istoj na rs125 ali nsr ima na istoj strani zato sam i reko da bi trebalo vilicu od 125 isto stavit a od nsr 125 mogu masinu za jako male pare nabavit i lancanik je na istoj strani...
 
da, a mašinu i vilicu od nsr-a ćeš za tili čas stavit na apriliu.. samo šarafe promijeniš...

:mrgreen: :mrgreen:
 
MARINO said:
kao npr???
zato sam i postavio temu da doznam koji su to problemi...
a sta ako se ja nalazim u krizi da mi je rs 50 zaribo i imam priliku nabavit masinu od 125ccm za male pare??
lijepo sam pitao i zelim doznat a svi me odmah popljuvali...

Pitaj stručnjake na SS, mi ti znamo samo popljuvati motor koji nije teži od 100 kila, ide 200 i staje u 10 metara. Koji smo mi mulci :no:

Odi busom
 
MARINO said:
al imam skutera i kad se po ravnici vozim 120kmh ko da stojim i to uopce nije neka brzina niti motor poskakuje niti nista...

dok god ne poskakuje neće ti bit ništa ako padneš...a ni niej to neka brzina 120...ja nekad vec pri 130 spustim nogaru i siđem polako... (y)
 
DA  :D a vecina ljudi pije kavu i jede gablec onak na 240kmh , kaj ti nije bolje uzeti onda nsr-a i bok ako imas jeftino masinu ja ti jeftino prodam NSR-a bez masine sa papirima ????
 
Makki said:
DA  :D a vecina ljudi pije kavu i jede gablec onak na 240kmh , kaj ti nije bolje uzeti onda nsr-a i bok ako imas jeftino masinu ja ti jeftino prodam NSR-a bez masine sa papirima ????
e,da vidim slike od toga,imas i plastike i ostalo??
inace sam si placam motor i dijelove i sve,nemam para da uzmem nesto skuplje pa cak ni polovnu nsr-ku,a sta cu ih pitat na SS kad decki rade skutere,imam skuter,radio sam skuter,i dosta mi je skutera...
 
MARINO said:
e,da vidim slike od toga,imas i plastike i ostalo??
inace sam si placam motor i dijelove i sve,nemam para da uzmem nesto skuplje pa cak ni polovnu nsr-ku,a sta cu ih pitat na SS kad decki rade skutere,imam skuter,radio sam skuter,i dosta mi je skutera...

Nisi skužio, ostani na skuteru dok ne narasteš. A narasel budeš dok nebuš mislil da je 120 km/h mala brzina.
 
Orin said:
Nisi skužio, ostani na skuteru dok ne narasteš. A narasel budeš dok nebuš mislil da je 120 km/h mala brzina.
molim te nemoj mi sad bit tata...vozim motor vec 5g,i od tomosa pa sam imo stalkera 50ccm,pa sam vespu dosta izvozo i sad vec dosta vozim sr150 i sad mi je dosta skutera i ocu rec da do skole imam 18km otvorene ceste i jedan je dio ko pista,samo ravno i svako se jutro vozim tamo 120kmh i motor se dere i zao mi ga je a i vozio sam rs-a tamo 160kmh i nista posebno i molim vas dosta s pametovanjem...
I molim vas moze lock jer mi ovdje nitko nije dao niti jedan pametni odgovor jer ocito nitko to jos nije radio niti ima pojma o tome ali bitno da su se svi nasli solit pamet ovdje...
Lock :jesus:
 
po postu imaš 15 i pol godina  :mrgreen:

super svi te podržavamo, napravi... vrlo je jednostavno samo zašarafit mašinu  :wink:  :mrgreen:
 
ja mogu na pony biciklo staviti masinu od hayabuse.....i sta sad ????? A ostatak ? ciklistika...kocnice...gume....?? Ti stvarno zelis sebi lose........a uz to jos se i pjenis da ti pametujemo. Govore ti ljudi koji u sebi imaju plocica...sarafa....i ostalog sranja da mogu zeljezaru privatnu otvoriti....izgleda da nikad nisi posteno pao...ne zelim ti to...kao ni nikome...boze moj....ali trebalo bi ti malo.....da vidis sta znaci jesti na slamku i srati u pelene....mjesecima.... :x
 
jbg,mulac jesam,imam 16 i pol,i za te sam godine vec dosta km napravio,al ja sam molio da mi kazete koji tocno problemi ce zezat a ne da mi kazete da je to opasno...sta ocete rec da nije opasno vozit skutera sa malim gumama 120kmh sa losim kocnicama,bla,bla...a rs 50 ima velike gume,naravno isle bi sire gore,kocnice su mu dobre,itd,istina da je lagan i sve al me zanima sta bi tocno smetalo,masina bi trebala lijepo legnut,zupcanik isto ne vidim problem,neznam sta sa strujom jer o struji nemam pojma...i recite mi sta ce jos smetat da se pripase masina,samo to vas molim,dosta o pametovanju,znam ja jako dobro da je to opasno...itd
samo mi recite sta treba
 
bitno da si ti full pismen....i da imas maste....rs50 ima prijenos sa lijeve strane...a 125 rs...sa desne.....sta zavaravas decka.... :palacdolje:
 
bmw m 5 said:
bitno da si ti full pismen....i da imas maste....rs50 ima prijenos sa lijeve strane...a 125 rs...sa desne.....sta zavaravas decka.... :palacdolje:

To se zove ironija, ajde malo cool  :mrgreen:

@16,5 godišnjem skuterašu

Moje mišljenje još uvijek stoji, odrasti.
 
Orin said:
To se zove ironija, ajde malo cool  :mrgreen:

@16,5 godišnjem skuterašu

Moje mišljenje još uvijek stoji, odrasti.
a neki ljudi su dosadni do kraja,dobro kako hoces,nisam skuteras nego biker,vozim vespu px125,to spada pod motorcikl :LOL: :LOL:
 
MARINO said:
a neki ljudi su dosadni do kraja,dobro kako hoces,nisam skuteras nego biker,vozim vespu px125,to spada pod motorcikl :LOL: :LOL:

Tko bi ti rekao po potpisu  :jesus:
 
nije mi se do sad dalo mjesat u temu, al nemogu vise trpit da ti ne kazem :mrgreen:
ajde, stavi tu masinu od NSR125 u RS50. mislim da ces o torzionoj cvrstoci okvira pocet razmisljat onda kad ces trazit nekoga da ti zavari napuklu ramu na takvom motoru. a o tome kolko je masina iz NSR kompatibilna sa necim drugim ti je vec m5 napisao. I da, usput od nekoga na skveru posudi sidro, jer sa onim kocnicama neces bas previse puta moc stat.

a sad da te ozbiljno pitam. ako si tolko uvjeren da ciklistika sa RS50 moze izdrzat takve snage, opterecenja i masu, zasto onda RS125 nema istu takvu ramu, istu takvu amortizaciju, iste takve kocnice? mozda je ovima u apriliji bilo dosadno, pa su za ta dva motora drugacije ljevali ramu, kupovali drugacije komponente ovjesa i kocnica? siguran sam da zato, jer ipak, njima nije cilj da se ljudi kolko tolko sigurno voze, nego jednostavno ubijaju dosadu.

tolko, a ti radi sta god hoces.
 
Shokrefumi said:
nije mi se do sad dalo mjesat u temu, al nemogu vise trpit da ti ne kazem :mrgreen:
ajde, stavi tu masinu od NSR125 u RS50. mislim da ces o torzionoj cvrstoci okvira pocet razmisljat onda kad ces trazit nekoga da ti zavari napuklu ramu na takvom motoru. a o tome kolko je masina iz NSR kompatibilna sa necim drugim ti je vec m5 napisao. I da, usput od nekoga na skveru posudi sidro, jer sa onim kocnicama neces bas previse puta moc stat.

a sad da te ozbiljno pitam. ako si tolko uvjeren da ciklistika sa RS50 moze izdrzat takve snage, opterecenja i masu, zasto onda RS125 nema istu takvu ramu, istu takvu amortizaciju, iste takve kocnice? mozda je ovima u apriliji bilo dosadno, pa su za ta dva motora drugacije ljevali ramu, kupovali drugacije komponente ovjesa i kocnica? siguran sam da zato, jer ipak, njima nije cilj da se ljudi kolko tolko sigurno voze, nego jednostavno ubijaju dosadu.

tolko, a ti radi sta god hoces.
rekoh nema se para za rs125 a masinu od nsr 125 mi frend da za bagatelu,eto ti razloga i dajte vise dosta o tome da ne moze trpit,sve se moze,evo decko je stavio na sr 50 makina od sp180 i skuter s tim malim gumama iso 140kmh...ne pricamo o opasnosti toga,znam da je jako opasno ali mene zanima ugradnja,nista drugo...