Na zujalicu rs 50 makina od rs 125??

Shokrefumi said:
ma dobro, radi kaj hoces.
probali ste mu objasniti!
M5 se potrudio...ali ništa!
 
to se proda ta mašina, nabaci malo love pa kupi rs125, a ovako ces potrosit jos vise
love po tokarima, variocima aluminija itd... i na kraju ces odustat.
 
ma da to se samo zasarafi i vozi...ma nema problema,aj samo javi kada napravis... :LOL:
 
e btw. sad se po oglasniku vrti nsr s papirima, sve kompletno osim mašine...
a ti kazes imas masinu, samo 250€, eto prilika, da se docepas 125ice...
 
Zildjian said:
e btw. sad se po oglasniku vrti nsr s papirima, sve kompletno osim mašine...
a ti kazes imas masinu, samo 250€, eto prilika, da se docepas 125ice...

ns i nsr...
 
...kazes zelis 125ccm, dosta ti je skutera?  :misli:



..pa sta onda ne prodas to sta imas u garazi i kupis postenu 125,..!!!!!  :wink:
 
Ak je ta masina cemu... a dobis je tak jeftino... kupi je pa je prodaj za za duplo-troduplo i eto para...
 
Imam ja 800cc 2T cca 102kW pa ak ti to nije dosta???? :LOL:  :LOL:

E da a ako ti frend nudi samo masinu od NSR-a di je elektronika??? kaj ide preko bluetootha??? ili mozda infrareda???
 
Makki said:
Imam ja 800cc 2T cca 102kW pa ak ti to nije dosta???? :LOL:  :LOL:

E da a ako ti frend nudi samo masinu od NSR-a di je elektronika??? kaj ide preko bluetootha??? ili mozda infrareda???

.........ma to se lako sredi!  8)
 
Makki said:
Imam ja 800cc 2T cca 102kW pa ak ti to nije dosta???? :LOL:  :LOL:

E da a ako ti frend nudi samo masinu od NSR-a di je elektronika??? kaj ide preko bluetootha??? ili mozda infrareda???
to sam i doso ovdje saznat,i postavio sam pitanje u vezi elektronike al nitko nije dao odgovor...
a a trebo sam prodat sr i uzet nanovo slozenu nsr-ku sa malosijem 180 al eto,nikako da prodam sr-a... :(
 
a da na tog svoj sr 150 stavis nekaj zesce  :LOL: :LOL: motor imas ... tj.skuter  :jesus: sam ti treba gewRRa koju ces gore prisarafit...
 
800cc 2T cca 100kW od motornih sanjki radim u servisu
Ima i 1000cc 120kW od Ski Doo Mach Z vrti se do 8000 rpm
 
makki, taj mu je pretežak....rama može potrpit snagu, ali ne i težinu!!!!
 
Sanjke lete pa bude i on  :LOL:  :LOL:  ako ponesu sanjke teske 240kg od 0-100km/h za 3sec SR-ka ce u 7moj sec. biti u orbiti  :LOL:  :LOL: