napokon kupovina 998 sa 1277km

samo neznam ko ce vam to dopeljat, neznam dal ste skuzili da je iz druge drzave.
 
nisam rekao da je nemoguce, al si i to uracunajte u troskove  (y) (a s obzirom sta vozim, dijelova ima kao i za 916 sp tako da vecinu kupuem iz britanije , njemacke i francuske  (y) )
 
Ne znam dali si znao ali postoji jedno prijevozno sredstvo zvano npr. autobus. :mrgreen:
Pa onda ti recimo taj čovjek to pošalje po busu, nikakav problem. (y)
 
da a to je onako da stane u kutijicu od 50 * 50cm, opet kazem da nije nemoguce neg sam smao napomenuo. i pitanje je dal ce se tom tipu u busu dati to preko granice nosit, i jos jedno a to je da ima direktna linija sve nesto sumnjam. sem Novi Sad - ZG  :palacdolje:
 
Ja sam jednom pokojnom članu slao u Tešanj neke stvari. Tako da sam poprilično uvjeren da ima veza ZG - NS. (y)
 
a čovječe što ga ti voliš komplicirati, ima ljudi koji su na forumu i malo, malo idu negdje po srbiji ili okolici pa će netko i prevesti
 
:mrgreen:
pa zivimo na balkanu, zasto bi jednostavno kad moze i komplicirano  (y)
 
mate said:
Evo primjera da se o ukusima ne raspravlja. :mrgreen: Htio sam samo napomenuti da je kod 916 glavna greška pokušati napraviti racing look od običnog motora i to napravi 95% vlasnika. Recimo ona fotka Infostrada, oklopi su napravljeni i ofarbani izvrsno (Flamingo Corse) ali se iz aviona vidi da su to obične felge, diskovi, klješta, vilice, kada, stražnja vilica, amortizer.... i onda to skupa izgleda nakaradno.

Ja kad sam svoj 916 sastavljao isao sam na to da sve bude tvornicki u original stanju. Ofarbano je sve onako kao original sa original naljepnicama, jedino sto sam napravio po svom ukusu: Termignoni karbon slip on, potisna ploca u crvenoj boji (jbg nije ducati performance), oprugice kvacila u mat crno i otvoreni karbonski dekl kvacila. I nista vise ne diram :)
 
Naljepničari,  a kako vam izgleda ovaj?  :wink: Naravno, stasit momak kraj bajka sam ja.  :mrgreen: I ja imam po sebi nešto naljepnica...  :mrgreen:
 
Tad si još izgledao slično čovjeku a ni mozak nije bio toliko oštećen. :mrgreen:

Motor je tak tak, običan...
 
Preobican,bi reko :mrgreen:
 
Ovaj bi bio po Matinom ukusu onda. Eventualno dekl. A i meni je ljepotan. Peglao ga kRRndijskim zavojima+++

p.s. Za neupućene, iza mene je kRRndijska muška voda.  :mrgreen:
 
Da, taj je ok jer je skroz serijski. Nisam siguran samo da li su farbane felge, ovisno o godini neki su dolazili u onoj kao magnezij boji. Uskoro frendu stiže jedan baš takav.

P.S. Bila je muška dok vas Čala nije posjetio. :hehehe:
 
mate said:
Da, taj je ok jer je skroz serijski. Nisam siguran samo da li su farbane felge, ovisno o godini neki su dolazili u onoj kao magnezij boji. Uskoro frendu stiže jedan baš takav.

P.S. Bila je muška dok vas Čala nije posjetio. :hehehe:
Oriđiđi je sve, osim naravno termignonija odozada. Super bajk, slatkiš  :mrgreen:.
godina je 2002, jedino je dao ispolirati grane - kanarinac mu bio inspiracija.  8)

Čala? On je bio ljudina i došo, i to par puta. I još par dečki s njime. Jeo je i pio, ni manje ni više nego na bRRdu.  :afro:

Magnezij boja je bila na starijim godištima. Bar koliko ja znam, a ni kao poznavaoc nisi siguran, čini se. Kao s kef-om  :mrgreen:.
ajd dRRž se. Imam negdje i sliku još jedne bolje pile, također bila na tastiranju na kRRndiji. Vidiš, ti radiš sad ono što sam ja radio prije 7 godina...  :wink: :wink: :wink: :wink:
 
dr čaRRlston na izvoRRu, tek napojen muškom vodom, nakon što je, po tvom krivom uvjerenju onečistio vodu. Jasno ti je da to što se vratio govori da to nije istina, kao i da tko jednom tamo pije - uvijek se vRRaća.  8) 8) 8) Stara gaRRda iz nekih boljih dana.