Napušteni VN 900 Classic

_ivo_

Member
Danas ja malo isao nekaj obaviti kada krajkom oka onako sa ceste vidim nekaj zanimljivo... Reko idem vidjeti kaj je to... Imao sam kaj za viditi, skoro suzu pustio...  :misli: Sloj prasine kao prst, paucina...

Koje su opcije za udomiti ovo - dali je samo opcija "ceduljica" u nadi da ce se netko javiti ili ima zakonski nekaj jos (znam da bubam mozda gluposti, ali eto)...  :021:

LP,
Ivo
 
dođi sa kombiom do njega nerko će se sigurno javit..  :mrgreen:
 
Motor je samo šporak, a ima i registraciju. :misli: :neznam:
 
Ma nije "samo" zmazan... Kada se malo bolje gleda kod njega ima paucine di nema sanse da se brzo napravi... Ono, rekao bi da stoji barem 2-3 sezone... Ima regu ali nije prava nego ona naljepnica probna  :misli:
 
možda je gazda u zatvoru, takve voze mafijaši. :misli:
 
Zog said:
možda je gazda u zatvoru, takve voze mafijaši. :misli:

Gdje?  :misli:


Ma to ti je Kawasaki!
Cijena ok - kreda - puko klip - odjebali ga za garanciju
motor čeka bolje dane  :mrgreen:
 
mariola said:
Ne mora biti, ali bi mogla biti navlakuša neka,ko i jedna cbr 954 u Hercegovačkoj :mrgreen:
zato mu i velim nek proba sa kombiom..  :mrgreen:
 
Objava ove slike ,a i same teme nije nimalo dobronamjerna niti pametna

Predlazem momentalno brisanje teme i pokretaca iste
 
Ninja said:
Objava ove slike ,a i same teme nije nimalo dobronamjerna niti pametna

Predlazem momentalno brisanje teme i pokretaca iste

Molim lijepo? O cemu ti? Nije nikakvonamjerna a ne da je zlonamjerna ili dobronamjerna.

Nigdje slike registracije, slike ulice, adrese, nicega...

Aj mi molim te pojasni kojim povodom bi cak i mene brisao a ja evo nedugo citao jos jednu temu sa kao napuštenim motorom...

Promjeni nick u kraljica drame...
 
mariola said:
Ne mora biti, ali bi mogla biti navlakuša neka,ko i jedna cbr 954 u Hercegovačkoj :mrgreen:

kak znaš da je navlakuša? navlakuša za kaj?



Srki
 
Ko nema ih u oglasniku......
a ti baš ovog poželio
 
Ninja said:
Ko nema ih u oglasniku......
a ti baš ovog poželio

Uopce ne kuzis poantu topica. Podijelio sam jednu tugu, kako je steta po meni dobroga motora. A ne da ga bas sada ja zelim kupiti i uzeti... Da sam bas htio VN 900, kupio bi ga.

Ali da, da dodjem do vlasnika i da mi veli nosi ga ili da ga za neke male pare, normalno da bi ga uzeo, nemam dzabe garazu...

Nisi nikad gledao Discovery, ili National Geographic ili sl, nadju staro, zapusteno, pa zemu i sloze kak spada...

Nisam ti ja neki balavac koji bi sada nekaj krao, mislim da bi falio zeni i djeci da sam u buksi ;)
 
Kako god, šteta motora, to je sve što ću ja reći  :cry:
 
Nema se tu kaj slagat, 5kuna u miniwash i motor je ko novi....
 
Ninja said:
Nema se tu kaj slagat, 5kuna u miniwash i motor je ko novi....

Ne znam reci, nisam ga tako temeljito gledao... Tko zna zakaj se ne vozi, mozda je komentar gore tocan, oso motor :-D

Pricas kao da znas za njega i o njemu...