Napušteni VN 900 Classic

ako ću iskreno ... ni moj nije u boljem stanju ....  :LOL:
 
prvo to nije motor nego hrpa željeza

drugo, ta hrpa željeza se do nedavno vozila i tad je isto bila parkirana na tom mjestu

iz nekog razloga ju je netko prestao vozit, a da ju se danas opere i pusti dva mjeseca na tom mjestu di je izgledala bi identično

kakvo jebeno spašavanje motora :LOL:

i treće tema je paglu, ak zbog ničeg drugog onda zato jer forum prate i ganciji a oni su uvjek u potrazi za sekundarnim sirovinama :mrgreen:
 
fakat debilana, "da se spasi motor" :LOL: :LOL: :LOL:

kaj te boli kiki za tuđi motor, pa čak i da je ostavljen ovak na cesti

ima vlasnika i on radi s njim kaj hoće

ispada da se zmazani nekorišteni auti, motori ili bicikli trebaju "spašavat" :LOL: :LOL:


Srki
 
Srki said:
fakat debilana, "da se spasi motor" :LOL: :LOL: :LOL:

kaj te boli kiki za tuđi motor, pa čak i da je ostavljen ovak na cesti

ima vlasnika i on radi s njim kaj hoće

ispada da se zmazani nekorišteni auti, motori ili bicikli trebaju "spašavat" :LOL: :LOL:


Srki


Osnovat azil za napuštene motore  :LOL: se da kakva lova zvleč iz kakvih fondova na to ime  :misli:
 
Debilana ili ne, meni je žao vidjeti da motor stoji u takvom stanju, ako je za nekog to samo komad željeza zakaj onda i vaši motori nisu u takvom stanju i zakaj ih uopće održavate? :misli: :jesus:
 
motor je hrpa željeza, plastike i malo gume

meni nije žao kad vidim druge da trgaju, napuštaju ili loše održavaju svoje motore

meni je žao ako je meni motor strgan, zmazan ili zapušten




Srki
 
Cek Ninja sad ozbiljno, jel se mi znamo?

Jesam ti mozda ja nekaj napravio, mozda bio nadređeni u nekom trenu na nekom poslu pa si ljut, ili tako nekaj? Mislim komentari su ti na razini ljutog djeteta. Ili mozda jesi neko dijete pa ne znas drugacije?

Sve mi dodje zao tvojih prijatelja i djece sto te poznaju, jer odmah ih brises iz svog zivota ili mlatis ako naprave nekaj kaj tebi nije po volji... Jesi mozda iz HDZa?

Ajde molim te lagano klikni na bilo koji link i otidji odavde.

LP,
Ivo
 
_ivo_ said:
Cek Ninja sad ozbiljno, jel se mi znamo?

Jesam ti mozda ja nekaj napravio, mozda bio nadređeni u nekom trenu na nekom poslu pa si ljut, ili tako nekaj? Mislim komentari su ti na razini ljutog djeteta. Ili mozda jesi neko dijete pa ne znas drugacije?

Sve mi dodje zao tvojih prijatelja i djece sto te poznaju, jer odmah ih brises iz svog zivota ili mlatis ako naprave nekaj kaj tebi nije po volji... Jesi mozda iz HDZa?

Ajde molim te lagano klikni na bilo koji link i otidji odavde.

LP,
Ivo
zabijal je igle za strikanje u lutkice kad je bil mali  :LOL: :mrgreen:
 
Meni motor nije hrpa zeljeza i gume, isto kao kaj mi auto nije hrpa zeljeza i gume. Volim motore, bez obzira kaj sam ih tek sa preko 30g poceo voziti... I ne zovem ih hrpom zeljeza... Ali ja to ne delam niti za aute...

Makar mogu razumjeti i taj pogled na stvari, imam par kompica kojima je motor/ auto samo prijevozno sredstvo i hrpa zeljeza... Bez obzira na to, nisam nikakav humanitarac i nisam spominjao "spasavanje motora" nego mogucu "dobru priliku"  :LOL:
 
Srki kupuje na kioscima replike takvih motora i onda ima doma trga kotace, busi gume, cupa resice, ....


jbg, moras shvatiti da ima svakakvih ....




:LOL: :mrgreen:
 
:LOL:  :LOL:  :LOL:



Shvacam ja da nas ima svakakvih, i ja imam toleranciju i razumjevanje za svakakve - ali i ti svakakvi bi mogli imati toleranciju i razumjevanje za druge svakakve, ak me kuzis...

:LOL:
 
"Spašavanje motora" sam ja spominjao pa je mene išlo...a razlika između mene i Srkija je u tome što je meni žao i tuđih motora a ne samo mojeg...  :wink: ,a isto tako smatram ako smo članovi ovog foruma da nas veže neka ljubav prema svim motorima a ne samo prema svojem! (y)
 
_ivo_ said:
:LOL:  :LOL:  :LOL:



Shvacam ja da nas ima svakakvih, i ja imam toleranciju i razumjevanje za svakakve - ali i ti svakakvi bi mogli imati toleranciju i razumjevanje za druge svakakve, ak me kuzis...

:LOL:
ak oces ispas Gandhi, na krivom si forumu  :LOL: :LOL:
 
drazen 39 said:
"Spašavanje motora" sam ja spominjao pa je mene išlo...a razlika između mene i Srkija je u tome što je meni žao i tuđih motora a ne samo mojeg...  :wink: ,a isto tako smatram ako smo članovi ovog foruma da nas veže neka ljubav prema svim motorima a ne samo prema svojem! (y)

Pa ok, slicno glediste i ja imam... Da nisam ljubitelj nebi tu dosao, a i nisam ravnodusan kad vidim ovak nekaj  (y)
 
da ste pravi ljubitelji motora, napisali bi pjesmicu i esej o svom motoru i to objavili 8)

ovak....  :palacdolje: obicni konzumenti  :jesus:



:mrgreen: