Napušteni VN 900 Classic

Zapru said:
da ste pravi ljubitelji motora, napisali bi pjesmicu i esej o svom motoru i to objavili 8)

ovak....  :palacdolje: obicni konzumenti  :jesus:



:mrgreen:

Ja i moj smo jos u fazi upoznavanja  :LOL: :LOL:
 
Zapru said:
da ste pravi ljubitelji motora, napisali bi pjesmicu i esej o svom motoru i to objavili 8)

ovak....  :palacdolje: obicni konzumenti  :jesus:



:mrgreen:
prešao sam mu servisni interval i nisam promjenio ulje  :shock: ...nit poštelo ventile  :(




....jel ga to boli  :cry:
 
poco loco said:
prešao sam mu servisni interval i nisam promjenio ulje  :shock: ...nit poštelo ventile  :(




....jel ga to boli  :cry:

:shocked: Treba te prijaviti udruzi za zaštitu motora! Neka ga socijalna služba udomi u normalniju familiju!
 
poco loco said:
prešao sam mu servisni interval i nisam promjenio ulje  :shock: ...nit poštelo ventile  :(




....jel ga to boli  :cry:
ak si mu del u spulje, oprosteno ti je  8)

za pokoru, 10 zdravo marija


amen
 
Bog te mazo.

using Tapatalk

 
A možda bi _ivo_ htio zaradit na brzinu...
Kod mene na otoku su ovo normalni prizori sa svim vozilima... Odeš na put ili radit negdje, a motor te čeka parkiran...
Oćemo tražit referendum da se kažnjavaju vlasnici vozila koja su zlostavljana i zanemarivana???
Iako me više zabrinjavaju ovi dušebrižnici nego "napušteni" motori...
Nemožeš ostavit motor parkiran mjesec dana da ti se neki cigo ne nakači i oće ga "spasit"... Di ovo sve ide...  :?
 
ovaj Kawić stoji tam takav zato kaj ga ni cigani neće

skupi im servisi I registracija

:mrgreen:




Srki
 
Eni said:
A možda bi _ivo_ htio zaradit na brzinu...
Kod mene na otoku su ovo normalni prizori sa svim vozilima... Odeš na put ili radit negdje, a motor te čeka parkiran...
Oćemo tražit referendum da se kažnjavaju vlasnici vozila koja su zlostavljana i zanemarivana???
Iako me više zabrinjavaju ovi dušebrižnici nego "napušteni" motori...
Nemožeš ostavit motor parkiran mjesec dana da ti se neki cigo ne nakači i oće ga "spasit"... Di ovo sve ide...  :?

Pa i napisao sam gore kad bi ga dobio za male pare, odlicno! Koji vam je svima vrag sa spasavanjem, nisam ja samaritanac... Da mi ga je zao, je, da bi ga" spasio", nebi bez necega za mene, svi smo mi ljudi i budimo iskreni...

I, molim te, ne usporedjuj me sa romskom manjinom jer nisam pripadnik iste...

I ovo nema smisla, ide pod kljuc, ako tko ima kaj reci, poruka.