Nautičari - brodice, jedrilice, čamci......

Srki said:
koju kitu ti znaš o gumenjacima pa ti si sa Korčule bokte :LOL: :LOL: :LOL:


Srki
ti prvo nauci plivat i operi se da ne smrdis po onim zivotinjama ...onda mozemo razgovarat ...ne o gumenjacima ,nego opcenito  :mrgreen: :LOL: :LOL:
 
srki...na koju kategoriju ti vozis brod?

kazu mi ovi tvoji sugradani da ti se mos nac u zivotno opasnoj situaciji dok spustas dasku na wc-u...a ne na brodu?

ako ne virujes,pitaj matu :mrgreen:

:LOL:


srki
skiper
 
vozim se na neki komad papira :LOL:

al je brod regan, teram ga Optimaxom, troši ko upaljač a najbrži sam u selo

kaj kujac Mate zna, kad nauči plivat nek se javi za raspravu

nisu ga ko malog htjeli više učit jer je tonul ko škripac, Glava ga potegne i udari u dno, morali ga z velkim balonima vadit triput prije neg je mater rekla basta

poznato je da su zagrebački žabari triput bolji moreplovci od ovih ala telac bodula koji su tam bačeni da se međusobno razmnožavaju





Srki
 
Ja znam jednog slavonca koji zna bolje loviti ribu tu na moru nego većina ljudi rođenih na moru. Sramota ali istinito.
 
Pa slavonci ribaju dosta na rjekama gore  :misli: u nas malo ljudi uzme udicu i ide s rive ribat,a da ne spominjem stap...
 
Više ribe za nas..  :evil:

Ali prvo nešto moram uloviti  :LOL:
 
Srki said:
vozim se na neki komad papira :LOL:

al je brod regan, teram ga Optimaxom, troši ko upaljač a najbrži sam u selo

kaj kujac Mate zna, kad nauči plivat nek se javi za raspravu

nisu ga ko malog htjeli više učit jer je tonul ko škripac, Glava ga potegne i udari u dno, morali ga z velkim balonima vadit triput prije neg je mater rekla basta

poznato je da su zagrebački žabari triput bolji moreplovci od ovih ala telac bodula koji su tam bačeni da se međusobno razmnožavaju





Srki
uglavnom krstaris oko paga a  :mrgreen:

Tamo su ti nadohvat  :LOL: :LOL:
 
naravno, nejdem u tvoje krajeve jer čuvam rit :LOL:



Srki
 
Srki said:
naravno, nejdem u tvoje krajeve jer čuvam rit :LOL:



Srki
ne boj se za rit,da si sexi odavno bi te mate ponudio ovima svojima u upravi koji financiraju modnog macka  :mrgreen:

ovako ti ostaju samo zivotinje,ili ako negdi naletis na onu sredozemnu medvjedicu dok krstaris sa svojim optimaxom  :mrgreen: :LOL: :LOL:
 
ZAR po meni uopce nije gumenjak, vec samo ima jedan napuhani bokobran u komadu oko sebe
:mrgreen:
 
(y)

c912b48e5cc58cb1edcfd53eb385dd10.jpg
 
Ninja said:
ZAR po meni uopce nije gumenjak, vec samo ima jedan napuhani bokobran u komadu oko sebe
:mrgreen:



Zar je Zar, ostalo su gumenjaci, to je cinjenica. Tko ga je vozio, zna sve. Tko nije, moze filozofirati i dalje  :wink:
 
Zar je za preseravanje

ne vrijedi toliko koliko kosta i basta

za te pare dobijem 2 metra vise nekog premium gumenjaka



Srki
 
Maestral said:
Zar je Zar, ostalo su gumenjaci, to je cinjenica. Tko ga je vozio, zna sve. Tko nije, moze filozofirati i dalje  :wink:

Slažem se...naročito sa posljednjom konstatacijom  (y)
ZAR je klasa za sebe po svim maritimnim karakteristikama i komoditetu, sviđalo se to nekome ili ne. Adekvatno tome je i cjenovno pozicioniran.
 
Srki said:
Zar je za preseravanje

ne vrijedi toliko koliko kosta i basta

za te pare dobijem 2 metra vise nekog premium gumenjaka



Srki

Možda negdje i iskopaš 2 metra duže, ali *premium*....teško i nikako...
 
ZAR je plastična barka, ima sa gumenjakom veze ko Čmarko sa matematikom




Srki