Nautičari - brodice, jedrilice, čamci......

Srki said:
ZAR je plastična barka, ima sa gumenjakom veze ko Čmarko sa matematikom




Srki
Čmarko je tvoj igrac  :mrgreen: :LOL: :LOL: :LOL:

prestani pljuvat po svojima  :LOL:

srki cinjenica je da nemas pojma ni o autima a bogami ni o motorima...zasto bi onda bilo ista drukcije sa plovilima ...prestani se blamirati  :mrgreen: :LOL: :LOL:
 
Kakvi su vam ti ZAR-ovi, što se kvalitete tiče? Znam da je bilo reklamacija, i to je izgledalo stvarno loše.
 
skuco said:
gdje nać čep za gumenjak..  :misli:

Kod Kranjeca ..... preko puta pumpe prije trešnjevačke tržnice. Ima svašta, a ako i nema taj čep naručiti će ti.
 
kalimero said:
Kod Kranjeca ..... preko puta pumpe prije trešnjevačke tržnice. Ima svašta, a ako i nema taj čep naručiti će ti.
(y)
 
prpa said:
ima tam i lepih špaga-raznobojnih :mrgreen: i rostfraja

Pa, mogu ti reći da su te šarene špage jeftinije kod njega nego tu kod mene.  (y)
Samo mi nisu jasni oni inox mačci, to je sidro koje se barem jednom godišnje izgubi, mislim to mi koji smo puno na moru. Zašto bi netko kupovao to sidro od inoxa i plaćao ga 4x više od običnog pocinčanog, kada ionako neće dočekati slijedeću godinu :mrgreen:
 
kalimero said:
Pa, mogu ti reći da su te šarene špage jeftinije kod njega nego tu kod mene.  (y)
Samo mi nisu jasni oni inox mačci, to je sidro koje se barem jednom godišnje izgubi, mislim to mi koji smo puno na moru. Zašto bi netko kupovao to sidro od inoxa i plaćao ga 4x više od običnog pocinčanog, kada ionako neće dočekati slijedeću godinu :mrgreen:

Zašto gubiš sidro ?
 
Easy rider said:
Zašto gubiš sidro ?

Ima jedna izdašna posta na vrlo šporkom terenu, a na cca 40-tak metara. I sidro mi je uvijek na maru, ali nekad tako uđe u škrapu da mu nema spasa.
 
ko ne izgubi sidro bar jednom godišnje je paaaapaaaK


pravi nautičar ima brus sidro za pesak i meko sranje

ovo ljeto sam ga hitil prek 20 metri, gledam kak leti, divim se znanju grifu i snazi, kad ono kua lanac špaga ostali u jahti


al kae to za pravog moreplovca, izronil sam ga sa 20 metri dubine pune morskih pasa pomoću caipirinha slamčice i dječje peraje


neće meni niko sidro krast, pa ni HDZ





Srki
skiper
 
Srki said:
ko ne izgubi sidro bar jednom godišnje je paaaapaaaK


pravi nautičar ima brus sidro za pesak i meko sranje

ovo ljeto sam ga hitil prek 20 metri, gledam kak leti, divim se znanju grifu i snazi, kad ono kua lanac špaga ostali u jahti


al kae to za pravog moreplovca, izronil sam ga sa 20 metri dubine pune morskih pasa pomoću caipirinha slamčice i dječje peraje


neće meni niko sidro krast, pa ni HDZ





Srki
skiper

20 metara kažeš .... da nisi dodao nulu  :LOL: :LOL:
 
stari, znaš kak leti bez lanca :LOL: :LOL:

duplo





Srki
 
kalimero said:
Ima jedna izdašna posta na vrlo šporkom terenu, a na cca 40-tak metara. I sidro mi je uvijek na maru, ali nekad tako uđe u škrapu da mu nema spasa.

stavi senjal na to sidro na nemoras bacat svaki put, boca od pola litre, napuni 1/2 vode, bit ce malo ispod povrsine,tesko ce je ko vidit a ti imas sidro na posti  (y)
 
Osigurac said:
stavi senjal na to sidro na nemoras bacat svaki put, boca od pola litre, napuni 1/2 vode, bit ce malo ispod povrsine,tesko ce je ko vidit a ti imas sidro na posti  (y)

Otprilike tako sam to radio, samo nije bila boca nego potopljeno pluto od mriže, sve dok mi netko nije maznuo sidro. Ali nije to nešto, sidro mačak 8 kg dođe nešto malo ispod 300 kn.