NC750 X/S DCT

Cinjenica je da ovlasteni servisi mogu lose raditi i fusariti a da ocito ne snose nikakvu odgovornost jer je pobunjenika u manjini, tj ljudi koji poput vraga skuze da nesto nisu dobro napravili i to je porazavajuce, cast izuzecima da ne bi bilo da su svi takvi. Ali ovo sto se sprdate za servisnu knjizicu, ukoliko ja osobno ne poznajem vlasnika motora, moze on odrzavati taj motor najbolje sto ide, ali kako da ja vjerujem da je napravljeno sve sto vlasnik kaze? Kuzite zasto taj pecat ovlastenog ima ipak vecu tezinu za nekog krajnjen kupca/korisnika.. ipak znas da je nesto (trebalo biti) zamjenjeno i napravljeno kako proizvodjac sugerira a ne razno razni majstori iz svojih garaza. Ne sumnajm uopce po ovim upisima da vrag i neki drugi znaju sto rade na svojim motorima i da ih njeguju i odrzavaju bolje nego neki renomirani, ali ja dodjem i prvi put vidim covjeka, kako da mu vjerujem vise nego pecatu sekol honde npr?
Ja sad govorim banalno, jer prvi sam takav da prelako vjerujem i vragu i sekolu :) kad sam 1.motor kupovao vlasnik me tjera da probam prvo, a ja kazem ne ne nemam jos vozacku i drugi dan na slijepo uzmem motor 🤣

Ps da bude tema honde, svaka cast Gaši, samo vozi i uzivaj, pa i taj automatik 😇
 
Ponukan postom @WraGG ,isao sam riskirati i upravo oprao talijanku (prilazem i sliku aparature koristene u postupku)onako bezobrano preko zica prekidaca km sata,i onda u strahu kljuc u bravu i cekam....upalila na zub 😰
 

Attachments

  • 20240628_111425.jpg
    20240628_111425.jpg
    2.7 MB · Views: 0
  • 20240628_111350.jpg
    20240628_111350.jpg
    1.5 MB · Views: 0
  • Haha
Reactions: roberto and WraGG